Maria Sadowska, okulista Kraków
Okulista lek.

Maria Sadowska

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

46

Adresy

 • 24 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wiele lat temu Pani doktor wyleczyła mnie z wirusa w oku. Bardzo dobry lekarz.Ostatnio też pomogła mi w dolegliwościach powstałych na skutek wadliwego dobrania okularów przez okulistę w renomowanym salonie optycznym. Bardzo empatyczna, miła, profesjonalna lekarka. Polecam gorąco. krystyna.s.

  zgłoś nadużycie
 • 1 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Pani doktor bez podejścia do dzieci i rodziców. Niemiła, na pytania odpowiada opryskliwie, niemal z obrazą, że rodzic śmiał o coś zapytać. Lekceważy wiele problemów skupiając się na jednym, a rodziców traktuje jak debili, którzy nic nie wiedzą, nie rozumieją. Na moje pytanie, czy dziecko widzi w półmroku (ma nieruchomą źrenicę), odpowiedziała, że to nie jest problem bo dziecko ma zeza i tym się powinnam zająć. Generalnie ma do powiedzenia dużo, a rodziców nie słucha wcale, traktuje pacjentów "na odwal się", ma wąski zasób wiedzy i kompetencji. Nie polecam Pani doktor jak i przychodni w "Prokocimiu".

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 4 kwietnia 2012

  Ocena: Dobry

  Ja chodzilem do Pani doktor 10 lat temu. Ultracierpliwa osoba, uprzejma i bardzo mila. rzeczywiscie - nie szczędziła czasu dla pacjenta, mimo kolejek. Bardzo sie starała. Probowala dobrać mi soczewki trawde do bydwu oczu (stożek rogówki), ale oczy mi ropiały (były za ciasne?) i troche straciłem cierpliwość. Uciekłem do Warszawy, gdzie do dzisiaj chodzę do dra Marka Habeli (pani Sadowska ma od niego certyfikaty). Niestety pan doktor Habela sie starzeje i martwie sie, do kogo pojdę, gdy on przestanie leczyc. Chyba jednak z powrotem do Pani Sadowskiej. Może do dzisiaj umie coś wiecej, zaś jej zaletą jest naprawdę duża cierpliwośc i osobista kultura, oraz to, że w Krakowie do dzisiaj chyba nikt jej nie dorównuje... A może się mylę?

  zgłoś nadużycie
 • 22 marca 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Może soczewki i dobrze dobiera, ale... Jako człowiek bardzo niemiła, niesympatyczna osoba, opryskliwa, wręcz niekulturalna osoba. Zupełnie nie mająca serca do dzieci (rodziców maluszków też nie traktuje "pobłażliwie")!!!! Ponadto uważam Panią Sadowska za bardzo słaba okulistkę. Moje dziecko (9miesięcy) miała zapalenie oka i prawdopodobnie zatkany kanalik. Pani dr kazała strzykawką (pod ciśnieniem) przepłukiwać mieszanką ziołową (1łyż. rumianku, łyżeczka chabru i łyżeczka świetlika na szkl. wody). Zapalenie nie minęło, a my przez cztery tygodnie żyliśmy nadzieją, iż taka "świetna " okulistka ma rację. Wreszcie poszliśmy na konsultacje do innej okulistki w "podrzędnej" przychodni, przepisała Chibroksin, pokazała jak masować okolicę oka (żeby przetkać kanalik łzowy), a z chabrów, świetlika i rumianku zrobić sobie bukiet ;))) Po dwóch dniach nie ma śladu zaropienia ani łzawienia z oczka :))) Dodam jeszcze, że Pani Sadowska nakrzyczała na mnie, że chcę masować oko (choć tak polecał inny specjalista dziecięcy-nie okulista), bo zrosty się mogą pojawić, bo na pewno nie umiem. Oczywiście nie raczyła pokazać jak to się robi. Technika masowania bardzo prosta, bezbolesna i skuteczna w przypadku mojego maluszka. ODRADZAM wizytę Joanna Motyl

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 8 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  5 letni pacjent p.doktor co tu więcej mówić,każdy ma swoje widzi mi się,swoje humory i nastroje,ja sam osobiście na różne natrafiałem od pozytywnych do hiper negatywnych,ważna ludzie jest wiedza medyczna co z tego że wydaje na to żeby widzieć niemałe pieniądze,ale widze tak jak się tego spodziewam,biorąc pod uwagę moją chorobę

  zgłoś nadużycie
 • 1 października 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem bardzo wdzięczny za okazaną mi fachową pomoc.Od kilku lat jestem pacjentem ze stożkiem rogówki i moge widziec dzięki Pani Doktor Stefan W.

  zgłoś nadużycie
 • 27 września 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo mila, cierpliwa, kompetentna ,potrafiła mi wyłłumaczyć na czym polega moja choroba i wyleczyć.Jestem bardzo wdzięczna za okazaną mi fachową pomoc. Zofia J.

  zgłoś nadużycie
 • 26 września 2010

  Ocena: Dobry

  Wprawdzie jeszcze nie zdecydowałam się na soczewki, ale raczej nie będę miała innego wyjścia. Do p. dr Sadowskiej trafiłam z polecenia. Bardzo uprzejma. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania, w dodatku również na te zadane przez e-mail. Oczywiście, trudno mi w tym momencie oceniać jej umiejętności w doborze soczewek, bo jeszcze ich nie mam, ale obsługa pacjenta pierwszorzędna. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 27 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Pierwszy raz byliśmy u Pani Doktor 2,5 roku temu. Jak opisać tę wizytę? Żmudne i czasochłonne dobieranie soczewek na stożek rogówki niemierzalny aparaturą u naszego syna z autyzmem. Cierpliwość i profesjonalizm. Bez patrzenia na zegar. Wreszcie sukces i radość nasza i Pani Doktor, a szczególnie Adasia, gdy zaczął czytać tekst coraz bardziej oddalany od jego wzroku. Opłata jak za standardową wizytę, satysfakcja znacznie większa. Teraz jeździmy na kontrolne wizyty co pół roku. Polecamy. Rodzice Adama

  zgłoś nadużycie
 • 15 marca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Do gabinetu Pani dr Sadowskiej trafiłam po raz pierwszy w 1998 roku. Po wielu latach noszenia okularów zdecydowałam się na soczewki kontaktowe i chciałam aby ich doboru dokonała osoba kompetentna. Doktor Sadowską poleciła mi koleżanka, jej wieloletnia pacjentka. Podczas pierwszej wizyty dr Sadowska dobrała mi soczewki i nauczyła mnie poprawnie je zakładać i zdejmować. Wszystko odbyło się w miłej atmosferze i bez pośpiechu. Z perspektywy czasu mogę śmiało powiedzieć, że dr Maria Sadowska jako lekarz okulista jest świetną specjalistką a jako człowiek jest bardzo ciepłą, miłą i niezwykle sympatyczną osobą. Po wejściu do jej gabinetu człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest kolejnym anonimowym pacjentem (tak jak to się zdarza u innych lekarzy) bo dr Sadowska zna dobrze swoich pacjentów i to nie tylko od strony ich problemów ze wzrokiem. Ktokolwiek trafił do tego gabinetu z pewnością do niego powróci z przyjemnością, tak jak ja. Dlatego też bez wahania polecam dr Sadowską moim znajomym oraz wszystkim tym, którzy szukają okulisty z doświadczeniem i... duszą. A tak na marginesie, zachęcam do podpisywania się imieniem i nazwiskiem pod negatywnymi komentarzami aby nadać im choć cień wiarygodności bo przedstawione w takiej anonimowej formie czym jak czym ale wiarygodnością nie "trącą"... Kasia Szopa

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online