Maria Łydka, chirurg Rzeszów
Chirurg dr n. med.

Maria Łydka

Poproś o włączenie kalendarza
41

Adresy

 • 24 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo polecam Pania dr. Moj 5- cio miesieczny synek jest jej pacjetem od 2 miesiecy bardzo konkrena wszystko tlumaczy. Zawsze mozna zadzwonic i zapytac bez opryskliwych gadek jak to u innych lekarzy:/ bywa. Szczerze polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 13 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam Panią Doktor, konkretna, miła, odpowiada na pytania zrozumiałym językiem, skromna i oddana swoim pacjentom, szczególnie tym małym :) polecam

  zgłoś nadużycie
 • 22 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Potwierdzam powyższe opinie. Pani doktor sumiennie i troskliwie zajęła się moim synkiem a nam rodzicom spokojnie i dokładnie wytłumaczyła problem. Jest cierpliwym, dobrym człowiekiem i lekarzem z powołania. Serdecznie polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 23 maja 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Najlepszy,najwspanialszy lekarz z jakim spotkaliśmy się w życiu/a spotkaliśmy wiele lekarzy/,trafna diagnoza,wspaniałe podejscie do pacjenta,cierpliwość,oddanie pacjentom. PANI DOKTOR DZIEKUJEMY!!!

  zgłoś nadużycie
 • 4 maja 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  WItam!Mój synek jest pacjentem P.dr. Lydki ma 2 latka i już na pierwszej wizycie wiedzieliśmy że jesteśmy u lekarza któermu można w pełni zaufać,rozmowa z P.dr. była jasna i zrozumiała,musiał poddać się zabiegowi.Wszystko poszło pomyślnie i w tej chwili mój synek jest bardzo radosnym łobuzem".P.dr. jest bardzo troskliwa o swojego pacjenta i bardzo rzeczowa,w kazdej chwili można się z nia kontaktować.Dzisiaj brakuje takich lekarzy i można szukać ze świecą takich jak Ona,poleca z całego serca.

  zgłoś nadużycie
 • 23 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Niesamowity lekarz. Po badaniach w szpitalu w Leżajsku u dziecka ośmiomiesięcznego z mojej rodziny stwierdzono refluks piątego stopnia jednej nerki i refluks drugiego stopnia drugiej nerki. Po telefonie do Pani doktor której osobiście nie znałem Pani doktor zajęła sie sprawą błyskawicznie, wykonała niezbędne badania. Dziecko jest na dobrej drodze do wyleczenia. Moja rodzina uniknęła dużego stresu początkowo myśląc że dziecko straci nerkę. Tak się skłąda że również pracuję w środowisku służby zdrowia mogę stwierdzić że Pani doktor zachowała się w sposób niesamowicie profesjonalny i bezinteresownie zaoferowała swoją pomoc. Według mojej oceny najlepszy chirurg i urolog dziecięcy na podkarpaciu.

  zgłoś nadużycie
 • 27 lutego 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  bardzo dobry lekarz, można mu ufać

  zgłoś nadużycie
 • 15 lutego 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo miła i odpowie na każde pytanie oraz wyjaśni wątpliwości. Poza tym jest ostrożna w podawaniu leków jeżeli nie są konieczne - najpierw szereg badań aby potwierdzić diagnozę a potem recepta. Oby takich lekarzy z powołania było więcej.

  zgłoś nadużycie
 • 29 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  jestem pacjentką pani dr. Marii Łydki. Kiedy po raz pierwszy pojechałam do Rzeszowa do pani dr. powiedziała że mój pęcherz powoli zanika. Ale pani doktor jest gadatliwą ;P i dała mi nadzieje na prawidłowe funkcjonowanie i że nie bęse musiała nosić tego całe worka moczowe czy jak on tam sie nazywał. Miałam bardzo dużo badań na których wykryto moją rzadką chorobę weszłam na ten portal i przeczytałam wszystkie opinie o pani dr. Niedawn miałam bardzo ważne badanie i sie udało. Mo. że to nie było badanie tylko operacja na której mnie nie usypiali wszystko poszło ok i teraz moge spokojnie i normalnie funkcjonować. dziękuje pani ;)

  zgłoś nadużycie
 • 8 listopada 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały lekarz. Zawsze miła, ma czas dla pacjenta- wszystko wyjaśni, odpowie na każde pytanie. Leczę córkę od 3 lat i tylko dzięki Pani doktor wszystko jest dobrze. Życzmy sobie takich lekarzy w każdej przychodni i w każdym gabinecie.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online