dr n. med.

Maria Łydka

Chirurg dziecięcy

Poproś o włączenie kalendarza

Jestem specjalistą chirurgii dziecięcej ; od wielu lat szczególnie zajmuję się urologia dziecięcą - po wielomiesięcznych szkoleniach m.in. w Klinice Urologii Dziecięcej Centrum Zdrowia Dziecka obro... więcej

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem specjalistą chirurgii dziecięcej ; od wielu lat szczególnie zajmuję się urologia dziecięcą - po wielomiesięcznych szkoleniach m.in. w Klinice Urologii Dziecięcej Centrum Zdrowia Dziecka obroniłam pracę doktorską z zakresu urologii dziecięcej;

Choroby

 • wodonercze, odpływy pecherzowo-moczowodowe
 • zakażenia dróg moczowych
 • przepukliny , wodniaki jąder, stulejki, wnetrostwo
 • Żylaki powrózka nasiennego
 • Zaburzenia neurogenne pęcherza moczowego
 • spodziectwo , zaburzenia rozwojowe prącia
 • różne schorzenia chirurgiczne
więcej

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Polecam Panią Doktor, konkretna, miła, odpowiada na pytania zrozumiałym językiem, skromna i oddana swoim pacjentom, szczególnie tym małym :) polecam

 • bardzo dobry

  Potwierdzam powyższe opinie. Pani doktor sumiennie i troskliwie zajęła się moim synkiem a nam rodzicom spokojnie i dokładnie wytłumaczyła problem. Jest cierpliwym, dobrym człowiekiem i lekarzem z powołania. Serdecznie polecam.

 • bardzo dobry

  Najlepszy,najwspanialszy lekarz z jakim spotkaliśmy się w życiu/a spotkaliśmy wiele lekarzy/,trafna diagnoza,wspaniałe podejscie do pacjenta,cierpliwość,oddanie pacjentom. PANI DOKTOR DZIEKUJEMY!!!

 • bardzo dobry

  WItam!Mój synek jest pacjentem P.dr. Lydki ma 2 latka i już na pierwszej wizycie wiedzieliśmy że jesteśmy u lekarza któermu można w pełni zaufać,rozmowa z P.dr. była jasna i zrozumiała,musiał poddać się zabiegowi.Wszystko poszło pomyślnie i w tej chwili mój synek jest bardzo radosnym łobuzem".P.dr. jest bardzo troskliwa o swojego pacjenta i bardzo rzeczowa,w kazdej chwili można się z nia kontaktować.Dzisiaj brakuje takich lekarzy i można szukać ze świecą takich jak Ona,poleca z całego serca.

 • bardzo dobry

  Niesamowity lekarz. Po badaniach w szpitalu w Leżajsku u dziecka ośmiomiesięcznego z mojej rodziny stwierdzono refluks piątego stopnia jednej nerki i refluks drugiego stopnia drugiej nerki. Po telefonie do Pani doktor której osobiście nie znałem Pani doktor zajęła sie sprawą błyskawicznie, wykonała niezbędne badania. Dziecko jest na dobrej drodze do wyleczenia. Moja rodzina uniknęła dużego stresu początkowo myśląc że dziecko straci nerkę. Tak się skłąda że również pracuję w środowisku służby zdrowia mogę stwierdzić że Pani doktor zachowała się w sposób niesamowicie profesjonalny i bezinteresownie zaoferowała swoją pomoc. Według mojej oceny najlepszy chirurg i urolog dziecięcy na podkarpaciu.

 • bardzo dobry

  bardzo dobry lekarz, można mu ufać

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo miła i odpowie na każde pytanie oraz wyjaśni wątpliwości. Poza tym jest ostrożna w podawaniu leków jeżeli nie są konieczne - najpierw szereg badań aby potwierdzić diagnozę a potem recepta. Oby takich lekarzy z powołania było więcej.

 • bardzo dobry

  jestem pacjentką pani dr. Marii Łydki. Kiedy po raz pierwszy pojechałam do Rzeszowa do pani dr. powiedziała że mój pęcherz powoli zanika. Ale pani doktor jest gadatliwą ;P i dała mi nadzieje na prawidłowe funkcjonowanie i że nie bęse musiała nosić tego całe worka moczowe czy jak on tam sie nazywał. Miałam bardzo dużo badań na których wykryto moją rzadką chorobę weszłam na ten portal i przeczytałam wszystkie opinie o pani dr. Niedawn miałam bardzo ważne badanie i sie udało. Mo. że to nie było badanie tylko operacja na której mnie nie usypiali wszystko poszło ok i teraz moge spokojnie i normalnie funkcjonować. dziękuje pani ;)

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz. Zawsze miła, ma czas dla pacjenta- wszystko wyjaśni, odpowie na każde pytanie. Leczę córkę od 3 lat i tylko dzięki Pani doktor wszystko jest dobrze. Życzmy sobie takich lekarzy w każdej przychodni i w każdym gabinecie.

 • bardzo dobry

  Pani dr Łydka to przede wszystkim człowiek o wspaniałym sercu, bardzo oddana swoim małym pacjentom. Moja ośmioletnia córeczka leczy się u Pani doktor już sześć lat. Już pierwszy kontakt z Panią doktor daje poczucie, że ma się do czynienia z kompetentnym, doświadczonym lekarzem, który przy tym jest miły, ludzki i ma wspaniałe podejście do pacjentów. Który z lekarzy zadzwoniłby do domu pacjenta z pytaniem jak się czuje, np. po zabiegu ? Ja się nigdy z tym nie spotkałam, a Pani Doktor potrafi poświęcić swój czas i zadzwonić nawet do domu z zaleceniami czy poradami. To jest prawdziwa troska o pacjenta. W dzisiejszych czasach już rzadko spotykana. Pani Doktor życzę Pani dużo dużo zdrowia i dziękuję, że są tacy lekarze jak Pani.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją