lek. dent.

Maria Iwanowska

Ortodonta, Stomatolog

Poproś o kalendarz wizyt

Do chwili obecnej wyleczyłam aparatami stałymi ponad 400 pacjentów. Jestem członkiem: - Izb lekarskich - Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego - Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego więcej

Adresy

 • Gabinet Stomatologiczny Orto-Dent

  ul. Generała Kleeberga 6/2
  10-639 Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  668
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  30
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Do chwili obecnej wyleczyłam aparatami stałymi ponad 400 pacjentów.

Jestem członkiem:

- Izb lekarskich
- Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego
- Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Na leczenie ortodontyczne zdecydowałam się późno (z różnych przyczyn), bo w wieku 34 lat. Mimo to efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Nareszcie mogę normalnie jeść i uśmiechać się bez skrępowania. Dzięki dr Iwanowskiej mam uśmiech o jakim zawsze marzyłam. Wizyty były zawsze w dogodnych terminach, Pani doktor cierpliwie i profesjonalne tłumaczyła jaki jest dalszy plan leczenia. I jeszcze słowo o Paniach Asystentkach-to świetne i przemiłe osoby. Dziękuję całemu gabinetowi! Bardzo wysoko oceniam usługi dr Iwanowskiej i szczerze polecam wszystkim zainteresowanym.

 • bardzo dobry

  Polecam w 100%. Właśnie zdjęłam aparat i jestem zachwycona efektem. Pani doktor jest profesjonalistką, a ponadto bardzo sympatyczną osobą. Asystentki są po prostu fantastyczne. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Od ''dzieciaka'' jeżdżę do Pani Marii i nie pamiętam żeby kiedykolwiek był jakiś problem. Pani doktor to wspaniały człowiek, który dba o swoich pacjentów. Atmosfera w gabinecie jest jak najbardziej miła i przyjazna człowiekowi. Za każdym razem doktor Iwanowska w sposób miły, uprzejmy i co najważniejsze cierpliwy omawia przebieg leczenia. Nigdy w życiu nie przyszło mi do głowy żeby zmienić ortodontę, chyba byłoby ze mną coś nie tak gdybym tak postąpił. Moje ząbki mogą być spokojne, bo zajmuje się nimi Pani Maria. Górna część aparatu jest już zdjęta, a efekt jest piorunujący :D. Już nie mogę się doczekać, kiedy ściągną mi dół :D. W tym momencie chodzę z pięknym uśmiechem, a dół sobie jeszcze troszkę ponoszę. Co to będzie jak dolna część zostanie ściągnięta ? Dziękuję Pani bardzo, dzięki Pani mój uśmiech jest piękny i podziwiany przez innych. Pozdrawiam :)

 • bardzo dobry

  niedawno zdjęłam i jestem strasznie zadowolona, gdyż p.Iwanowska naprawdę rzetelnie podchodzi do swojej pracy czego wynikiem są moje prościutkie ząbki, na które nie mogę się ciągle napatrzeć :D oprócz pełnego profesjonalizmu wizyty odbywają się w bardzo przyjemnej atmosferze, zawsze pani mi mówiła na jakim etapie leczenia byłyśmy, dzięki czemu noszenie aparatu paradoksalnie będę miło wspominać :) Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na wizycie kontrolnej 4czerwca! :)

 • bardzo dobry

  Najbardziej uśmiechnięty gabinet jaki spotkałam. Pani dr Iwanowska pogodna, uśmiechnięta, cierpliwie tłumacząca krok po kroku czynności jakie wykonuje aby pacjent był spokojny i nie bał się. Panie asystentki równie wspaniałe, nie ma spraw nie do załatwienia, zawsze odpowiedzą na pytania, znajdą dogodny termin wizyty, gabinet przyjazny pacjentowi. Miałam bardzo poważną wadę i dr Iwanowska od początku uprzedzała mnie że prostowanie ząbków będzie procesem żmudnym i długim ale udało się dzisiaj aparat zdjęty, ząbki proste, uśmiech śliczny..., warto było męczyć się ponad 3,5 roku. Kompetencja, rzetelność i pełen profesjonalizm. Polecam z całego serca:-)

 • bardzo dobry

  Jestem w trakcie leczenia u dr Iwanowskiej. Aparat noszę od kilku miesięcy. Na ostateczne efekty muszę jeszcze sporo czasu poczekać. Jednak czuję się bezpiecznie w profesjonalnych rękach. Pani dr dokładnie przedstawiła plan leczenia i na każdej wizycie dokładnie opowiada, co robi i jaki ma być tego efekt. Mój przypadek nie należy chyba do najłatwiejszych, ale w pełni ufam Pani doktor. Znam osobiście kilka osób, które były jej pacjentami i wszystkie są zadowolone z efektów leczenia. A wizyty trwają tyle czasu, ile trzeba. Czasem 15 min., a czasem ponad pół godziny, zależy, co jest do zrobienia. Serdecznie polecam i nie omieszkam uzupełnić swojej opinii, gdy zdejmę aparat .

 • bardzo dobry

  Dzięki Pani dr M.Iwanowskiej mam piękny uśmiech:))) aparat zdjęłam 4.04.2011r. polecam gabinet. Justyna K.

 • bardzo dobry

  Nie znam lepszego, bardziej sympatycznego lekarza niż dr Iwanowska:) A i personelu można pozazdrościć, szczególnie pani Magdy:) Dzięki nim wizyty są przyjemne, a co najważniejsze przynoszą oczekiwane rezultaty. I to w niedługim czasie:) Naprawdę gabinet godny polecenia.

 • bardzo dobry

  No cóż. Co tu dużo pisać - polecam z całego serca gabinet Dr Iwanowskiej. Miałam straszną, okropną wadę zgryzu, Pani Doktor założyła mi aparat 20. marca 2009, a zdjęłam go 18. maja 2010 mając już piękne, równe zęby. Atmosfera przemiła, gabinet w pełni profesjonalny, usługi również. Baaaardzo polecam! :) Katia.

 • bardzo dobry

  W gabinecie panuje bardzo miła atmosfera. Dodatkowymi plusami są dopasowanie terminów wizyt do harmonogramu dnia pacjenta i porada telefoniczna prawie o każdej porze dnia. Polecam