lek.

Maria Cienciała

Laryngolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

 • Gabinet Laryngologiczny

  Wojska Polskiego 4
  43-525 Zebrzydowice, śląskie

  Dane kontaktowe

  22
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • neutralny

  Zwracam się do wszystkich moich pacjentów z podziękowaniem za tyle zaufania i wyrazy wdzięczności po tylu latach mojej pracy lekarza ( 48 lat!! w sumie, a 30 lat w Zebrzydowicach woj.śląskie). Zawsze dobro pacjenta było mym najwyższym celem. Nadszedł czas mej emerytury i muszę się z tym pogodzić.Jeszcze raz dziękuję za zaufanie, serdecznie pozdrawiam. Z poważaniem Maria Cienciała laryngolog.

 • bardzo dobry

  Specjalista wysokiej klasy, po wieloletnich przewlekłych chorobach gardła i migdałów, podjęła skuteczne leczenie. Dzisiaj dzięki Pani doktor ja i mój syn jesteśmy zdrowi, a przewlekły stany zapalne górnych dróg oddechowych, gardła i nosa to już jedynie historia. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą opiekę, trafną diagnozę i skuteczne wyleczenie.

 • bardzo dobry

  Człowiek Anioł, mistrz w swojej dziedzinie, wybitny lekarz, oddana służbie niesienia pomocy ludziom, niezwykle życzliwa, ciepła i serdeczna osoba, wrażliwa na ból i cierpienie człowieka, przed Nią żadna choroba nie ma tajemnic, dla Niej nie ma rzeczy niemożliwych, zawsze wyleczy, stosując przy tym lekarstwa najnowszej generacji. Ja życzę dużo, dużo zdrowia i siły w dalszej pracy, bo ludzie Pani bardzo potrzebują.

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest aniołem rozumie ból i to że jest piątek,wrażliwa,polecam gorąco.Dziękuje za pomoc.

 • bardzo dobry

  Wiedza,życzliwość,wrażliwość na cierpienie ludzkie,wyrozumiałość,doświadczenie i uczciwość w postępowaniu to przymioty tej Pani Doktór.

 • bardzo dobry

  Pierwszy raz spotkałam się z lekarzem, który potrafi: słuchać, doradzać i angażować się w to co robi! Pacjenci wychodzą z gabinetu Pani dr uśmiechnięci i zadowoleni. Skorzystałam z usług Pani dr z polecenia i również polecam.

 • dobry

  Super lekarka! ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

 • bardzo dobry

  Pani doktor świetna! Profesjonalna, wyrozumiała, bardzo sympatyczna, potrafi słuchać, nie zbywa pacjenta, podchodzi bardzo fachowo do powierzonych jej problemów zdrowotnych. Polecam gorąco!