lek.

Maria Cienciała

Laryngolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • neutralny

  Zwracam się do wszystkich moich pacjentów z podziękowaniem za tyle zaufania i wyrazy wdzięczności po tylu latach mojej pracy lekarza ( 48 lat!! w sumie, a 30 lat w Zebrzydowicach woj.śląskie). Zawsze dobro pacjenta było mym najwyższym celem. Nadszedł czas mej emerytury i muszę się z tym pogodzić.Jeszcze raz dziękuję za zaufanie, serdecznie pozdrawiam. Z poważaniem Maria Cienciała laryngolog.

 • bardzo dobry

  Specjalista wysokiej klasy, po wieloletnich przewlekłych chorobach gardła i migdałów, podjęła skuteczne leczenie. Dzisiaj dzięki Pani doktor ja i mój syn jesteśmy zdrowi, a przewlekły stany zapalne górnych dróg oddechowych, gardła i nosa to już jedynie historia. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą opiekę, trafną diagnozę i skuteczne wyleczenie.

 • bardzo dobry

  Człowiek Anioł, mistrz w swojej dziedzinie, wybitny lekarz, oddana służbie niesienia pomocy ludziom, niezwykle życzliwa, ciepła i serdeczna osoba, wrażliwa na ból i cierpienie człowieka, przed Nią żadna choroba nie ma tajemnic, dla Niej nie ma rzeczy niemożliwych, zawsze wyleczy, stosując przy tym lekarstwa najnowszej generacji. Ja życzę dużo, dużo zdrowia i siły w dalszej pracy, bo ludzie Pani bardzo potrzebują.

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest aniołem rozumie ból i to że jest piątek,wrażliwa,polecam gorąco.Dziękuje za pomoc.

 • bardzo dobry

  Wiedza,życzliwość,wrażliwość na cierpienie ludzkie,wyrozumiałość,doświadczenie i uczciwość w postępowaniu to przymioty tej Pani Doktór.

 • bardzo dobry

  Pierwszy raz spotkałam się z lekarzem, który potrafi: słuchać, doradzać i angażować się w to co robi! Pacjenci wychodzą z gabinetu Pani dr uśmiechnięci i zadowoleni. Skorzystałam z usług Pani dr z polecenia i również polecam.

 • dobry

  Super lekarka! ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

 • bardzo dobry

  Pani doktor świetna! Profesjonalna, wyrozumiała, bardzo sympatyczna, potrafi słuchać, nie zbywa pacjenta, podchodzi bardzo fachowo do powierzonych jej problemów zdrowotnych. Polecam gorąco!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją