Maria Cienciała, laryngolog Zebrzydowice
Laryngolog lek.

Maria Cienciała

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

8

Adresy

 • Gabinet Laryngologiczny

  Zebrzydowice, Wojska Polskiego 4

  3246935 ... (zobacz więcej)

 • 26 marca 2014

  Ocena: neutralny

  Zwracam się do wszystkich moich pacjentów z podziękowaniem za tyle zaufania i wyrazy wdzięczności po tylu latach mojej pracy lekarza ( 48 lat!! w sumie, a 30 lat w Zebrzydowicach woj.śląskie). Zawsze dobro pacjenta było mym najwyższym celem. Nadszedł czas mej emerytury i muszę się z tym pogodzić.Jeszcze raz dziękuję za zaufanie, serdecznie pozdrawiam. Z poważaniem Maria Cienciała laryngolog.

  zgłoś nadużycie
 • 19 października 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Specjalista wysokiej klasy, po wieloletnich przewlekłych chorobach gardła i migdałów, podjęła skuteczne leczenie. Dzisiaj dzięki Pani doktor ja i mój syn jesteśmy zdrowi, a przewlekły stany zapalne górnych dróg oddechowych, gardła i nosa to już jedynie historia. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą opiekę, trafną diagnozę i skuteczne wyleczenie.

  zgłoś nadużycie
 • 18 lutego 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Człowiek Anioł, mistrz w swojej dziedzinie, wybitny lekarz, oddana służbie niesienia pomocy ludziom, niezwykle życzliwa, ciepła i serdeczna osoba, wrażliwa na ból i cierpienie człowieka, przed Nią żadna choroba nie ma tajemnic, dla Niej nie ma rzeczy niemożliwych, zawsze wyleczy, stosując przy tym lekarstwa najnowszej generacji. Ja życzę dużo, dużo zdrowia i siły w dalszej pracy, bo ludzie Pani bardzo potrzebują.

  zgłoś nadużycie
 • 17 września 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Pani doktor jest aniołem rozumie ból i to że jest piątek,wrażliwa,polecam gorąco.Dziękuje za pomoc.

  zgłoś nadużycie
 • 24 czerwca 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Wiedza,życzliwość,wrażliwość na cierpienie ludzkie,wyrozumiałość,doświadczenie i uczciwość w postępowaniu to przymioty tej Pani Doktór.

  zgłoś nadużycie
 • 11 marca 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Pierwszy raz spotkałam się z lekarzem, który potrafi: słuchać, doradzać i angażować się w to co robi! Pacjenci wychodzą z gabinetu Pani dr uśmiechnięci i zadowoleni. Skorzystałam z usług Pani dr z polecenia i również polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 1 grudnia 2008

  Ocena: dobry

  Super lekarka! ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

  zgłoś nadużycie
 • 30 listopada 2008

  Ocena: bardzo dobry

  Pani doktor świetna! Profesjonalna, wyrozumiała, bardzo sympatyczna, potrafi słuchać, nie zbywa pacjenta, podchodzi bardzo fachowo do powierzonych jej problemów zdrowotnych. Polecam gorąco!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Zobacz podobnych specjalistów: Maria Cienciała - laryngolog