Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Do Pani Dr chodziłam z synkiem 5 lat temu. Co wizytę płukanie nosa oczywiście bardzo konieczne i drogie, po kazdym plukaniu zapalenie ucha. Poszlismy z dzieckiem do innego lekarza i okazalo sie ze problemem byl trzeci migdal (ktorego przerostu tak swietna specjalistka nie zauwazyla). Po usunięciu migdalka problem minął. A nam pani dr jedynie co to skutecznie wypłukała kieszenie;) zdecydowanie nie polecam.

 • słaby

  No cóż.... osłuchanie dziecka zajmuje tej Pani 5 sec!!! poza tym nie pamięta co zapisała - juz w trakcie wizyty zapomina ! nie wiem za bardzo za co każe sobie płacić taką kasę!! chyba że za każde zapisane słowo, badanie prowizoryczne, porada żadna ... wilekie rozczarowanie. NIE POLECAM . ojciec.

 • bardzo słaby

  Umawiałam się na wizytę telefonicznie do tej Pani doktor, na wstępie zapytałam czy daje skierowania na badanie by były bezpłatne. Pani potwierdziła ,że daje. Dziecko ledwo zbadała z ogromnym grymasem niechęci i zapisała niby skierowanie, na żadne pytania nie odpowiedziała bo w końcu czas to pieniądz (jakby 120 zł było mało z czego inni bardziej wykwalifikowani specjaliści mają tańszą cenę za wizytę a mi bardzo zależało na szybszej wizycie z powodu wyjazdu.) Okazało się ,że jej skierowania nie są nigdzie przyjmowane a na telefon z pytaniem gdzie jej skierowanie przyjmują nie odpłatnie stwierdziła ,że wszędzie trzeba zrobić prywatnie bo ona pisała to tylko dla naszej informacji. Stwierdzam ogromną niekompetencje, okłamywanie pacjentów i naciąganie, bardzo nie profesjonalne podejście do dzieci i brak zainteresowania zdrowiem dziecka. NIE POLECAM

 • bardzo dobry

  świetna pani doktor jednak troszkę droga mając na uwadze to iż , w momencie kiedy trzeba podejść tylko po recepty czy z inna mało ważną sprawą również kasuje za wizytę. Po za tym jestem bardzo zadowolona z opieki Pani doktor.

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentna, empatyczna. Nie zostawia nikogo w potrzebie, jest bardzo miła.I pomimo taaakiej wiedzy ciągle sie szkoli i uczy.

 • bardzo dobry

  Wspaniała osoba. Wiele razy pomogła mi i moim dzieciom. Znam Panią Doktor od blisko 16 lat. Mój syn ma 18 a córeczka 6 lat. Nigdy nie zostawiła nas na tzn. lodzie. Nawet gdy nie przyjmuje w gabinecie zawsze mogę liczyć na dobrą radę przez telefon. Pani doktor jest doskonałym laryngologiem-alergologiem. Polecam

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentna Pani Dr . Oprocz tego jak juz przedmowczyni napisala, jest bardzo mila, a to sprawia, ze wizyta staje sie przyjemnoscia a nie obowiazkiem. Takich specjalistow w tym kraju potrzeba.

 • dobry

  Bardzo sympatyczna i fajna lekarka,rzeczowa i konkretna, polecam wszystkim.

 • bardzo dobry

  Jestem pod opieką P.Doktor od ok.6 lat (ja i moje dziecko).Jest osobą rzeczową i kompetentną a przy tym b.miłą.Jest fachowcem w swojej dziedzinie.Polecam

 • neutralny

  polecam ``` Ocena została wyzerowana. Powód: Brak wystarczających argumentów do wystawienia oceny. ```

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę