Umów wizytę

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pani Doktor leczy mojego 4 latka - skutecznie :) Drugiego roczniaka też obejrzała - zupełnie przy okazji :) Dziękuję! Bardzo pozytywnie odbieram samą wizytę, w poczekalni jest czym zająć dzieci i długo nikt nie czeka. Polecam!

 • bardzo dobry

  Sympatycznie, Pani doktor cierpliwie mi wszystko wytłumaczyła, zapisała lekarstwa. Teraz zdrowieje :)

 • bardzo dobry

  Pierwsza wizyta. Pani doktor bardzo uprzejma. Przeprowadziła wywiad, zrobiła testy i zaleciła kolejne badanie. Dla mnie bardzo profesjonalna. Polecam.

 • bardzo dobry

  Konkretny i kompetentny lekarz:) Wizyta terminowa bez oczekiwania w kolejce:) Godny polecenia :) :):)

 • bardzo dobry

  Trochę długi opis, ale mam wenę - przepraszam. W sobotę moja córka (16 l.) wróciła z wycieczki (jazda kilkanaście godzin w klimatyzowanym autokarze) z lekkim pokasływaniem. W niedzielę kaszel się nasilił, był suchy i szczekający. W poniedziałek wizyta u lekarza - górne drogi oddechowe OK, lekko zaczerwienione łuki. Przepisane jakieś syropy łagodzące dolegliwości kaszlowe i na "suchy kaszel". W czwartek kolejna wizyta u lekarza. Tym razem pediatra wykluczenie jednego z leków zapisanych wcześniej i danie trochę "od siebie". W sobotę żadnej poprawy, nawet gorzej. Córka dusiła się od kaszlu, szczególnie w nocy. W niedzielę żona zaczęła szukać jakiegoś "logicznego" lekarza w necie. Zapisała córkę do Pani dr. W poniedziałek wizyta, dobry wywiad, badanie i diagnozowanie (zapalenie krtani i tchawicy) oraz leki, które pomogły. Dziś jest sobota i moje dziecko praktycznie nie kaszle.

 • bardzo dobry

  Lekarka bardzo konkretna, rozwiała moje wątpliwości, zastosowała leczenie - mam nadzieję, że pomoże. Spełniła moje oczekiwania - polecam

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest bardzo kompetentna, a przy tym bardzo sympatyczna. Od razu wiedziała w czym jest problem i postawiła prawidłową diagnozę. Przepisała odpowiednie leki i po paru dniach byłem zdrowy.

 • bardzo dobry

  Moje wrażenia po 1 wizycie są bardzo dobre. Pani doktor jest bardzo sympatyczna i chętnie odziela wyjaśnień na pytania. Jestem bardzo usatysfakcjonowany

 • bardzo dobry

  Polecam! Bardzo miła i rzeczywiście konkretna Pani Doktor :) Myślę, że gdy nadejdzie potrzeba na pewno wrócę.

 • bardzo słaby

  Do Pani Dr chodziłam z synkiem 5 lat temu. Co wizytę płukanie nosa oczywiście bardzo konieczne i drogie, po kazdym plukaniu zapalenie ucha. Poszlismy z dzieckiem do innego lekarza i okazalo sie ze problemem byl trzeci migdal (ktorego przerostu tak swietna specjalistka nie zauwazyla). Po usunięciu migdalka problem minął. A nam pani dr jedynie co to skutecznie wypłukała kieszenie;) zdecydowanie nie polecam.