Marek Żminkowski, urolog Rzeszów
Urolog lek.

Marek Żminkowski

Poproś o włączenie kalendarza
17

Adresy

 • Prywatny Gabinet Urologiczny

  Rzeszów, Ossolińskich 15

  (17) 86 ... (zobacz więcej)

 • 20 kwietnia 2013

  Ocena: Słaby

  Niestety, bardzo zawiódl mnie lek. Żminkowski Marek. Nie uprzedził przed badaniem aparatem USG nerek, że nie jest w stanie wydać mi obrazu fotograficznego stanu nerek ponieważ aparat takiej funkcji nie wykonuje. A zdjęcie jest konieczne aby można bylo w nastepnym badaniu porównać czy jest postęp w leczeniu [kamica nerkowa]. Przed badaniem lek. M. Żminkowski nie uwiadomil mnie o tym.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  To jest Gabinet Urologiczny a nie Pracownia Ultrasonograficzna.

 • 16 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  C.N.Bardzo dobry lekarz i człowiek,empatia i profesjonalizm nie są mu obce.Gorąco polecam i pozdrawiam:)

  zgłoś nadużycie
 • 20 listopada 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobre podejście do pacjenta, miły, sympatyczny, zna się na rzeczy b. dobrze. Niewątpliwie jest to lekarz z powołania. Pozdrawiam

  zgłoś nadużycie
 • 16 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam! W moim przypadku początkowy lekki stres związany z pokazaniem problemu ale reakcja dr-a i rozładowanie sytuacji spowodowały szybkie postawienie trafnej diagnozy i skierowanie do oddziału urologicznego w Rzeszowie. Na pewno dr Żminkowski jako fachowiec jest godny polecenia. Polecam gorąco wszystkim meżczyznom w różnym wieku, panowie jeśliu macie problemy "natury seksualnej" nie krepujcie sie tylko zgloście sie do spec. urologa dr Żminkowskiego

  zgłoś nadużycie
 • 28 listopada 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem młodą kobietą. Leczyłam się od lat na nawracające stany zapalne pęcherza moczowego. Dopiero dr Żminkowski postawił diagnozę i wykonał zabieg na jednej wizycie. Do tego jest miły, wszystko dokładnie tłumaczy i nie czuje się skrępowania przy badaniu- lekarz z powołania. Jestem mu dozgonnie wdzięczna bo długo się męczyłam i nie widziałam nadzieji na wyleczenie.Polecam w 100%. Najlepiej wydane 70 szł w życiu.

  zgłoś nadużycie
 • 2 czerwca 2010

  Ocena: Dobry

  Polecam, jest miły i przy badaniu nie czułam się skrępowana. Szuka przyczyny choroby, usuwa ją a dopiero potem zaleca leczenie. I to wszystko na jednej wizycie. Inni lekarze od razu zalecali kuracje, nie zastanawiając się skąd się ów choroba wzięła.

  zgłoś nadużycie
 • 4 lutego 2010

  Ocena: Dobry

  Jestem młodym mężczyzną , byłem u pana doktora ze swoim problemem.. to niezwykły człowiek i świetny fachowiec polecam :)

  zgłoś nadużycie
 • 20 stycznia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam! Doskonały kontakt, w płęni profesjonalna porada i super atmosfera. Stosunkowo niska cena (70zł za wizyte z usg). Panowie, nie zastanawiac sie tylko prosto do tego lekarza!

  zgłoś nadużycie
 • 6 października 2009

  Ocena: Dobry

  świetny lekarz, byłem na zabiegu wszystko poszło gładko, super podejście do pacjenta =)

  zgłoś nadużycie
 • 27 stycznia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  POlecam tego lekarza , w przeciwienstwie do innych lekarzy gdzie płaciłem za każdą wizytę 70 zł ten nie tylko ,że bierze mniej ale za pierwszym razem orzekł ,że zapisany lek mi pomoże i tak było. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi który uratował mnie od kosztownych badań i cierpienia które zalecali inni. Polecam wszystkim ktorzy chorują a zapewniam ,ze nie zawiodą sie.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami