Marek Witkowski, stomatolog Kraków
Stomatolog lek. dent.

Marek Witkowski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

38
 • 24 września 2014

  Ocena: Słaby

  Niestety, nie przychylam się do pozytywnych opinii dominujących na tym portalu. Usuwałam u doktora dolną ósemkę, sam zabieg był nieprzyjemny ale spodziewałam się tego. Doktor nie przepisał mi żadnych leków przeciwbólowych ani antybiotyku, nie udzielił żadnej werbalnej informacji na temat tego, jak należy obchodzić się z raną po ekstrakcji i czego należy się spodziewać. Lekarz nie zlecił kontroli ani nie oczyścił rany, do której wdało się zakażenie. Po pomoc musiałam udać się gdzie indziej. Nieuprzejma obsługa oraz niedelikatność, znacznie poniżej współczesnych standardów.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 12 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam serdecznie wszytskich Wczoraj usuwałam dolną lewą 6 u Pana doktora Witkowskiego w Wieliczce. Przyznam, że trafiłam do niego przez przypadek ( w raczej dzięki opaczności). Bardzo się bałam tego wyrwania tymbardziej, że wczesniej 2 innych stomatologów się nie podjęło usunięcia tego zęba. Jestem pod oromnym wrażeniem Pan doktora, okazał się świetnym lekarzem, fachowcem ale przede wszystkim człowiekiem. Panie doktorze dziękuję za ludzkie podejście i fachowe wykonanie usunięcia mojego zęba. Sam zabieg trwał 13 minut od wejścia do gabinetu do wyjścia, najdłużej czekałam aż znieczulenie zacznie działać:) Po wyrwaniu jest ok, trochę boli, ale uważam i stosuję się do zaleceń Pana doktora ( które dał mi po wizycie na piśmie) aby szybko się zagoiło i abym nie utraciał ceenego skrzepu:) Wszytskim bojącym się polecam z całego serca Pana Witkowskiego:)

  zgłoś nadużycie
 • 28 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  W tamtym roku wyrywałam u pana doktora górną 7 byłam wg pierwszy raz do wyrywania zęba bała się okropnie w końcu to był mój pierwszy raz :) pan doktor zaprosił mnie do gabinetu i od początku wejścia był bardzo miły :) pan doktor ma naprawdę poczucie humoru. Polecam go bardzo gorąco :)

  zgłoś nadużycie
 • 25 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  U Wikowskiego usuwałam dwie ósemki. Obie zatrzymane, kłopotliwe, jedna z nich zaklinowana w siódemce, no ubaw po pachy. Te zabiegi, a raczej to co dzieje się przez kolejne 2 dni, nie należą do najprzyjemniejszych ale w moim przypadku wszystko dość szybko się goiło i dało się znieść. Witkowski ma bardzo specyficzny humor i ten humor trzeba lubić. Dla mnie to reprezentant starej dobrej szkoły chirurgów, świetna praktyka, pewna ręka i ogromne pokłady spokoju (no chyba, że zaklnie siarczyście nad wyjątkowo uporczywym zębem :)). Żadna, nawet najbardziej powykręcana i schowana ósemka mu niestraszna.

  zgłoś nadużycie
 • 17 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  rasowy szpec. witkowski nie jest dentystą. jest duchem. gdzie inni rozkladają ręce witkowski robi jeden ruch ręką

  zgłoś nadużycie
 • 8 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Wyrywałam u Pana Doktora 2 wstrzymane ósemki. Zabiegi były skomplikowane i długie, jednak dzięki profesjonalizmowi obeszło się bez komplikacji. Nie należy zrażać się jego specyficznym poczuciem humoru (mnie osobiście ono odpowiadało). To prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie. Specjalista od trudnych przypadków.

  zgłoś nadużycie
 • 13 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Usuwałam u Pana Doktora ósemkę dolną ułożoną poziomo, z podwiniętym korzeniem. Zabieg u Pana Doktora był wykonany w pełni profesjonalnie. Podczas zabiegu Pan Doktor cały czas sprawdzał, czy dobrze się czuję, czy wszystko jest ok. Oczywiście Pan Doktor cały czas mówił w trakcie zabiegu, ale na mnie miało to uspakajający wpływ. Czułam się bardzo bezpiecznie, a jestem typem osoby, która na dwa dni przed zwykłą wizytą u stomatologa panikuje. Po zabiegu dziąsło się ładnie zagoiło, nie było żadnych komplikacji. Szczerze polecam Pana Doktora. Jest to fantastyczny specjalista i jednocześnie wspaniały człowiek.

  zgłoś nadużycie
 • 24 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Rewelacja!! Panicznie boję się dentysty a miałam do usunięcia w połowie zatrzymaną ósemkę z wielkim ubytkiem. Ze strachu zwlekałam z tym kilka dobrych miesięcy. Pan doktor zrobił to szybko i bezboleśnie, wyjaśnił co robić później, żeby uniknąć późniejszych nieprzyjemności oraz podał numer telefonu w razie gdyby przez weekend coś się złego działo. Zdecydowanie polecam!!

  zgłoś nadużycie
 • 13 kwietnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Gdybym miał raz jeszcze pójść usunąć ząb, zdecydowanie wybrałbym doktora Witkowskiego. Panicznie boję się dentystów, ale specyficzne poczucie humoru pana doktora oraz świetnie podejście do pacjenta pomogły mi przetrwać na fotelu. Sam zabieg przebiegł szybko i sprawnie, mimo tego, że konieczne okazało się rozcięcie zęba i usuwanie go w dwóch częściach, a potem trzeba było założyć szwy. Ale nawet mimo takich komplikacji opuchlizna oraz dolegliwości bólowe po zabiegu były minimalne. Bardzo pozytywnie oceniam też to, że dostałem dokładne instrukcje na piśmie jak należy postępować po zabiegu oraz prywatny numer telefonu pana doktora z informacją, że gdyby tylko cokolwiek się działo, to mam dzwonić od razu.

  zgłoś nadużycie
 • 22 marca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Panie Doktorze ,dziękuję ! Wszystkim polecam. Jestem ,a raczej byłam beznadziejnym przypadkiem osoby ,która mdleje na samo słowo ,,stomatolog,, więc moja górna szczęka to była ,,ruina na starym mieście,,:-)). Dziś jestem już po remoncie,9 sztuk w sadacji, przed zabiegiem i po super atmosfera ,wiele śmiechu(słynny humor Pana Doktora ) . Wszystko pięknie się zabliźnia. Dziękuję

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Lokalizacja