Marek Wiśniowski, gastrolog Rzeszów

Marek Wiśniowski

Poproś o włączenie kalendarza
11

Adresy

 • 19 listopada 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Mam na imie Robert dane do wglądu w CM- Medicor .Jjestem stalym pacjentem doktora od 2 lat.Leczę sie na wrzodziejące zapalenie jelita grubego.Lezałem na Oddziale gdzie pracuje doktor.To co pisze ta pani w o ty ze doktor żle wypisał badania , które ona zasugerowała to bzdura.Ta pani potrzebuje psychatry a nie gastrologa.Doktor to kompetentny i wspaniały lekarz.W ciemno go polecam

  zgłoś nadużycie
 • 15 listopada 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Znam Pana doktora z Medyka i to co wypisuję Ci pacjenci to bzdury.Doktor jest konkretny.Porządnie i bez bólowo wykonuje badania.Dobrze leczy.To dobry fachowiec.

  zgłoś nadużycie
 • 24 września 2012

  Ocena: neutralny

  Według mnie gastroskopie wykonuje bardzo ok ale zeby cokolwiek dowiedziec sie z opisu badania to trzeba 10razy pytac a i tak odpowiedz jest mizerna...Płacąc prywatnie myslalam ze dowiem sie czegokolwiek o swoim problemie... ale no coz trzeba szukac gdzie indziej.

  zgłoś nadużycie
 • 9 lutego 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Doktor Wiśniowski to naprawdę super lekarz, kazdemu niedowirkowi go polecam. U doktora leczę się od 6 lat na żołądek, robiona miałam dwa razy gastroskopię a wczoraj robioną miałam przez niego kolonoskopię. Robi to naprawdę wspaniale. Jestem panikara i bardzo sie boję takich badań. Dr. Wisniowski naprawdę robi to bardzo delikatnie i z wyczuciem. Kolonoskopię robi w ogólnym znieczuleniu. A jak trzeba do psychiatry to nie trzeba sie obrażać tylko trzeba iść bo to jest też problem.- i trzeba znaleźć przyczynę. Mój mąż też chodzi do doktora Wiśniowskiego i nie zamieniłby go na innego. Personel który z nim wspólpracuje tj.pielęgniarka i Pani doktor anastazjolog są to osoby wspaniałe i przemiłe, służą z pomocą i nie odchodzą od pacjenta na krok. Uwierzcie Doktor Wiśniowski to wspaniały lekarz i człowiek a to w dzisiejszym zwariowanym świecie nakważniejsze !! Nie jest on naszy krewnym, znajomym, czy też polecanym lekarzem. Z mężem trafiliśmy do niego przez przypadek i jesteśmy naprawdę zadowoleni.!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 27 lipca 2009

  Ocena: neutralny

  Byłam na dwóch wizytach u Pana Wiśnowskiego i niestety nie pomógł mi. Mizerne zainteresowanie moim problemem. Podczas wizyty więcej ja miałam pomysłów na to co może być przyczyną moich dolegliwości oraz jak je leczyć, niż sam lekarz.Ja osobiście nie widzę powodów do zachwytu jego osobą.

  zgłoś nadużycie
 • 7 lipca 2009

  Ocena: bardzo dobry

  naprawdę jest dobry a przy tym miły.Rozpoznał i dobrze leczy moja chorobę.Choruje na wrzodziejące zapalenie jelita .mam remisje juz od 2 lat.Nie zamieniłabym go na innego .Jest super.

  zgłoś nadużycie
 • 8 czerwca 2009

  Ocena: neutralny

  Czy mógłby ktoś napisać gdzie przyjmuje ten lekarz ?

  zgłoś nadużycie
 • 2 czerwca 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Lekarz wzbudzający zaufanie, bardzo uprzejmy a przede wszystkim kompetentny.Polecam ,najlepszy

  zgłoś nadużycie
 • 24 lutego 2009

  Ocena: neutralny

  mógłby mi ktoś podać numer telefonu do doktora bardzo proszę pilne

  zgłoś nadużycie
 • 24 stycznia 2009

  Ocena: bardzo dobry

  polecam gastroskopie u dr Wisniowskiego naprawde

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
 • Piotr Jakubowicz

  chirurg,  gastrolog,  proktolog

 • Umów się na wizytę!

  Wybierz lekarza, który udostępnia zapisy przez Internet

Lekarz do którego umówisz się na wizytę online