Marek Teresiak, onkolog Poznań
OnkologChirurg dr n. med.

Marek Teresiak

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

23
 • 7 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec. Mama miała nowotwór jelita grubego w 1998 roku, cieszy sie dobrym zdrowiem do dziś. Operował również mnie - na szczęście guz piersi był łagodny. Lekarz pełen ciepła , bardzo zapracowany, ale trzymający rękę na pulsie. Godny polecenia. Pełna wdzięczności

  zgłoś nadużycie
 • 26 lutego 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Genialny lekarz i człowiek! Oby więcej takich ludzi na świecie było!

  zgłoś nadużycie
 • 14 stycznia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Dokładnie dwa lata temu operował mnie ten wspaniały Lekarz, profesjonalista w swojej dziedzinie. Nie mówił, że będzie dobrze, zapewniał jednak, że zrobi wszystko aby tak było. Tak też się stało. Wychodziłąm ze szpitala ważąc 38 kg. Fachowo przeprowadzona operacja nowotworu złośliwego pozwoliła mi powtórnie się narodzić. Wróciłam do pracy, cieszę się każdą chwilą, oczywiście systematycznie przeprowadzam badania lekarskie i nie myślę o chorobie. Po operacji pozostała już tylko niewielka blizna na brzuchu, która jest niczym w porównaniu z tym czego dokonał Dr Marek Teresiak wraz z zespołem.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 12 lipca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Przyjazny pacjentowi. Duża wiedza fachowa.

  zgłoś nadużycie
 • 13 maja 2010

  Ocena: Neutralny

  Byłam i jestem rozczarowana. Za pięciominutową wizytę zapłaciłam 100 zł., nic się nie dowiedziałam... poszłam, żeby skonsultować, a dr powiedziałam, że się na tym nie zna, jego konsultacja polegała na tym, że owiedział, że nie jest dobrze i odesłał dalej. Tyle to i ja wiem... Myślalam, że przeanalizuje poszczególne wyniki, odpowie na moje pytanie, ale gdzie tam... jeśli za coś takiego dr bierze 100 zł. to żenada... generalnie kolejka do lekarza była 30 - osobowa i każdy pacjent był około 5 minut... nie wiem ile istotnych rzeczy można się dowiedzieć w ciągu 3-5 minutowej wizyty, ale 100 zł. za coś takiego jest chyba nieporozumieniem...

  zgłoś nadużycie
 • 12 kwietnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr M. Teresiak operował mnie w 2006 r., mialam wówczas 38 lat. W związku z tym, iż jestem osobą zamiejscową przyjmował mnie w dogodnym dla mnie czasie. Dziś jest 2010 r. a ja wciąż czuję się dobrze. Po resekcji części piersi nie ma już śladu, tak jak po bliźnie. Naprawdę polecam tego lekarza :) Joanna G.

  zgłoś nadużycie
 • 20 marca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Super spec w swojej profesji, a przy tym wspaniały człowiek. W rzeczowy sposób potrafił mnie przekonać do zabiegu, na który nie mogłam zdecydować się przez wiele lat [wole guzowate tarczycy]. Zgłosiłam się do dr Teresiaka z guzkiem na piersi, obydwa zabiegi zostały wykonane w ciągu jednej operacji. Miałam szczęście nie były to zmiany nowotworowe. W tym roku mija 17 lat od zabiegu, a ja z sympatią myślę o Człowieku i Wielkim Lekarzu, który być może uratował mi życie, bo gdybym dłużejczekała............?

  zgłoś nadużycie
 • 15 marca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor Teresiak to bardzo dobry chirurg, walczący o pacjenta. Jet istotnie trudny do uchwycenia ale to wynika z faktu, że albo jest na sali operacyjnej, albo w opatrunkowej bada i rozmawia ze swoimi pacjentami. Ja byłam ooperowana przez Pana doktora raz, ale jak dotąd wygląda na to że skutecznie. Mijają dwa lata od zabiegu a ja czuję się doskonale, nadal pracuję zawodowo, jestem pełna energii i optymizmu. Oczywiście, że jest w tym zasługa mojej fantastycznej psychiki ale przeciez choroba jest chorobą i z pewnością dobrze, starannie i z dużą fachowością przeprowadzona operacja usunięcia części ważnego narządu ma tu ogromne znaczenie. A tę operację przeprowadził Pan doktor Marek Teresiak. Dzięki panie ordynatorze.

  zgłoś nadużycie
 • 4 grudnia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Teresiak operował mnie - wyciął płat tarczycy. Operacja przebiegła bez najmniejszych powikłań- już na drugi dzień po zabiegu czułam się dobrze (operowana za mną pani z pokoju , w którym leżałam, czuła się równie dobrze).Jestm 3 tygodnie po usunięciu płata,nadal mi nic nie dolego , świetnie mówię, a blizna jest prawie niewidoczna). Doktor Teresiak jest doskonałym chirurgiem i gorąco go polecam jako operatora. Istotnie jest człowiekiem zabieganym i ,,złapanie'' go w szpitalu wymaga wiele cierpliwości, ale wydaje mi się ,że to drobiazg w porównaniu z efektami jego pracy.

  zgłoś nadużycie
 • 27 listopada 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Co mogę powiedzieć ; lekarz to nie Pan Bóg. To taka myśl, po przeczytaniu komentarza ojca zmarłej córki. Ogólnie bardzo polecam, operował mnie, dotrzymywał wcześniejszych ustaleń. Nie obiecuje cudów ale też pokazuje szanse. W końcu to kochani jest chirurg - onkolog, działa na trudnym polu.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
 • Michał Kukulski

  chirurg,  lekarz medycyny estetycznej,  onkolog

 • Umów się na wizytę!

  Wybierz lekarza, który udostępnia zapisy przez Internet

Lekarz do którego umówisz się na wizytę online