lek.

Marek Stysiński

Ginekolog

Umów wizytę 22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, specjalizację z ginekologii i położnictwa zdobyłem już w wojew. zachodniopomorskim (wtedy województwo pilskie). Wiele lat pracy i dyżurowa... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

USG 1, 2, i 3-go trym.w/g FMFcert.77260 (przesiewowe badania prenatalne) 200 zł
USG sutków 100 zł
Wkładka antykoncepcyjna KLASYCZNA 400 zł
Wymrażanie nadżerki 300 zł
KTG - kardiotokografia 30 zł
USG
Wizyta(badanie gin., cytologia, usg przezpochwowe, bad. piersi) 115 zł
USG I-go trymestru z bad. biochemicznymi(w/g FMF) 300 zł
Wkładka antykoncepcyjna MIRENA 1 000 zł
Ocena owulacji (badanie USG przezpochwowe) 30 zł
Elektrokoagulacja nadżerki 150 zł
Zwykła wizyta
Szczepienia przeciw HPV
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, specjalizację z ginekologii i położnictwa zdobyłem już w wojew. zachodniopomorskim (wtedy województwo pilskie).
Wiele lat pracy i dyżurowania w lecznictwie zamkniętym pozwoliło mi zdobyć doświadczenie, połączyć i ugruntować wiadomości teoretyczne z praktycznymi.
Od smego początku powstania Kas Chorych a póżniej Narodowego Funduszu Zdrowia jestem lekarzem kontraktowym NFZ w woj. Zachodniopomorskim.
Liczne kursy doskonalące i uczestnictwo w wielu kongresach i zebraniach naukowych Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego pozwalają mi na wykorzystanie zdobytej wiedzy w prowadzeniu praktyki na wysokim poziomie i ku zadowoleniu pacjentek.
We wszystkich moich gabinetach wykonuję swoją pracę rzetelnie z poszanowaniem praw pacjenta i zawsze zgodnie z zasadami zawartymi w Kodeksie Etyki Lekarskej.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bylam na kilku prywatnych wizytach w obu ciazach kilka lat temu... Przez te ciaze mialam kilku roznych lekarzy, ktorzy robli badania zarowno w PL jak i zagranica... Nigdzie indziej nie badano mnie na tak nowoczesnym sprzecie i zaden z innych lekarzy nie badal mnie tak szczegolowo uzywjac najnowszych metod diagnozowania. Mialam wrazenie, ze dla Dr Stysinskiego to nie tylko praca ale takze jego pasja i chec dalszego rozwijania i poszerzania wiedzy w tym temacie, ktora niewatpliwie wykorzystuje podczas badan swoich pacjentek. Dodatkowo mile i indywidualne podejscie do pacjenta. To jeden z tych lekarzy, ktorego nie boisz sie zadac nurtujce cie pytania nawet jesli innym wydawalyby sie blache czy nieistotne. Pelen profesjonalizm zaslugujacy na 5+ gwiazdek. Szczerze polecam!

 • bardzo dobry

  Ponad 5 lat temu prowadził moją ciążę.Bardzo dobry, miły, profesjonalny lekarz. Nowy,większy, gabinet, zawsze czysto, dyskretnie. Zero stresu podczas badania. Doktor odpowie na każde pytanie. Polecam serdecznie.

 • dobry

  Bardzo dobry lekarz , kompetentny , mily , zainteresowany klientem , mila obsluga recepcji oraz osobna recepcja (dyskrecja ) przygotowanie karty klienta przed wejsciem na wizyte , dowod wplaty oraz wydruk pomiarow badania , czytosc ,punktualnosc + / - 15 minut ,ladny gabinet ,dobry sprzet . MINUS - brak cennika na stronie oraz w gabinecie ,

 • bardzo słaby

  3 lata temu uczęszczałam do tego lekarza. Owszemy był bardzo miły na początku. Jednakże zapomniał mnie jedynie poinformować o tym, że moje dziecko jest chore. Wysłał mnie na badania niby profilaktycznie do Szczecina, okazało się że maluszek miał wadę serduszka. Lekarz wykonujący tam badania był bardzo zdziwiony, że Pan Stysiński nie raczył mnie poinformować o tym co zauważył... Przy kolejnej wizycie stwierdził, że maluszek nie żyje. A na pytanie dlaczego nie poinformował mnie o tym co się dzieje wcześniej (a mianowicie kiedy wysyłał mnie na badania) odpowiedział: "a jakie to ma teraz znaczenie". Owszem miało bardzo duże

 • bardzo dobry

  Gabinet bardzo czysty ,Pan Doktor i Pani Położna bardzo sympatyczni . P. Doktor zna się na rzeczy i konkretny. Wszystko dokładnie wytłumaczy. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję. Polecę innym .

 • bardzo dobry

  Pan Doktor to osoba godna zaufania. Nie tylko wydaje diagnozę, ale najpierw wysłucha i dokładnie sprawdza wcześniejsze badania. Jestem bardzo zadowolona. Gabinet godny polecenia.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Marek Stysiński ( 4 lutego 2015)

  Bardzo dziękuję za miłe słowa. Marek Stysiński

 • bardzo dobry

  Pierwszy raz spotkałam się z tak indywidualnym podejściem do pacjentki. Wrażenia po dwóch wizytach jak najlepsze. Zyskałam na dzień dzisiejszy spokój a to naprawdę bardzo wiele dla mnie znaczy. Oby tak dalej, przynajmniej dowiedziałam się wielu rzeczy o których żaden lekarz nie raczył mnie wcześniej poinformować.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Marek Stysiński ( 4 lutego 2015)

  Bardzo dziękuję.

 • bardzo dobry

  Lekarz na poziomie. Bardzo fachowe podejście. Bardzo delikatny ale rzeczowy w rozmowie i badaniu. Gabinet nawet lepszy niż się spodziewałam. Medycznie potwierdził inne badanie i udzielił dokładnej informacji na ten temat. Jestem zadowolona i polecam szczerze.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Marek Stysiński ( 4 lutego 2015)

  Bardzo dziękuję. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Już po pierwszej wizycie można stwierdzić ,że jest to bardzo dobry lekarz któremu zależy na zdrowiu pacjentki.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Marek Stysiński ( 4 lutego 2015)

  Serdecznie dziękuję za pozytywną ocenę.

 • bardzo dobry

  Po poprzednich, złych, doświadczeniach z ginekologiem, bałam się, że po raz kolejny trafiłam do lekarza opierającego się na modelu 'zapłać jak najwięcej, wyjdź jak najszybciej'. Na szczęście bardzo się myliłam. Pan doktor bardzo profesjonalny, stanowczy i konkretny. Wszystko dokładnie wytłumaczył, poradził co i jak. Bardzo polecam i w przyszłości zamierzam powierzyć mu prowadzenie mojej ciąży (pomimo negatywnych komentarzy niektórych rozgoryczonych pań.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Marek Stysiński ( 4 lutego 2015)

  Serdecznie dziękuję . Pozdrawiam Marek Stysiński

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę