lek.

Marek Stysiński

Ginekolog

Umów wizytę LUB zadaj darmowe pytanie 600 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, specjalizację z ginekologii i położnictwa zdobyłem już w wojew. zachodniopomorskim (wtedy województwo pilskie). Wiele lat pracy i dyżurowa... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

  ul. Piastowska 2-4
  78-600 Wałcz, zachodniopomorskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka
 • Gabinet ginekologiczno - położniczy

  Klasztorna 19
  78-640 Tuczno, zachodniopomorskie

  Dane kontaktowe

Usługi

USG 1, 2, i 3-go trym.w/g FMFcert.77260 (przesiewowe badania prenatalne) 200 zł
USG sutków 100 zł
Wkładka antykoncepcyjna KLASYCZNA 400 zł
Wymrażanie nadżerki 300 zł
KTG - kardiotokografia 30 zł
USG
Wizyta(badanie gin., cytologia, usg przezpochwowe, bad. piersi) 115 zł
USG I-go trymestru z bad. biochemicznymi(w/g FMF) 300 zł
Wkładka antykoncepcyjna MIRENA 1 000 zł
Ocena owulacji (badanie USG przezpochwowe) 30 zł
Elektrokoagulacja nadżerki 150 zł
Zwykła wizyta 100 zł
Szczepienia przeciw HPV
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, specjalizację z ginekologii i położnictwa zdobyłem już w wojew. zachodniopomorskim (wtedy województwo pilskie).
Wiele lat pracy i dyżurowania w lecznictwie zamkniętym pozwoliło mi zdobyć doświadczenie, połączyć i ugruntować wiadomości teoretyczne z praktycznymi.
Od smego początku powstania Kas Chorych a póżniej Narodowego Funduszu Zdrowia jestem lekarzem kontraktowym NFZ w woj. Zachodniopomorskim.
Liczne kursy doskonalące i uczestnictwo w wielu kongresach i zebraniach naukowych Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego pozwalają mi na wykorzystanie zdobytej wiedzy w prowadzeniu praktyki na wysokim poziomie i ku zadowoleniu pacjentek.
We wszystkich moich gabinetach wykonuję swoją pracę rzetelnie z poszanowaniem praw pacjenta i zawsze zgodnie z zasadami zawartymi w Kodeksie Etyki Lekarskej.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Dziękuje bardzo za wizytę, byłam przyjęta bardzo profesjonalnie i miło. Pierwszy raz nie czułam się skrępowana podczas wizyty u tego typu specjalisty, poza tym Pan Doktor wszystko mi wytłumaczył. Serdecznie wszystkim plecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo miły lekarz byłam u pana doktora pierwszy raz i na kolejną wizytę też udam się do niego polecam gabinet pana doktora. Miły i bardzo profesjonalny lekarz jakiego znam

 • bardzo dobry

  Zdecydowanie najbardziej profesjonalny i kompetentny lekarz w Wałczu. Jeździłam do gabinetów do Piły, Szczecina a w Wałczu odwiedziłam wszystkich ginekologów i dopiero dr. Stysiński powiedział mi o wadzie macicy, która uniemożliwiała zajście w upragnioną ciążę. Dziś jestem mamą najwspanialszego synka na świecie a ciążę wspominam jako najlepszy okres w moim życiu, bo byłam pod fachową opieką. Polecam z całego serca.

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegła szybko i sprawnie. Rozmowa z panem doktorem była konkretna i rzeczowa. Pełen profesjonalizm. Jest to tym bardziej dla mnie ważne, gdyż bardzo się denerwuję przed każdą wizytą lekarską. Polecam. Anna

 • bardzo dobry

  Pan Doktor jest kompetentny, odpowiada na wszystkie pytania, posiada gruntowną wiedzę, poświęca pacjentce czas, nie wypuszcza z gabinetu po 5 minutach jak wielu lekarzy. Podchodzi do wykonywanego zawodu z wielką pasją. Podczas rozmowy dostrzega się, że jest na bieżąco z wszelkimi nowościami z zakresu ginekologii/położnictwa. Wspaniały i bardzo miły lekarz.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Marek Stysiński ( 1 lipca 2015)

  Serdecznie dziękuję za miłe słowa, takie opinie mobilizują do dalszej pracy i podnoszenia swoich kwalifikacji.

 • bardzo dobry

  Byłam u Pana doktora na dwóch badaniach prenatalnych i na pewno pójdę na trzecie. Jestem bardzo zadowolona z tych wizyt i zastanawiam się czy nie zmienić ginekologa właśnie na dr Stysińskiego. Pan doktor jest bardzo sympatyczny, badanie wyglądało profesjonalnie i dokładnie, doktor odpowiadał na każde pytanie i wszystko po kolei objaśniał podczas wykonywanych badań. Po wizytach u doktora jestem spokojniejsza o swojego dzidziusia. POLECAM z czystym sumieniem!!!!!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Marek Stysiński ( 1 lipca 2015)

  Serdecznie dziękuję i życzę pomyślnego zakończenia ciąży.

 • bardzo dobry

  Bylam na kilku prywatnych wizytach w obu ciazach kilka lat temu... Przez te ciaze mialam kilku roznych lekarzy, ktorzy robli badania zarowno w PL jak i zagranica... Nigdzie indziej nie badano mnie na tak nowoczesnym sprzecie i zaden z innych lekarzy nie badal mnie tak szczegolowo uzywjac najnowszych metod diagnozowania. Mialam wrazenie, ze dla Dr Stysinskiego to nie tylko praca ale takze jego pasja i chec dalszego rozwijania i poszerzania wiedzy w tym temacie, ktora niewatpliwie wykorzystuje podczas badan swoich pacjentek. Dodatkowo mile i indywidualne podejscie do pacjenta. To jeden z tych lekarzy, ktorego nie boisz sie zadac nurtujce cie pytania nawet jesli innym wydawalyby sie blache czy nieistotne. Pelen profesjonalizm zaslugujacy na 5+ gwiazdek. Szczerze polecam!

 • bardzo dobry

  Ponad 5 lat temu prowadził moją ciążę.Bardzo dobry, miły, profesjonalny lekarz. Nowy,większy, gabinet, zawsze czysto, dyskretnie. Zero stresu podczas badania. Doktor odpowie na każde pytanie. Polecam serdecznie.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Marek Stysiński ( 1 lipca 2015)

  Dziękuję za pamięć.Pozdrawiam.

 • dobry

  Bardzo dobry lekarz , kompetentny , mily , zainteresowany klientem , mila obsluga recepcji oraz osobna recepcja (dyskrecja ) przygotowanie karty klienta przed wejsciem na wizyte , dowod wplaty oraz wydruk pomiarow badania , czytosc ,punktualnosc + / - 15 minut ,ladny gabinet ,dobry sprzet . MINUS - brak cennika na stronie oraz w gabinecie ,

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Marek Stysiński ( 1 lipca 2015)

  Dziękuję za cenne spostrzeżenia, w najbliższym czasie postaram się uzupełnić braki.

 • bardzo słaby

  3 lata temu uczęszczałam do tego lekarza. Owszemy był bardzo miły na początku. Jednakże zapomniał mnie jedynie poinformować o tym, że moje dziecko jest chore. Wysłał mnie na badania niby profilaktycznie do Szczecina, okazało się że maluszek miał wadę serduszka. Lekarz wykonujący tam badania był bardzo zdziwiony, że Pan Stysiński nie raczył mnie poinformować o tym co zauważył... Przy kolejnej wizycie stwierdził, że maluszek nie żyje. A na pytanie dlaczego nie poinformował mnie o tym co się dzieje wcześniej (a mianowicie kiedy wysyłał mnie na badania) odpowiedział: "a jakie to ma teraz znaczenie". Owszem miało bardzo duże

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Marek Stysiński ( 1 lipca 2015)

  Przy podejrzeniu wady serca (podkreślam jeszcze raz podejrzeniu!) należy Pacjentkę skierować do ośrodka klinicznego w celu potwierdzenia lub wykluczenia wady. Gdy serduszko, w mojej ocenie jest zdrowe, nigdy nie kieruję Pacjentki na badania profilaktyczne "wyżej" gdyż od 5 lat sam wykonuję przesiewowe badania prenatalne. Kierując Panią do Kliniki otrzymała Pani skierowanie z rozpoznaniem i na pewno wytłumaczyłem z jakiego powodu kieruję do Szczecina. Samo skierowanie na dodatkowe badania USG do innego ośrodka jest sytuacją wyjątkową, bardzo stresującą dla Pacjentki, jej rodziny i dla mnie co znacznie może zakłócić komunikację. Takie sytuacje na szczęście nie zdarzają się często. Jestem też absolutnie przekonany, że słowa które Pani cytuję "a jakie to ma teraz znaczenie" nie padły z moich ust gdyż nie są zupełnie w moim stylu. Bardzo Pani współczuję i życzę powodzenia w następnych ciążach.

Najbliższe terminy:

kolejne dni