lek.

Marek Stysiński

Ginekolog

Umów wizytę 739 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, specjalizację z ginekologii i położnictwa zdobyłem już w wojew. zachodniopomorskim (wtedy województwo pilskie). Wiele lat pracy i dyżurowa... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

  ul. Piastowska 2-4
  78-600 Wałcz, zachodniopomorskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka
 • Gabinet ginekologiczno - położniczy

  Klasztorna 19
  78-640 Tuczno, zachodniopomorskie

  Dane kontaktowe

Usługi

USG 1, 2, i 3-go trym.w/g FMFcert.77260 (przesiewowe badania prenatalne) 200 zł
USG sutków 100 zł
Wkładka antykoncepcyjna KLASYCZNA 400 zł
Wymrażanie nadżerki 300 zł
KTG - kardiotokografia 30 zł
USG
Wizyta(badanie gin., cytologia, usg przezpochwowe, bad. piersi) 115 zł
USG I-go trymestru z bad. biochemicznymi(w/g FMF) 300 zł
Wkładka antykoncepcyjna MIRENA 1 000 zł
Ocena owulacji (badanie USG przezpochwowe) 30 zł
Elektrokoagulacja nadżerki 150 zł
Zwykła wizyta 100 zł
Szczepienia przeciw HPV
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, specjalizację z ginekologii i położnictwa zdobyłem już w wojew. zachodniopomorskim (wtedy województwo pilskie).
Wiele lat pracy i dyżurowania w lecznictwie zamkniętym pozwoliło mi zdobyć doświadczenie, połączyć i ugruntować wiadomości teoretyczne z praktycznymi.
Od smego początku powstania Kas Chorych a póżniej Narodowego Funduszu Zdrowia jestem lekarzem kontraktowym NFZ w woj. Zachodniopomorskim.
Liczne kursy doskonalące i uczestnictwo w wielu kongresach i zebraniach naukowych Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego pozwalają mi na wykorzystanie zdobytej wiedzy w prowadzeniu praktyki na wysokim poziomie i ku zadowoleniu pacjentek.
We wszystkich moich gabinetach wykonuję swoją pracę rzetelnie z poszanowaniem praw pacjenta i zawsze zgodnie z zasadami zawartymi w Kodeksie Etyki Lekarskej.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo polecam Pana Marka Stysińskiego, ginekolog z ogromną wiedzą, którą chetnie przekazuje swoim pacjentkom. Dokladnie wszystko tłumaczy, nie wywyższa się jak robi to większość lekarzy. Człowiek uprzejmy z wysoka kultura osobista. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Polecam Pana doktora jako fachowca w ginekologii, wysłucha i wytłumaczy wszystko. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Pan Dr M. Stysiński to najlepszy ginekolog na terenie Wałcza i nie tylko. Odkąd jestem jego pacjentką zawsze miał najlepszy sprzęt i nigdy nie pozwolił sobie na kpienie czy opryskliwość, bardzo szanuje ludzi i jest lekarzem z powołania. Najważniejsze, że bada z wyczuciem. Bardzo dba o higienę gabinetu, nawet zapewnia do badania spodniczki i buciki. Widać, że bardzo się stara o dobrą opinię gabinetu i jako człowiek jest osobą skromną i miłą, więc zasługuje na pochwałę.

 • bardzo dobry

  To była moja pierwsza wizyta i jestem pod wrażeniem tak naprawdę wszystkiego! Gabinetu, lekarza, fachowej rozmowy z pacjentem, obsługi itd. Z pewnością tam wrócę!

 • bardzo dobry

  Byłam u Pana Stysińskiego pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona z tej wizyty. Pan doktor bardzo skrupulatnie bada i cierpliwie tłumaczy różne zagadnienia związane z przeprowadzanym badaniem. Obsługa bardzo miła i wyrozumiała. Lekarz naprawdę godny polecenia.

 • bardzo dobry

  To była moja druga wizyta u doktora zarówno ta jak i pierwsza udana ,przebiegła w miłej atmosferze,sprawnie i rzeczowo.

 • bardzo dobry

  Byłam pierwszy raz u P.Doktora Stysińskiego i jestem mile zaskoczona podejściem do pacjentek bardzo miły,uprzejmy i konkretny bez żadnych skrępowań można o wszystkim porozmawiać, widać że jest doktorem z powołania.Poradnia bardzo przyjemna polecam:):):)

 • bardzo dobry

  Polecam Pana Doktora Stysińskiego , jestem zadowolona z wizyt w jego gabinecie. Jest konkretnym lekarzem :)

 • bardzo dobry

  Dziękuje bardzo za wizytę, byłam przyjęta bardzo profesjonalnie i miło. Pierwszy raz nie czułam się skrępowana podczas wizyty u tego typu specjalisty, poza tym Pan Doktor wszystko mi wytłumaczył. Serdecznie wszystkim plecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo miły lekarz byłam u pana doktora pierwszy raz i na kolejną wizytę też udam się do niego polecam gabinet pana doktora. Miły i bardzo profesjonalny lekarz jakiego znam

Najbliższe terminy:

kolejne dni