Marek Sosnowski, onkolog Łódź

Marek Sosnowski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

29
 • 29 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Taką opinię wystawiam zespołowi pracującemu na oddziale urologii w szpitalu klinicznym WAM im. Weteranów, a w szczególności Panu prof. Sosnowskiemu za podjęcie i wykonanie trudnej operacji, późniejszą opiekę,pozytywne słowo, fachowe podejście. Lekarz z powołaniem- wspaniały człowiek, Oskar w tej dziedzinie.

  zgłoś nadużycie
 • 18 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Przeszedłem operację prostatektomii radykalnej metodą laparoskopową na oddziale Urologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM gdzie Pan Profesor jest ordynatorem. Jest to prawdopodobnie jedyna Klinika w Łodzi gdzie taką metodę się stosuje. Dziękuję Panu Profesorowi i całemu oddziałowi za serdeczną opiekę nad moja osobą.

  zgłoś nadużycie
 • 17 maja 2013

  Ocena: bardzo słaby

  Będąc na stole operacyjnym po znieczuleniu na oddziale urologicznym szpitalu WAM dowiedziałem się przez przypadek,że proteza jądra jest zdecydowania za mała.Gdyby nie moje pytanie taki implant zostałbym wszczepiony.Prawdziwym zaskoczeniem była dopiero odpowiedz pana profesora- innych nie mieli i generalnie zabieg się nie odbył,bo to ja się nie zdecydowałem.W czasie przygotowania do zabiegu pan profesor nie poinformował mnie,ze nie posiadają odpowiednich protez. Nie usłyszałem też słowa przepraszam za niepotrzebny pobyt w szpitalu.Zdecydowanie odradzam.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 14 września 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Pan Profesor ma ogromne umiejętności. Jest świetnym lekarzem i specjalista. Medyczna wiedze którą posiada jest z najwyższej półki. Wiele razy uratował moje zycie. Ale dobry lekarze to nie wszystko, Pacjent tez musi się poświęcić i słuchać rady Pana profesora.

  zgłoś nadużycie
 • 3 maja 2012

  Ocena: neutralny

  Ciężko porozumieć się z panem profesorem. Mam nadzieję,że RE operacja coś poprawi. Obecnie "co sik-to krzyk" Coś blokuje jego działania, może marny kontrakt z NFZ. Szkoda, bo umiejętności zawodowe ma bardzo dobre.

  zgłoś nadużycie
 • 10 kwietnia 2012

  Ocena: bardzo słaby

  Dziwię się, że taki człowiek jest ordynatorem, kiedy miałam ogromne problemy z nerką, nie wytrzymywałam już z bólu i o mały włos nie straciłabym nerki, odpowiedział mi, że jak stracę jedną, to mam drugą nerkę i że jego moja nerka nie interesuje. Dzięki Bogu szybko operację przeprowadził prof. Matych, który uratował mi nerkę. Sosnowski to człowiek wyjątkowo arogancki. Jestem żoną lekarza i tym bardziej przykro mi, że taką ocenę wystawiam temu lekarzowi.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 6 grudnia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Wysokiej klasy specjalista . Moja mamę przyjął do szpitala i zrobił jej bardzo trudną operację(bez żadnej łapówki), gdzie inni lekarze nie chcieli jej operować (71 lat czerniak złośliwy) .Pan profesor ma wielki szacunek do starszych ludzi i za to go podziwiam .

  zgłoś nadużycie
 • 8 października 2010

  Ocena: bardzo słaby

  Ja tego lekarza nie wspominam zbyt dobrze. Miałem problemy ze zwężeniem cewki moczowej (i w sumie nadal mam). Profesor jednak zwodził mnie przez miesiąc czasu. Przyjeżdżałem niemal codziennie i wystawałem pod jego gabinetem, aby mi pomógł. Zwodził mnie, że nie ma miejsc, refundacji, a przed tym obiecywał cuda. W końcu trafiłem niemal w ciężkim stanie do Kopernika (nie mogąc się praktycznie wysikać) - tak mi pomógł!. Potem jego własny lekarz-podwładny dał mi do zrozumienia, że chodziło o pieniądze. W konsekwencji nawet Urolodzy w Koperniku nie pomogli (nawiasem mówiąc prof. Sosnowski był tam wiele lat adiunktem jeszcze jako docent), dostałem na ich oddziale wstrząsu anafilaktycznego i z przetoką w pęcherzu wylądowałem u dr. Stępnia w Bydgoskim WAM-ie. Tam używając lasera tulowego doprowadzili mnie do ładu. Polecam wszystkim z problemami ze zwężeniem cewki.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 5 września 2010

  Ocena: neutralny

  Sama nie wiem co myślec o Panu Profesorze, niewątpliwie to dobry fachowiec, ale mnie w prywatnym gabinecie , na koniecznośc wykonania zabiegu operacyjnego powiedział, " jeżeli ma Pani dostęp do szpitala "' Nie wiem co to miało znaczyc, popnieważ zabieg nie jest ratujący życie zrezygnowałam z niegi i leczenia u P. Prof.

  zgłoś nadużycie
 • 2 września 2010

  Ocena: neutralny

  Pan Profesor jest niewątpliwie świetnym specjalistą, ale w poradni Uni-Med trudno tego doświadczyć. Czekaliśmy na wizytę miesiąc, pokładając w niej wielkie nadzieje. Okazało się, że Pan Profesor może poświęcić na pacjenta ok. 10 minut (na liście w tym dniu było ponad 20-tu pacjentów). Mąż miał stwierdzone w badaniu ultrasonograficznym dwie nieprawidłowości: w obszarze prostaty i nerki. Po wejściu do gabinetu, ze zdenerwowania powiedział tylko o problemie z prostatą, zapominając o nerce. W ręku trzymał wynik USG, z doczepionym zdjęciem zmiany w nerce, ale Pan Profesor, spiesząc się, w ogóle tego opisu USG nie przeczytał. Tak więc sprawa nerki w ogóle nie zaistniała w trakcie wizyty, choć w ocenie lekarza wykonującego ultrasonografię była niepokojąca.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online