Marek Siennicki, ginekolog Brzeg

Marek Siennicki

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

21

Adresy

 • 9 stycznia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Jak na pierszą wizyte polecam, widząc moje przerażenie wytłumaczył mi wszystko, odpowiadał na moje pytania, zaskoczona byłam, że na tabletki przepisał mi recepte na pół roku ale tabletki są w porządku

  zgłoś nadużycie
 • 24 października 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Miałam okazję być na wizytach u różnych lekarzy ginekologów i niestety takiego jak dr. Siennicki nie spotkałam. Kompetencja, profesjonalizm a do tego nowocześnie urządzony gabinet zadowolą niejedną pacjentkę. I o dziwo ta cała pełna obsługa na kasę chorych a czas oczekiwania na wizytę to niecałe 2 tygodnie, bez czekania pod gabinetem bo przed tobą o dziwo są 4 pacjentki. Wizyta na konkretną godzinę ewentualnie z 15 minutowym poślizgiem.Polecam gorąco.

  zgłoś nadużycie
 • 16 października 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo fajny, kompetentny lekarz! Przy tym profesjonalny i bardzo miły! Dziś byłam u Pana doktora potwierdzić ciążę i udałóo się! Jesteśmy w ciąży a Pan doktor ją poprowadzi z czego jesteśmy bardzo zadowoleni! Bardzo polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 24 października 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Świetny, kompetętny, opanowany, uprzejmy lekarz. Miła atmosfera sprzyjająca niezbyt przyjemnym badaniom ginekologicznym, których nie sposób polubieć. Nie długi czas oczekiwań na umówioną wizytę.

  zgłoś nadużycie
 • 22 marca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Kompetentny, kulturalny, skuteczny. Na pozytywne efekty leczenia nie trzeba długo czekać.

  zgłoś nadużycie
 • 29 sierpnia 2011

  Ocena: bardzo słaby

  miły czy nie miły nie o to tu chodzi.. w moim przypadku zignorował zły wynik z tokspolazmozy!!! dodam,że byłam wtedy w ciąży.. gdyby nie moja intuicja i natychmiastowa zmiana lekarza mogłoby to skończyć się tragicznie dla mojego dziecka!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 24 maja 2011

  Ocena: bardzo słaby

  Powiem tylko jedno,żal że jest jeszcze lekarzem czynnie pracującym,gdybym w porę nie zmieniła lekarza już byłoby po mnie,tak pan Siennicki odczytał moją cytologię,strzeżcie się go jak ognia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 16 marca 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Pan doktor właśnie prowadzi moją ciążę-jak na razie nie mam mu nic do zarzucenia. Wręcz przeciwnie: jest profesjonalny i odpowiada na wszystkie pytania. Co do jego "gburowatości" to ja uważam że do lekarza nie idę na kawę i plotki tylko po informację na temat mojego zdrowia, poza tym na ostatnim USG był mąż z córką-doktor pokazywał Małej gdzie Dzidzia ma rączki, buzię itd, specjalnie robił dłużej badanie żeby mogli się napatrzeć, zachowywał się bardzo przyjaźnie. Polecam go wszystkim, którzy tak jak ja szukają dobrego specjalisty.

  zgłoś nadużycie
 • 20 sierpnia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  W trakcie rutynowego badania wykrył u mnie zmianę na jajniku.Chociaz początkowo nie potrafił powiedzieć o jakim charakterze jest ta zmiana,to nie zlekceważył tego .Robił wszystkie niezbędne badania każdego miesiąca,i usg i markery,a także tzw.przepływy.Zawsze rzeczowo i konkretnie tłumaczył co robi i w jakim celu.Obecnie posyła mnie na dalsze ,bardziej inwazyjne badania.Co jest dla mnie bardzo ważne nie rości sobie prawa do nieomylności.A jako człowiek jest bardzo sympatyczny,o specyficznym ,wysublimowanym poczuciu humoru.Jest bardzo taktowny.Polecam go z czystym sumieniem.Nigdy nie dał odczuć ani nawet nie sugerował o konieczności jakiś specjalnych ,prywatnych wizytach.Dla mnie najlepszy.

  zgłoś nadużycie
 • 8 czerwca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Lekarz kompetentny i rzeczowy.Najczęściej uśmiechnięty i pogodny ale jest tylko człowiekiem i też ma prawo do gorszych dni. Na pytania odpowiada wyczerpująco i konkretnie.Sam przypomina o konieczności wizyty jeśli w schemacie przychodzenia tylko po pigułki kobieta o tym zapomni.Wykonuje wszystkie potrzebne badania dokładnie i skrupulatnie .Doktor jak i gabinet ciągle są unowocześniani co się zalicza tylko na plus.Położna bardzo oświadczona w swoim zawodzie i chyba najlepsza jaką do tej pory spotkałam.Siennicki prowadził wszystkie trzy moje ciąże i nie było mowy jakiś komplikacjach, bo owinięcie pępowiną dziecka do nich się niestety nie zalicza i jest czymś bardzo często spotykanym.Polecam kobietom które do lekarza idą po wiedzę na nie po uśmieszki , klepanie po pleckach i inne takie umilanki.Histeryczki i Paniusie z wybujałym ego nie będą zadowolone.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami