Marek Rychlik, stomatolog Biała Podlaska
Stomatolog lek. dent.

Marek Rychlik

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

9

Adresy

 • 19 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Rychlik to świetny chirurg szczękowy! Wyrywał mi dwie ósemki dolne ułożone poziomo w łuku i trochę się przy tym namęczył, ale nawet takie mrożące krew w żyłach operacje nie są u niego straszne. Rany goiły się bardzo dobrze, zero komplikacji. Poza tym bardzo przyjemny człowiek. Informacyjnie - wyrywanie ósemek kosztuje 300-350zł.

  zgłoś nadużycie
 • 8 lutego 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Rychlik wyrywał mi ósemkę górną. Prawie nic nie bolało!!!! (a pisze to dentystyczna panikara) Dłużej czekało się na działanie znieczulenia (ok 2 minut) niż samego wyrywania (ok 30sekund). Lekarz bardzo sympatyczny, odpowiada na każde pytanie, pożartuje. Trzeba pamiętać, że doktor nie przyjmuje już na nfz. Wyrywanie ósemki kosztuje ok 200 - 250zł.

  zgłoś nadużycie
 • 23 października 2010

  Ocena: Dobry

  Byłam u dr.Rychlika i powiem szczerze że bardzo dobry stomatolog , znieczulenie nic nie bolało rwanie zęba również nie bolało mimo że widziałam jak się męczył nad jego rwaniem bo niestety był okropny ten ząb. W miarę miły lekarz. Polecam dla tych , którzy się boją panicznie stomatologów i rwania zębów. P.S. Pan Rychlik przyjmuje na nfz na ulicy terebelskiej 58 :) najlepiej być przed 8 rano i zająć sobie kolejkę bez zapisywania się Tylko we wt. i czw.

  zgłoś nadużycie
 • 18 maja 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Serdecznie polecam. Wyleczyłam prawie wszystkie zęby u Pana Rychlika i jestem bardzo zadowolona. Jest miły i ma profesjonalne podejście do pacjenta.

  zgłoś nadużycie
 • 9 marca 2010

  Ocena: Neutralny

  jak sie z nim skontaktowac i gdzie ma gabinet bo na alejach juz chyba niema a podany telefon jest nieaktywny????????????

  zgłoś nadużycie
 • 6 listopada 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Ponad rok temu Dr Rychlik usunął mi chirurgicznie dolną ósemkę. Nie trwało to kilka minut, a znieczulenie bolało, jednak później nic nie czułam i szybko zapomniałam o całej akcji. Niedługo planuję ponownie skorzystać z pomocy doktora, gdyż drugi ząb mądrości daje o sobie znać. Polecam! :)

  zgłoś nadużycie
 • 29 września 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Ja polecam pana Dr jeśli chodzi o usuwanie zębów, szybko i sprawie. tak jak powiedział mój poprzednik z zaskoczenia i naprawdę sprytnie. Polecam każdemu kto ma zamiar pozbyć się zębów. niestety jeśli chodzi o leczenia nie jestem w stanie się jakkolwiek ustosunkować bo nie leczyłam u Pana Dr.

  zgłoś nadużycie
 • 22 grudnia 2008

  Ocena: Bardzo dobry

  Nie leczyłem/borowałem ząbków u Pana Doktora. Ale jeżeli chodzi o rwanie zębów (chirurgia szczękowa) szczególnie polecam. Rwanie 8 zajeło 3 sekundy, oczywiście przy pełnym znieczuleniu i z zaskoczenia. Byłem w szoku, że już jest po temacie o mało nie zemdlałem. Jak słucham jak się pacjęci męczą na fotelu po 30 minut i jakie mają komplikacje po rwaniu. To Doktora serdecznie polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 28 listopada 2008

  Ocena: Bardzo słaby

  Konsekwencją leczenia u tego Pana są dwie martwe jedynki.To chyba najlepsza antyrekomendacja.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami

Lokalizacja