lek. dent.

Marek Rychlik

Stomatolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Dr Rychlik to świetny chirurg szczękowy! Wyrywał mi dwie ósemki dolne ułożone poziomo w łuku i trochę się przy tym namęczył, ale nawet takie mrożące krew w żyłach operacje nie są u niego straszne. Rany goiły się bardzo dobrze, zero komplikacji. Poza tym bardzo przyjemny człowiek. Informacyjnie - wyrywanie ósemek kosztuje 300-350zł.

 • bardzo dobry

  Pan Rychlik wyrywał mi ósemkę górną. Prawie nic nie bolało!!!! (a pisze to dentystyczna panikara) Dłużej czekało się na działanie znieczulenia (ok 2 minut) niż samego wyrywania (ok 30sekund). Lekarz bardzo sympatyczny, odpowiada na każde pytanie, pożartuje. Trzeba pamiętać, że doktor nie przyjmuje już na nfz. Wyrywanie ósemki kosztuje ok 200 - 250zł.

 • dobry

  Byłam u dr.Rychlika i powiem szczerze że bardzo dobry stomatolog , znieczulenie nic nie bolało rwanie zęba również nie bolało mimo że widziałam jak się męczył nad jego rwaniem bo niestety był okropny ten ząb. W miarę miły lekarz. Polecam dla tych , którzy się boją panicznie stomatologów i rwania zębów. P.S. Pan Rychlik przyjmuje na nfz na ulicy terebelskiej 58 :) najlepiej być przed 8 rano i zająć sobie kolejkę bez zapisywania się Tylko we wt. i czw.

 • bardzo dobry

  Serdecznie polecam. Wyleczyłam prawie wszystkie zęby u Pana Rychlika i jestem bardzo zadowolona. Jest miły i ma profesjonalne podejście do pacjenta.

 • neutralny

  jak sie z nim skontaktowac i gdzie ma gabinet bo na alejach juz chyba niema a podany telefon jest nieaktywny????????????

 • bardzo dobry

  Ponad rok temu Dr Rychlik usunął mi chirurgicznie dolną ósemkę. Nie trwało to kilka minut, a znieczulenie bolało, jednak później nic nie czułam i szybko zapomniałam o całej akcji. Niedługo planuję ponownie skorzystać z pomocy doktora, gdyż drugi ząb mądrości daje o sobie znać. Polecam! :)

 • bardzo dobry

  Ja polecam pana Dr jeśli chodzi o usuwanie zębów, szybko i sprawie. tak jak powiedział mój poprzednik z zaskoczenia i naprawdę sprytnie. Polecam każdemu kto ma zamiar pozbyć się zębów. niestety jeśli chodzi o leczenia nie jestem w stanie się jakkolwiek ustosunkować bo nie leczyłam u Pana Dr.

 • bardzo dobry

  Nie leczyłem/borowałem ząbków u Pana Doktora. Ale jeżeli chodzi o rwanie zębów (chirurgia szczękowa) szczególnie polecam. Rwanie 8 zajeło 3 sekundy, oczywiście przy pełnym znieczuleniu i z zaskoczenia. Byłem w szoku, że już jest po temacie o mało nie zemdlałem. Jak słucham jak się pacjęci męczą na fotelu po 30 minut i jakie mają komplikacje po rwaniu. To Doktora serdecznie polecam.

 • bardzo słaby

  Konsekwencją leczenia u tego Pana są dwie martwe jedynki.To chyba najlepsza antyrekomendacja.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Barbara Hołubowicz - stomatolog, Beata Mrożek-Melka - stomatolog, Piotr Kotiuk - stomatolog, Aleksandra Jagnicka - stomatolog, Robert Daniluk - stomatolog, Marek Lewandowski - stomatolog, Aneta Kopania-Kuszneruk - stomatolog, Danuta Oleszczuk - stomatolog, Bronisława Zofia Pytka - stomatolog, Lech Pytasz - stomatolog, Barbara Chwedoruk - stomatolog, Grażyna Starosielec - stomatolog, Aneta Ewa Oczkowska - stomatolog, Marlena Ladwiniec - stomatolog, Mirosława Teresa Bajko - stomatolog, Krystyna Oleszczuk - stomatolog, Elżbieta Chwalczuk - stomatolog, Agnieszka Topyłło - stomatolog, Katarzyna Szewczyk - stomatolog, Małgorzata Matyńkowska - stomatolog