Marek Rybicki

Poproś o włączenie kalendarza
10

Adresy

 • 14 maja 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Doktor Marek Rybicki to genialny chirurg stomatolog. Ciężko mi było znależć dobrego implantologa, zwlaszcza że mój przypadek był złożony. Pan Doktor wykonał u nie zabieg augmentacji kości pod implanty dokonując przeszczpu z okostnej. Wszystko obyło się bez żadnych problemów i powikłań. Jestem już dwa miesiące po zabiegu i wszystko jest w porządku. Teraz czekam na moje trzecie zęby. Do tego Pan Doktor jest miły i zawsze uśmiechnięty co obniża mój stres podczas wizyt. Bardzo serdecznie polecam Pana Rybickiego.

  zgłoś nadużycie
 • 30 kwietnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  super lekarz,jako jedyny podjął sie usunięcia ropnia u moje 2 letniej córeczki Oliwii.Specjalnie z innego szpitala przyjechał do szpitala na Litewskiej aby usunąć mojej coreczce ropień w jamie ustnej oraz ząbki, sytuacja zdrowotna dziecka była bardzo powazna, Pan doktor jest bardzo miłym człowiekiem, bezposrednim, z sercem i pasją oddajacym sie swojej pracy, jestem Mu niezmiernie wdzięczna. Anna

  zgłoś nadużycie
 • 22 stycznia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Wizytę u pana doktora Marka polecam wszystkim, którzy muszą rozprawić się z kłopotliwymi ósemkami. Ja pozbyłam się u pana doktora już dwóch i z pewnością kiedy zajdzie taka potrzeba kolejne dwie też usunę właśnie tam. Cały zabieg trwał 20 minut, ze znieczuleniem jest to bezbolesny zabieg. Po powrocie do domu wystarczył jeden ibuprom i okład z lodu.

  zgłoś nadużycie
 • 20 kwietnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Marek Rybicki to bardzo profesjonalny lekarz. Jest to młody, ale doświadczony i zdolny lekarz. Popieram opinię innych, którzy odbierają go jako osobę, która zaraża optymizmem i uśmiechem. Niestety w moim przypadku nie było możliwości wszczepienia implantów ze względu na zanik kości, co dla dr Rybickiego nie było problemem. Dwa dni temu wszczepiono mi kość z biodra. Narazie jest wszystko super, choć czeka mnie jeszcze sporo. Najważniejsze, ze trafiłam w rece profesjonalisty. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 25 lipca 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Pan dr. Rybick:Bez bólu, bez zwłoki, bez zbędnych kosztów , szacunek za profesjonalizm i zrozumienie dla panikarza . Wszyscy którzy mają jeszcze jakieś wątpliwości, moja czarna ledwie widoczna ósemka znikneła nie wiem dokładnie kiedy ale w czasie krótszym niż 2 minuty . Grzegorz P.

  zgłoś nadużycie
 • 23 października 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Doktor Rybicki jest ambitny i bardzo fachowy. Pana doktora spotkałam w Gabinecie Adentis, gdzie profesjonalnie, co ważne bez bólu, usunął zęba i wkręcił implant mojemu mężowi. Absolutnie polecam mąż bardzo boi się dentysty, ale Pan dr jest bardzo delikatny.

  zgłoś nadużycie
 • 5 września 2010

  Ocena: dobry

  Pan dr. jest bardzo miłym lekarzem/człowiekiem. Bardzo dobrze zajmuje się pacjetami.. Zawsze ma dobry humor,który przenosi na pacjetów np; po powaznych operacjach...

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 6 lipca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  fachowy, odważny, nie pozostawia pacjenta z jego problemami, nawet jeśli bariery stawia NFZ-owska biurokracja lub jego koledzy po fachu ;-) do tego przystojny i ładnie się uśmiecha;-) spokojnie można mu zaufać ;-)

  zgłoś nadużycie
 • 31 października 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Wie co robi. Rewelacyjnie rozprawił się z nieudolnie wkręconymi implantami w miejscu moich przednich zębów, wkręconych przez innego dentyste. TERAZ MOGE SIĘ UŚMIECHAĆ. Gorąco polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 29 listopada 2008

  Ocena: dobry

  Rewelacja.Moje dzieci są zachwycone.Cieerpliwy,delikatny.Dr.Marka polecam wszystkim którzy boją się dentysty.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online