Marek Meler, laryngolog Kalisz
Laryngolog lek.

Marek Meler

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

17

Adresy

 • Gabinet Laryngologiczny

  Kalisz, Konopnickiej 3-5 6

  (62) 76 ... (zobacz więcej)

 • 9 sierpnia 2014

  Ocena: bardzo słaby

  To najgorszy lekarz laryngolog w Kaliszu. I jest to moje osobiste doświadczenie. chamski, arogancki i do tego marny fachowiec. Ludzie uciekajcie od tego człowieka.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 1 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Dr.Meler jest lekarzem profesjonalnie wykonującym swoją prace (operował mi guza wargi) i po tygodniu od operacji i zdjętych szwach uznaje że chirurgia plastyczna też doktorowi nie jest obca,bardzo ładnie wykonane,prawie bez śladu po skalpelu. To prawda że komplementów pacjentom nie prawi ale przecież to nie jest jego zadanie w służbie zdrowia,znakomity fachowiec i żeczowy facet,ukłony w stronę doktora Melera !

  zgłoś nadużycie
 • 26 lutego 2014

  Ocena: bardzo słaby

  Przez tego pana doktora przeżyłam największą w życiu traumę! Miałam u niego "prostowaną" przegrodę nosa a tak na prawdę to raczej wyrywaną na żywca bo przy ściąganiu opatrunku wyrwał mi to co wcześniej złamał i poskładał. Chyba nie muszę opisywać jaki to był potworny ból i ile krwi się polało. A pan doktor tylko krzyczał na mnie i miał jeszcze pretensje jakby to była moja winna!! MASAKRA!!! Nikomu nie polecam takiego pseudo lekarza!!!!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 25 marca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolony z zabiegu, jakiego dokonał dr Meler (przegroda nosowa). Jestem drugi dzień po zabiegu i nie wiem jak będzie wszystko wyglądało po zdjęciu opatrunku, ale sam zabieg i opieka rewelacyjna! Bez bólu, w domu również nie boli. Świetny specjalista! Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 17 listopada 2010

  Ocena: bardzo słaby

  Najgorszy lekarz u jakiego byłem, na kase chorych nie ma czasu dla pacjenat, na operacje przegrody skierował mnie bez zdjęcia rtg. Sam zabieg wykonany jak w rzeźni w szybkim tempie z potwornym bólem i do domu.Zakończony komplikacja w [postaci perforacj(dziury ) przegrody. W czasie kontroli lekarz nic a nic nie robił sobie z powstałych komplikacji tylko skonczyło się na zapewnieniach że będzie wszystko dobrze. Obecnie leczenie u innego lekarza który proponuje operacje plastyczną przegrody która doktor Meller miał rzekomo wyleczyć. Człowiek któremu nie można zaufać.!!!!!!!!!!!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 26 października 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolony (operacja nosa po złamaniu). Nosek prosty jak strzała i oddycha idealnie. Moja dziewczyna też bardzo zadowolona po wizycie w sprawie zapalenia ucha. Kontakt z panem doktorem był luźny i widać lata praktyki. Opinie jak widze są podzielone, no ale tak to chyba bywa w tym fachu. Ja mogę spokojnie polecić.

  zgłoś nadużycie
 • 18 maja 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Zgadzam się z przedmówcą. Miałam zoperowaną przegrodę przez M.Melera. Zero bólu zero komplikacji, po tygodniu sprawna:) Sądzę, że jest to indywidualne podejście człowieka i organizmu jak zareaguje po zabiegu... Podejście: na dystans ale rzeczowe wtedy kiedy potrzeba, czyli jak profesjonalny lekarz Pozdrawiam i dziękuję za Nosek:)

  zgłoś nadużycie
 • 16 maja 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Wspaniały profesjonalista. Przez kilkanaście lat leczyłem nieskutecznie katar i ból zatok. Żaden inny lekarz (a było ich kilkunastu) nie był w stanie zdiagnozować jego prawdziwej przyczyny – krzywej przegrody nosowej. Moje dolegliwości tłumaczono alergią. Zabieg prostowania przegrody nosowej odbył się półtora roku temu. Od tamtej pory skończył się uciążliwy katar i moja pseudoalergia złagodniała. Dodatkowe „osiągnięcia”: usunięcie dwóch ropni z ucha, nastawienie złamanego nosa mojej koleżanki i prostowanie przegrody nosowej cioci. Zawsze trafne rozpoznanie, profesjonalna porada a w przypadku zaistnienia takiej konieczności - zabieg. Do Pana Melera dzwonię o dowolnej porze dnia. Co do bólu to rzecz indywidualna – mnie bolało a ciocia następnego dnia poszła na spacer. Dziękuję Panu. Pytanie do Gościa – co to jest „podejście do ludzi”? Chyba nie oczekujesz, że lekarz będzie Ciebie zabawiał? Pacjent

  zgłoś nadużycie
 • 28 kwietnia 2010

  Ocena: bardzo słaby

  odradzam!! w gabinecie u lekarza siedziałam minute, po czym stwierdził ze mam krzywą przegrodę nosową patrząc tylko wziernikiem. ocywiscie mam sie zdecydować na operacje. moze i sie zdecdsuje ale nie do tego lekarza. zero kontaktu z pacjentem. masakra. byłam w szoku jak wysszłam z gabinetu

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 12 kwietnia 2010

  Ocena: bardzo słaby

  Odradzam najmocniej jak tylko się da. Lekarz ten kieruje na operacje nosa tylko po dokonaniu badania wziernikiem. Operacja przegrody zrobiona byla przez niego w 15 minut, totalnie na odwal. Lekarz, który mnie później oglądał pytał mnie dlaczego oddałem się pod nóż jakiemuś stażyście. Podobnie stwierdziło trzech kolejnych. Jak mogłem wcześniej oddychać prawą komorą nosa to teraz już zupełnie, a przy tym lekarz twierdzi, że operacja się powiodła. To jakaś kpina. Poza tym z lekarzem praktyczne zero kontatku, mruczy sobie coś pod nosem a na pytania odpowiada, że będzie dobrze. Do operacji muszę podejść ponownie, ale napewno nie u tego hohsztaplera. Pragne jeszcze nadmienic, ze lekarz ten zignorowal wyrazne objawy tzw. concha bullosa. Poza wspomnieniem niewyobrazalnego bolu pooperacyjnego oraz stracenia braku zaufania do jakichkolwiek lekarzy, pozostal mi zepsuty nos, wedle mojego aktualnego lekarza "tak jakby operacja została rozpoczęta ale nigdy nie dokończona". wystrzegać się jak ognia

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami