lek.

Marek Meler

Laryngolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

 • Gabinet Laryngologiczny

  Konopnickiej 3-5 6
  62-800 Kalisz, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

  152
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Bardzo krótki czas oczekiwania na wizytę- wyjaśniło się dlaczego. Lekarz bucowaty i nieprzyjemny w obyciu. Zerowe podejscie do dzieci. W czasie prywatnej wizyty ciągle poganiał, bo mu się strasznie gdzieś spieszyło. Mam też duże wątpliwości co do fachowości i dokładności badania. Na następną wizytę pójdę na pewno do innego lekarza. Zdecydowanie odradzam!!!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  wczoraj byłem u niego prostować przegrodę i było ok. dr. Meller tak jak jego załoga zachowali się profesjonalnie, byli życzliwi a przy tym bardzo mili i z dużym poczuciem humoru, do tego stopnia ze na parę sekund przed zabiegiem zapomniałem po co tam przyszedłem. jeszcze czeka mnie wyciągnięcie tego świństwa które mam w nosie i przez które nie mogłem spać. Komentarze które czytałem że wyrywa nie patyczkując się i nie zważając na ból pacjenta mnie pocieszają bo nie chciałbym żeby się ze mną patyczkował tylko żeby załatwił sprawę jak najszybciej. tak naprawdę wolne wyciąganie pewnie sprawiło by dużo więcej bólu. polecam tego lekarza mimo tego że niektórzy piszą że jest niesympatyczny; lekarz ma być skuteczny i leczyć a nie cackać się z jakimiś pizdami które na wszystko narzekają.

 • bardzo dobry

  Polecam dr Melera, u którego miałem operację prostowania przegrody nosowej naturalnie skrzywionej. Zabieg przebiegł sprawnie, lekarz i cały personel był otwarty, miły i odpowiadał na wszelkie pytania. Wszystko przebiegło prawie bezboleśnie. Po dwóch dniach miałem ściągnięte opatrunki, a po 4 dniach już normalnie funkcjonowałem. Nos goi się idealnie, a jakość oddychania ogromnie się poprawiła. Polecam dr Melera i zdecydowanie się na ten zabieg - nie ma się czego bać, a komfort życia znacznie się poprawia!

 • słaby

  Jestem po tak zwanej repozycji nosa po złamaniu robionej przez tego lekarza, niestety nie do końca udanej. Nos stracił symetrię kości nie powróciły na swoje miejsce, przegroda jest zniekształcona. Najgorsze jest to, że nos stracił drożność. Po kontroli poinformowano mnie, że konieczna jest plastyka przegrody nosowej... natomiast kość nosa jest zniekształcona... nie wiem co mam robić dalej... Przecież plastyka przegrody poprawi tylko oddychanie (pod warunkiem, że operacja się uda)... a co z deformacją kości nosa po repozycji? A plastykę przegrody nosa w Kaliszu robi przecież lek.Meler???


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  To najgorszy lekarz laryngolog w Kaliszu. I jest to moje osobiste doświadczenie. chamski, arogancki i do tego marny fachowiec. Ludzie uciekajcie od tego człowieka.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Dr.Meler jest lekarzem profesjonalnie wykonującym swoją prace (operował mi guza wargi) i po tygodniu od operacji i zdjętych szwach uznaje że chirurgia plastyczna też doktorowi nie jest obca,bardzo ładnie wykonane,prawie bez śladu po skalpelu. To prawda że komplementów pacjentom nie prawi ale przecież to nie jest jego zadanie w służbie zdrowia,znakomity fachowiec i żeczowy facet,ukłony w stronę doktora Melera !

 • bardzo słaby

  Przez tego pana doktora przeżyłam największą w życiu traumę! Miałam u niego "prostowaną" przegrodę nosa a tak na prawdę to raczej wyrywaną na żywca bo przy ściąganiu opatrunku wyrwał mi to co wcześniej złamał i poskładał. Chyba nie muszę opisywać jaki to był potworny ból i ile krwi się polało. A pan doktor tylko krzyczał na mnie i miał jeszcze pretensje jakby to była moja winna!! MASAKRA!!! Nikomu nie polecam takiego pseudo lekarza!!!!!!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolony z zabiegu, jakiego dokonał dr Meler (przegroda nosowa). Jestem drugi dzień po zabiegu i nie wiem jak będzie wszystko wyglądało po zdjęciu opatrunku, ale sam zabieg i opieka rewelacyjna! Bez bólu, w domu również nie boli. Świetny specjalista! Polecam!

 • bardzo słaby

  Najgorszy lekarz u jakiego byłem, na kase chorych nie ma czasu dla pacjenat, na operacje przegrody skierował mnie bez zdjęcia rtg. Sam zabieg wykonany jak w rzeźni w szybkim tempie z potwornym bólem i do domu.Zakończony komplikacja w [postaci perforacj(dziury ) przegrody. W czasie kontroli lekarz nic a nic nie robił sobie z powstałych komplikacji tylko skonczyło się na zapewnieniach że będzie wszystko dobrze. Obecnie leczenie u innego lekarza który proponuje operacje plastyczną przegrody która doktor Meller miał rzekomo wyleczyć. Człowiek któremu nie można zaufać.!!!!!!!!!!!!!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolony (operacja nosa po złamaniu). Nosek prosty jak strzała i oddycha idealnie. Moja dziewczyna też bardzo zadowolona po wizycie w sprawie zapalenia ucha. Kontakt z panem doktorem był luźny i widać lata praktyki. Opinie jak widze są podzielone, no ale tak to chyba bywa w tym fachu. Ja mogę spokojnie polecić.