Marek Kusz, ortopeda Wrocław

Marek Kusz

Poproś o włączenie kalendarza
15

Adresy

 • Gabinet lekarski

  Wrocław, Ul. 1 Praskiego Pułku

  brak telefonu (dodaj) ... (zobacz więcej)

 • "Optimus" Specjalistyczny Gabinet Lekarski.

  Wrocław, Olszewskiego 167 1

  (71) 34 ... (zobacz więcej)

 • 26 grudnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam dr Kusza - ratował mnie z opresji po skręconych kolanach kilkakrotnie, zawsze znalazl czas, służyl radą i do tego świetny uśmiechnięty i pozytywny czlowiek :))) Punkcje prawie bezbolesne, konsultacje rzeczowe i zwizualizowane rysunkiem Picassa:))) Jestem mu wdzięczna za pomoc i "małe igiełki" prawie niebolące. Aga Noculak

  zgłoś nadużycie
 • 11 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry ortopeda wyrozumiały dla pacjenta wysłucha, doradzi,jest bardzo uprzejmy i miły brakuje nam takich specjalistów.Mam wielki szacunek pomógł mi bardzo diagnozy zawsze trafne niejeden z tytułem niema tego,jest ludzki .

  zgłoś nadużycie
 • 25 maja 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  LEKARZ KTORY POTRAFI LECZYC ROZMAWIAC I SLUCHAC UPRZEJMY WYROZUMIALY NAJWAZNIEJSZE RZECZOWY I POMOCNY A BYLAM U PARU LEKARZY ORTOPEDOW BEZ POROWNANIA WIEM CO SIE Z MOJA PIETA WRESZCIE DZIEJE I JAK POSTEPOWAC--SZACUN DLA TAKIEGO LEKARZA

  zgłoś nadużycie
 • 10 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam! Serdecznie polecam Pana Doktora, jest to specjalista jakich mało świetnie diagnozuje ma kapitalne podejście do pacjenta potrafi wszystko wytłumaczyć pokazać dlaczego tak jest tak że każdy wie co mu dolega wysłucha wszystkiego co masz do powiedzenia jest spokojny i bardzo wyrozumiały. Ja dzięki diagnozie Pana doktora uniknąłem rekonstrukcji kolana za co serdecznie dziękuję! Świetny lekarz z całą pewnością POLECAM! Jakub Adamkiewicz

  zgłoś nadużycie
 • 3 kwietnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny ortopeda. Uratował nogę mojego męża po operacji spartaczonej przez innego lekarza. Kompetentny, życzliwy fachowiec. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 7 marca 2011

  Ocena: Dobry

  Dr Kusz jest dobrym lekarzem. Nie zbywa pacjenta, szczegółowo bada, analizuje dokumentację, jest uprzejmy, stara się zrozumieć potrzeby pacjenta i wyjaśnić jego pytania. Co ważne, nie oszczędza czasu na tłumaczeniu pacjentowi szczegółów schorzeń i potrafi tym zdobyć sympatię. Myślę, że dr Kusz jest godny polecenia. Ps.: Proszę uważać kiedy będą Państwo zapisywać się na wizytę ze złamaniem kończyny dolnej. Mankamentem jest fakt, że dr przyjmuje w gabinecie zaadaptowanym w przyziemiu, do którego trzeba dostać się po schodach.

  zgłoś nadużycie
 • 14 stycznia 2011

  Ocena: Dobry

  Przede wszystkim ludzki lekarz a nie jak większość lekarzy patrzący na nas przez pryzmat kasy a nie naszych potrzeb i bolączek, bardzo serdeczny, miły a co najważniejsze naprawdę dobry fachowiec i posiadający dużą wiedzę medyczną. Godny polecenia!!!!!!!!!!!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 12 kwietnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  najlepszy lekarz jakiego poznaliśmy ja ,moja żona oraz dzieci rzeczowy słowny i zawsze dostępny.

  zgłoś nadużycie
 • 25 października 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały lekarz i człowiek - bardzo miły, życzliwy i komunikatywny. Jako jedyny w całym Wrocławiu znalazł dla mnie czas w sobotę - przyjął z bolącym, skręconym kolanem i zrobił punkcję, za co jestem mu wdzięczna. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 12 września 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny lekarz, super podejście do pacjenta. Naprawdę szczerze wszystkim polecam!!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online