Marek Krzemiński, ortopeda Kościerzyna
Ortopeda dr n. med.

Marek Krzemiński

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

30

Adresy

 • 24 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Jeszcze nie poznałam Pana doktora osobiście, a już oddałabym w Jego złote ręce z nadzieją na udaną operację moją 98-letnią Mamę ze złamaniem skrętnym kości udowej prawej nogi. Wszystkie zamieszczone opinie, które przeczytałam jak najbardziej na to zasługują. Krystyna Dąbrowska z Gdańska 24.09.2014

  zgłoś nadużycie
 • 22 czerwca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Wspaniały, bardzo dobry lekarz i specjalista z powołania. Byłam po dwóch wcześniejszych operacjach wstawienia endoprotezy stawu biodrowego, kiedy pojawiła się konieczność kolejnej rewizyjnej wymiany protezy. Ze względu na mój wiek 90 lat, lekarze nie chcieli się podjąć operacji. Odsyłano mnie z kwitkiem. W perspektywie miałam zostać uziemiona, ze względu na ból jaki sprawiała mi przy chodzeniu obluzowana endoproteza. W czerwcu 2014 roku byłam operowana przez Pana ordynatora Marka Krzemińskiego z Oddziału Ortopedii Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie, który jako jedyny podął się tej trudnej operacji, zakończonej sukcesem. Jestem wdzięczna Panu doktorowi oraz całemu zespołowi lekarskiemu i pielęgniarskiemu ze Szpitala w Kościerzynie za troskliwą opiekę w trakcie i po operacji. Chcę polecić Pana doktora każdemu kto ma problemy ortopedyczne. Z wielkimi podziękowaniami dla Pana doktora Marka Krzemińskiego - pacjentka Zofia Matuszczak z Gdyni.

  zgłoś nadużycie
 • 3 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista, wykonuje najlepiej ednoprotezy stawu biodrowego. Konsultowałem jego działania w Warszawie i Poznaniu, wszędzie ma wspaniałą opinię. Powiedziano mi,że lepiej nie mogłem trafić, po jego zabiegach praktycznie nie ma powikłań. Wszystkim polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 28 października 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Wspaniały doktor, jeżdżę z cała rodziną do dr M. Krzemińskiego. Gdy tylko coś się dzieje "walę" do Niego jak w dym. W Słupsku lekarze potrafią dać dziecku szkolnemu tylko leki przeciwbólowe i zwolnienie z wf na pół roku oraz każą czekać, aż samo przejdzie. Zarówno prywatnie jak i państwowo. Jak spuchła ręka w gipsie "wielki pan doktor" z Tuwima kazał się nie pieścić. To dr Krzemiński ratuje nas z każdej opresji. Dobrze, że Pan jest Doktorze.

  zgłoś nadużycie
 • 2 czerwca 2013

  Ocena: bardzo słaby

  wiele lat leczenia w gabinecie prywatnym , niby zapisywania kolejce , pisanie podań na kolorowych kartkach .... obiecywania tylko po to aby przy kolejnej wizycie okazało się , ze kolejka wyczekiwania jest dluższa niż poprzednio.... a zapewnianie, ze zadzwoni, gdy tylko zmieni się miejsce było tak na prawdę odebraniem nadziei ! Jestem już po operacji w zupełnie innym szpitalu od pół roku tylko dlatego, ze na swej drodze spotkałam ludzi aniołów........ a ten człowiek do tej pory nie zadzwonił ani nie odpowiedział na moje pismo ! odradzam !

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 16 września 2012

  Ocena: bardzo dobry

  wspaniały człowiek i specjalista uratował minie przed dalszą amputacją zalecił badania irtg postawił prawidłową diagnoze i juz jestem po zabiegu jest wszystko ok jest specem w swoim fachu.dziękuje

  zgłoś nadużycie
 • 28 sierpnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Pan Marek wstawił mi proteze biodrowa 8 lat temu, do dzis smigam i jestem MU wdzieczny "6"

  zgłoś nadużycie
 • 28 sierpnia 2012

  Ocena: dobry

  Wstawił mi proteze biodrową i smigam z nia 8 lat

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

  zgłoś nadużycie
 • 17 lipca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Wspaniały,bardzo ludzki lekarz z powołania!!!Byłem po 5 operacjach biodra, jedyną deską ratunku było wstawienie endoprotezy.Niestety wtedy miałem 14 lat, wszyscy lekarze odsyłali mnie z "kwitkiem". Kazano mi czekać do 18 roku życia kiedy przestanę rosnąć.To Dr. Krzemiński jako jedyny w Polsce chciał się podjął wstawienia sztucznego biodra.Dziś mam 17 lat,żyję pełnią życia!!!Mogę robić wszystko ;) Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych lekarzy w Polsce.Ja zaufałem doktorowi i tego nie żałuję.Polecam każdemu kto ma problemy ortopedyczne... Z wielkimi podziękowaniami dla doktora Marka Krzemińskiego Mateusz z Grudziądza

  zgłoś nadużycie
 • 27 kwietnia 2012

  Ocena: dobry

  Pani Kasiu! Racja. Lekarze ze Słupska zasługują tylko na cudzysłów. Pan Krzemiński to debeściak. Dorobił mi 7 cm nogi. Pieniądze nie miały żadnego znaczenia. Howgh!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online