Marek Krasuski, ortopeda Warszawa

Marek Krasuski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

20

Adresy

 • 10 czerwca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Niezwykle skuteczny lekarz, wspaniały człowiek. Z powodu poważnych schorzeń kręgosłupa jesteśmy pod opieką Pana Doktora już od wielu lat i wiemy, że w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji możemy liczyć na Jego lekarską pomoc. Korzystaliśmy zarówno z jego niesamowitej sztuki jako operatora (usunięcie przepuklin dysków), jak i prowadzenia w leczeniu pooperacyjnym i zachowawczym. SZCZERZE POLECAMY PANA DOKTORA KAŻDEMU, KTO MA KŁOPOTY Z KRĘGOSŁUPEM. M&M

  zgłoś nadużycie
 • 29 czerwca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Pragnę wyrazić swoją wdzięczność za przeprowadzony zabieg, który został wykonany przez Pana Doktora Marka Krasuskiego.Operacja dotyczyła odcinka lędźwiowego kręgosłupa.Jestem od 3 lat szczęśliwa, gdyż funkcjonuję bez bólu i stresu. Bardzo szybko bo już po 2 miesiącach od wykonanego zabiegu wróciłam do pracy i jest to zasługa rehabilitacji,którą przeprowadzono w Konstancinie w Stocerze.Jak wielu z Was nie znoszę szpitali, jednak mój pobyt na oddziale doktora wspominam bardzo dobrze, tam dba się o pacjenta i myślę tu o lekarzach, pielęgniarkach jak i o salowych.Serdecznie pozdrawiam pamiętająca i wdzięczna pacjentka.

  zgłoś nadużycie
 • 16 kwietnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Udany zabieg operacyjny kręgosłupa. Od zabiegu minęło już półtora roku i czuję się dobrze

  zgłoś nadużycie
 • 26 marca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Doktor Marek Krasuski nie pracuje już w STOCER. Obecnie przyjmuje prywatnie w Piasecznie i na Ursynowie (AL. KEN) oraz ma kontrakt NFZ na dwie operacje w miesiącu w CKR w Konstancinie na ul. Gąsiorowskiego. Polecam! Oczywiście lekarza, który świetnie się zna na tym, co robi oraz sam CKR, gdzie pacjent czuje się jak na wczasach - dwuosobowe sale z telewizorem (bez wrzucania monet), łazienką, a nawet czajnikiem bezprzewodowym i lodówką - wszystko nowiutkie, pachnące i śliczne. W takich warunkach zdrowieje się szybciej. Pan doktor Krasuski to człowiek o niesamowitej charyzmie, zaangażowany w pracę, nie opędzający się od pacjenta - zawsze ma czas, aby udzielić odpowiedzi nawet na najgłupsze pytania. U niego dam się pokroić jeszcze raz.

  zgłoś nadużycie
 • 19 marca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Witam, poszukuję rehabilitanta ze Stocera, interesuję mnie wizyta prywatna. Wiem, że na oddziałe V neuroortopedii jest Pan Marek - kierownik rehabilitantów na tym oddziale, ale niestety nie znam nazwiska...Z góry dziękuje za pomoc

  zgłoś nadużycie
 • 23 stycznia 2012

  Ocena: neutralny

  Witam. Pan Doktor Krasuski operował mnie w listopadzie 2001r,w Stocerze. Miałam przepukline jądra miażdżystego na odcinku lędźwiowym. JESTEM ZACHWYCONA!!!!!! Od tamtego czasu czuję się świetnie. Polecam każdemu,kto ma problemy z kręgosłupem dr Krasuskiego bo to jedyny w swoim rodzaju lekarz.

  zgłoś nadużycie
 • 12 grudnia 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Pan Doktor jest bardzo wnikliwy, dokładnie słucha pacjenta i interesuje sie całym pacjentem nie tylko jego kręgosłupem. Gdy okazało się, że mam poważny problem z kręgosłupem, okazało się również, że jest blisko, ponieważ przyjmuje w nowej przychodni w Piasecznie. Polecem!!!

  zgłoś nadużycie
 • 5 listopada 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Polecił mi go kolega, któremu robił operację. Ocenił go, jako świetnego lekarza, fachowca w każdym calu. Zgadzam się absolutnie z tą oceną. Jest to lekarz, który już na pierwszej wizycie wzbudza ogromne zaufanie, a to jest bardzo ważne, jeżeli ma się przed sobą "grzebanie w kręgosłupie". Konkretny, poświęca dużo czasu na omówienie przypadku, operuje tylko konkretami, ale bierze pod uwagę również aspekty psychologiczne (dostałem leki na wyciszenie, bo choroba wykończyła mi psyche) bez specjalnego rozczulania się, nie jest "rzeźnikiem", który tylko kroi, chyba, że operacja jest jedynym wyjściem. Bardzo uważnie słucha, co mówi pacjent, zadaje masę pytań pobocznych i z tego (poza badaniami - rezonans!!!) wyciąga bardzo konkretne wnioski. Byłem u 4 lekarzy, rehabilitacja w CEKAERZE 11 tygodni, a tu wizyta u dokotora Krasuskiego, operacja (uznał ją za konieczną) i....śmigam - w tym roku byłem samochodem w Chorwacji, prowadziłem sam całą drogę, co to oznacza, wiedzą wszyscy, których boli kręgosłup. POLECAM!

  zgłoś nadużycie
 • 15 października 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Takich świetnych specjalistów konkretnych,rzeczowych i szanujących pacjenta w dzisiejszym zwariowanym świecie poprostu trzeba ze świecą szukać!!!!!!!!!!!! To prawdziwy Dr.Judym który nie ściemnia tylko leczy i daje nowe życie.Brawo że mamy takiego rodzynka.Łatwiej żyć i wierzyć że cuda się zdarzją.Irena Rewerska

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 18 sierpnia 2010

  Ocena: dobry

  Nie mogę dużo napisać ponieważ u dr Krasuskiego w STOCERZE leczyłam się w tym roku w lutym tylko zachowawczo (rehabilitacja) w ocenie doktora powinna się poddać operacji (kręgosłupa szyjnego - przepuklina między 5a6 kręgiem.) Jeśli ktoś jest po takiej operacji proszę o komentarz. Dr Krasuski jest w porządku.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online