Marek Kożuchowski, stomatolog Gdynia
Stomatolog lek. dent.

Marek Kożuchowski

Poproś o włączenie kalendarza
11

Adresy

 • 6 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny specjalista i przystojny Pan Doktor. POLECAM Z CAŁYCH SIŁ! Uratował mi kilka zębów, które inni dentyści spisali na straty! CUDOTWÓRCA! :)

  zgłoś nadużycie
 • 18 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  POLECAM !!! Fantastyczny stomatolog. Uratował mi ząbek który praktycznie nadawał się do wyrwania. Szybkie i bardzo staranne leczenie. Efekt końcowy rewelacyjny. Do tego ludzkie ceny! Od tej pory jest to mój i mojej rodziny lekarz. Szkoda tylko, że tak dużo jest zadowolonych pacjentów ,bo umówić się na wizytę jest coraz trudniej. Ale warto czekać.

  zgłoś nadużycie
 • 23 kwietnia 2012

  Ocena: Dobry

  Polecam pana doktora wszystkim tym, którzy boją się dentysów. Wspaniałe podejście do pacjenta a nade wszystko doskonała ręka fachowca. Leczenie dla mnie w gabnecie dentystycznym pod okiem i ręką pana Marka Kożuchowskiego jest przede wszystkim bezbolesne, bezstresowe, mam pewność doskonałego leczenia i profilaktyki. Wiele tłumaczy, troszczy się na każdym etapie zabiegu... po prostu szukać dzisiaj takich specjalistów.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 20 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  W gabinecie u pana doktora czuje się niemal rodzinną atmosferę .. "nie ma ciśnienia"- mówi do młodych wystraszonych kibiców sportu!! Podaniem ręki już na wstępie rozładowuje napięcie. Pogodny ,delikatny ale i zdecydowany fachowiec.Lubi to co robi i... dlatego to jest dobra robota.Masz problem z zębami -idź do Marka Kożuchowskiego.

  zgłoś nadużycie
 • 19 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Cala moja rodzina leczy sie u Pana Marka od ladnych paru lat. To jedno zdanie chyba kwituje opinie o Jego fachowosci. Pozdrawiam :)

  zgłoś nadużycie
 • 21 lipca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Naprawde świetny fachowiec !!! Wizyta u stomatologa to teraz dla mnie czysta przyjemnosc ;-) Moj przypadek nie byl jakos mocno skąplikowany, ale w ciagu naprawde krutkiego czasu zakonczylam lecznie 4 zebow, milo i bezbolesnie - rownież dla kieszeni ;-) pozdrawiam

  zgłoś nadużycie
 • 21 lipca 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam - poszedłem do niego z połową górnej jedynki. Zamiast koronki (korzeń i pozostała część zęba były zdrowe) zaproponował porcelanowe dosztukowanie brakującej części. Mówił, że powinno wytrzymać jakieś 2-3 lata, natomiast trzyma już solidnie przez lat 8 !! z czego jestem bardzo zadowolony, co prawda po tylu latach widać już spory ciemny osad w miejscach, gdzie dosztukowana część łączy się z zębem, ale nie ma co się oszukiwać po tak długim okresie. Jako człowiek i stomatolog jest wyjątkowo przyjazną i pozytywnie nastawioną osobą. Doradza klientom to, co najlepsze dla nich, a nie dla własnego portfela :) Szczerze polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 15 lutego 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  chodze do niego już pare ładnych lat ja i moja rodzina jest miły i bardzo dobrym stomatologiem godny polecenia

  zgłoś nadużycie
 • 23 stycznia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Rewelacyjny lekarz sympatyczny i miły.Bardzo delikatny.Przykłada się do swojej pracy,jestem zadowolona i polecam wszystkim którzy boją się dentystów.

  zgłoś nadużycie
 • 3 grudnia 2008

  Ocena: Bardzo dobry

  Specjalista z ogromnym wyczuciem, poszłam do niego z bólami górnych zębów i głowy po prawej stronie, które ciągnęły się od kilku lat, neurolog rozpoznał nerwoból nerwu trójdzielnego, inni stomatolodzy twierdzili, że zęby są zdrowe, brałam silne leki przeciwbólowe, nawet przeciwpadaczkowe nie spałam po nocach. Doktor od razu kazał zrobić mi rtg zęba na dole, który mnie w ogóle nie bolał, okazało się, że w kości pod zębem jest stan zapalny, który był przyczyną bólów. Niestety nie miałam wówczas możliwości podjęcia pełnego leczenia, na moją wyraźną prośbę ząb został usunięty, chociaż doktor mówił, że jest do uratowania, natomiast od tej pory (ponad trzy lata) ani razu nie zabolała mnie ani głowa, ani zęby, za co jestem ogromnie wdzięczna. Bardzo życzliwe podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam, zwłaszcza w nietypowych sprawach.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Lokalizacja