Marek Kozarzewski, ginekolog Rzgów
Ginekolog dr n. med.

Marek Kozarzewski

Poproś o włączenie kalendarza
82
 • 10 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały lekarz, super podejście do pacjentki, podczas wizyty zostałam wprowadzona w stan totalnego rozluźnienia. Z czystym sumieniem polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 13 lutego 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  USG 3D u Pana doktora traktowałam początkowo jak fanaberię. Miałam wyznaczony termin zwykłego usg u siebie w przychodni prowadzącej ciążę. Po wyjściu z gabinetu byłam tak zachwycona, ze teraz uważam , że to była konieczność a nie zachcianka. Jestem drugi raz w ciąży i nigdy nie miałam takiego badania. Profesjonalizm bije od tego lekarza na odległość. Cudownie opowiadał i opisywał każdy szczegół anatomiczny naszej córeczki. Miły, uśmiechnięty, żartobliwy i jeszcze na dodatek ma nieziemski głos :) Rewelacja!!!

  zgłoś nadużycie
 • 28 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny specjalista,jedyny w swoim rodzaju.Inni lekarze powinni brać z niego przykład.Pełen profesjonalizm jak i rzetelność.

  zgłoś nadużycie
 • 10 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam dla mnie Dr Kozarzewski to wspaniały człowiek i wybitny specjalista, W sytuacji wielkiej rozpaczy po testach PAPPA Dr dodał mi tyle otuchy, uspokajał, wykonał amniopunkcję genetyczną bardzo fachowo i niemalże bezboleśnie. Przyglądał się mojej córeczce dokładnie i po wykonaniu amnio sprawdzał czy wszystko jest w porządku dopiero wyszłam z gabinetu. Jest dobrym fachowcem i przede wszystkim mądrym i dobrym człowiekiem, któremu los innych ludzi nie jest obojętny. Dodam, że wszystkie badania wykonanow ramach NFZ. To lekarz godny polecenia i wielu innych powinno z Dr Kozarzewskiego brać przykład. K. Plaskota

  zgłoś nadużycie
 • 3 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Sprawnie, komfortowo, ale przede wszystkim dokładnie - tak opisałabym badanie u doktora. Doktor jest bardzo wnikliwy i rzeczowy, udziela dokładnych, wyczerpujących informacji. Szczegółowo opisuje co robi, co się dzieje. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 7 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  po wizycie wreszcie sie uspokoiłam , dowiedzial sie doslownie wszystkiego, profesjonalista w kazdym calu dziekuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!gfiema

  zgłoś nadużycie
 • 27 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo kompetentny lekarz. Kilka razy robiłam u Niego USG ciąży. Profesjonalizm w każdym calu, wszystko wyjaśnia bardzo dokładnie i rzeczowo. Zawsze życzliwy i uśmiechnięty. Gorąco polecam!!! Izabela Kulik

  zgłoś nadużycie
 • 24 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktor MAREK KOZARZEWSKI -komunikatywny ,perfekcjonista, wnikliwy,rzeczowy, ciepły i pełen empatii lekarz.W trakcie badania nie stwarza atmosfery skrępowania ani poczucia wstydu.Polecam.Halina.

  zgłoś nadużycie
 • 7 lipca 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Uważam , że Pan doktor jest znakomitym specjalistą. Robił mi usg w czasie dwóch ciąż, przy drugiej miałam wielowodzie i podejrzenie wad genetycznych u płodu (rozbieżność w wymiarach dochodząca nawet do 7 tygodni: za duża główka, za krótkie kończyny). Byłam przerażona. Pan doktor bardzo wnikliwie przyglądał się dziecku i nam rodzicom i stwierdził, że my nie jesteśmy zbyt wysocy, tata ma większą głowę, więc malec prawdopodobnie wrodził się do nas i on by się żadnych wad nie doszukiwał. Kazał jedynie kontrolować ilość wód płodowych. Diagnoza Pana doktora została potem potwierdzona podczas mojego pobytu w Klinice Medycyny Matczyno Płodowej w CZMP (zresztą lekarze w tej klinice dokładnie studiowali diagnozę dr. Kozarzewskiego i odnosili się do niej z dużym szacunkiem), kazano mi nie przejmować się rozbieżnościami - nie każde dziecko musi być "książkowe". Po porodzie i diagnostyce synka okazało się, że doktor miał rację, dziecko nie ma żadnych wad genetycznych, zwiększona ilość wód była spowodowana wrodzonym zapaleniem płuc, które u mojego malca zostało szybko zdiagnozowane i wyleczone. Dziś jest zdrowym i wesołym trzylatkiem, a Panu doktorowi jestem wdzięczna za to, że kurczowo nie trzyma się norm zawartych w książkach, jest rozsądnym człowiekiem i potrafi postawić trafną, bo przemyślaną diagnozę. Nic dziwnego, że szanują go nie tylko pacjentki, ale i inni lekarze. W dodatku jest bardzo miłym człowiekiem z poczuciem humoru, do dziś pamiętam jak zachwycił się uśmiechem mojego dziecka na obrazie usg. Oby było więcej takich lekarzy!

  zgłoś nadużycie
 • 12 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktor Kozarzewski robił mi badanie HSSG,co jak wiadomo,nie należy do najprzyjemniejszych badan na świecie,ale w jego wykonaniu nie było takie straszne,jak się spodziewałam.W trakcie badania dokładnie wszystko objaśniał,dzięki temu wiedziałam co się ze mną dzieje i co widzę na ekranie.Ostrzegał,kiedy mogę poczuc większy dyskomfort i sprytnie zagadywał,aby odwrócic uwagę od ewentualnego bólu.Mam bardzo pozytywne odczucia po badaniu,okazało się,że badanie drozności jajowodów nie jest tak bolesne,jak opisywały to inne pacjentki na forach internetowych,więc nie należy się bac tego badania.I polecam doktora Kozarzewskiego z całą odpowiedzialnością!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami