Marek Karaś

4 opinii

ortopeda, fizjoterapeuta

Radom, Bieszczadzka 21

Kontakt

Gabinett Lekarski Ortopedyczno-Rehabilitacyjny

Bieszczadzka 21 , 26-604 Radom

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Prywatne Centrum Ortopedyczne MAX-MED w Radomiu

Osiedlowa 9 , 26-600 Radom

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Radomiu

J. Aleksandrowicza 5 , 26-617 Radom

Opinie pacjentów

4
 • 2
 • 0
 • 2
 • Miałem zerwane więzadło krzyżowe przednie w kolanie. Lekarz przy pierwszej wizycie (na nfz) tylko rzucił okiem na nogę i odesłał mnie na rentgen. Po obejrzeniu zdjęcia rentgenowskiego stwierdził, że nic nie widać i dał skierowanie na USG. Po prywatnym badaniu usg stwierdził, że nie widać, aby cokolwiek złego działo się z kolanem i dał do zrozumienia, że sobie coś ubzdurałem, ale dał kolejne skierowanie na USG (na którym też nic nie zobaczył). Po upływie paru miesięcy, gdy chciałem wrócić do rekreacyjnego uprawiania sportu notorycznie, w sytuacjach, w których absolutnie nie powinno się to zdarzyć "skręcałem" kolano. Poszedłem prywatnie do innego lekarza, który tylko poruszał moją nogą i stwierdził całkowite przerwanie ciągłości więzadła krzyżowego i dla pewności odesłał na badanie rezonansem magnetycznym, które to potwierdziło. Pan Karaś w moim odczuciu zlekceważył mnie jako pacjenta, absolutnie nie polecam.

  Jakub

  Ocena bardzo słaby

  5 sie 2015 16:38:20

 • powiem tak bylem u niego w Mediconie.. totalna olewka z jego strony, nawet mi nie przebadał kolana tylko spojrzał i wysłał na badanie USG. Przy kolejnej wizycie po badaniu tak samo bez żadnego sprawdzania. Totalny lekceważenie pacjenta. Nie polecam.

  Bartek

  Ocena bardzo słaby

  2 sie 2013 12:43:44

 • Bardzo dobry lekarz diagnozował i wyleczył wszystkie moje urazy kończyn górnych i dolnych. W czasie wizyty wykazuje się ciepłym podejściem do pacjenta i profesjonalizmem. Serdecznie Polecam!

  KM

  Ocena bardzo dobry

  21 mar 2012 03:01:54

 • jest wspanialy. zrobil mi operacje. bylo zle z noga. a on mi ja uratowal. mam dopiero 19 lat i jak by to bylo bez nogi. ehh szkoda gadac

  papuc lukasz

  Ocena bardzo dobry

  4 lut 2008 10:24:42


Pobieranie danych

Błąd

Wystąpiły problemy z połączeniem.<br/>Sprawdź czy masz dostęp do Sieci<br/>i spróbuj ponownie.

OK OK