Marek Kania, ginekolog Przeworsk

Marek Kania

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

8

Adresy

 • 9 lipca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Uważam, że jest to bardzo dobry lekarz. Także prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona:) Gdy przyjechałam do szpitala w nocy nie usłyszałam od niego złego słowa, wręcz przeciwnie był przy mnie przez cały poród( na sali porodowej-poród siłami natury) i bardzo mnie wspierał, zaznaczam , że całą ciążę chodziłam do pana doktora na Fundusz Zdrowia.

  zgłoś nadużycie
 • 25 stycznia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Sympatyczny, spokojny, delikatny przy badaniu, punktualny.Prowadził moją ciążę, jestem bardzo zadowolona.

  zgłoś nadużycie
 • 1 września 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Jak dla mnie super lekarz.Konkretny,solidny ,punktualny.Prowadził moją ciążę -jestem naprawdę bardzo zadowolona.Tak samo traktuję pacjentkę przyjmując na kasę chorych czy prywatnie. POLECAM!!!

  zgłoś nadużycie
 • 24 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  witam nazywam sie Ania i byłam u dr Kani 2 razy, postanowiłam ze bedzie prowadził moją ciąze. uwazam ze jest naprawde kompetentny, bardzo miły grzeczny wszystko wytłumaczy.nie mam zastrzerzen do niego.bardzo dużo o tym lekarzu słyszałam dobrycch opini, oby tak do końca ciąży mnie traktował. pozdrawiam wszystkich i poleam.

  zgłoś nadużycie
 • 12 lipca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  bardzo dobry lekarz. delikatny. prywatne wizyty umawiane na godzinę-rewelacja- nie to co u innych, no i nie ma u niego az tak długich kolejek. polecam

  zgłoś nadużycie
 • 6 czerwca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  rzeczowy,solidny,punktualny,prowadził moje 2 ciąże,nie mam zadnych zastrzerzeń

  zgłoś nadużycie
 • 15 kwietnia 2009

  Ocena: Dobry

  prowadził całą moją ciążę, fakt faktem nie było wszystkich badań zleconych, ale dziecko zawsze miało dobre wyniki i nic złego się nie działo. przy DROBNYCH kłopotach (ból brzucha 3 m-c) od razu szpital. Bardzo delikatny przy badaniu, nie tak jak inni lekarze

  zgłoś nadużycie
 • 1 lutego 2009

  Ocena: Bardzo słaby

  odradzam tego lekarza poniewaz w noc kiedy przyjechałam na oddział w pierwszej fazie porodu o godzinie około 24 pan doktor nakrzyczałna mnie ze teraz po nocy żę jest zmuszony przygotowywać sale operacyjną, że powinna byłam wcześniej a to była moja pierwsza ciąża i pierwszy poród i na prawde nie byłam w stanie tego przewidzieć.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami