Marek Hus

Hematolog, Internista

Umów wizytę 321 odwiedzin w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Diagnostyka nieprawidłowości w morfologii krwi,
Leczenie wspomagające rozrostowych chorób hematologicznych,
Diagnostyka i leczenie niedokrwistości,

Informacje o lekarzu

Specjalizacje

 • Hematologia
 • Choroby wewnętrzne

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  To była moja pierwsza wizyta u doktora. Bardzo miły a przede wszystkim kompetentny lekarz. Polecam z czystym sumieniem.

 • bardzo dobry

  Pierwszy raz byłam u Pana dr Husa i jestem zachwycona. Wszystko rzeczowo wyjaśnił, nie nakazywał kolejnej wizyty tylko dla kasy. Z całą pewnością jest to specjalista wysokiej klasy i godny zaufania

 • bardzo dobry

  Czytając opinie krzywdzące tego lekarza czuję się w obowiązku wyrazić swoja własną opinię. Jest to świetny hematolog, ma wspaniałe podejście do pacjenta, duża wiedzę i przede wszystkim jest kompetentny. Na moje pytania i wątpliwości zawsze odpowiada chętnie, wyczerpująco i rzeczowo.

 • dobry

  Jest to bardzo dobry lekarz który zupełnie mnie wyleczył z choroby. Chciałbym na łamach tej strony serdecznie podziękować mu za wszystko. Jeżeli ktoś ma możliwość i wyleczenia przez Dr.Husa, jak najbardziej polecam.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • bardzo dobry

  SERDECZNIE POLECAM DR MARKA HUSA!!!!!!!!!!!!!!! TO ŚWIETNY LEKARZ, BARDZO DBA O PACJENTÓW I WBREW OPINIOM NIEKTÓRYCH OSÓB, NIE DZIELI PACJENTÓW NA LEPSZYCH I GORSZYCH. Z RÓWNYM ZAANGAŻOWANIEM ZAJMUJE SIĘ KAŻDYM CHORYM, CIESZY GO, KIEDY UDAJE SIĘ PACJENTA WYPROWADZIĆ NA PROSTĄ. DR HUS OPRÓCZ TEGO, ŻE JEST BARDZO DOBRYM LEKARZEM (Z POWOŁANIA, CO NIESTETY TERAZ RZADKO SIĘ ZDAŻA) JEST ZWYCZAJNIE BARDZO DOBRYM, CIEPŁYM CZŁOWIEKIEM!!!!!!!!!!!!!!! SERDECZNIE POLECAM!!!!!!!!!!!

 • bardzo słaby

  niestety potwierdzam opinię innych , Pan doktor jest uprzejmy i staranny dopóki widzi w pacjencie kasę....

 • bardzo słaby

  lekarz M. H. od razu stwarza barierę dystansu miedzy nim a pacjentem. O ile chodzi o "dzianych" pacjetów, lekarz M.H. zmienia sie w Anioła któremu bardzo zależy na dobru pacjenta; którego później nota bene prowadzi on sam; wszyscy wiemy w tym momencie dlaczego... cała oto prawda.....

 • dobry

  Pacjentka z Lublina. Lekarz b. nierówny w podejsciu do pacjentow. Jednych b. sobie ceni i jest uprzejmy, innych lekcewazy jest oschły zeby nie powiedziec że ignoruje. Pacjentom ignorowanym poświęca minimum czasu, leczy w pospiechu, na korytarzu. Nię zdarzyło mi sie w ciagu dwoch lat aby zapytał się.....jak się czuje.Zle czuje sie chory tak traktowany Kiedy jednak, nie ma możliwosci spokojnie porozmawiac ze swoim lekarzem. Jestem leczony ambulatoryjnie i b. czesto mimo umówionej wizyty nie mogę być przyjęta przez lekarza ....bo nie ma czasu. Co do merytorycznej strony leczenia można powiedzieć że jest na b. dobrym poziomie. Z braku możliwośc niezbednego kontaktu z lekarzem / odładane wizyty, brak czasu/ doszło do tego że dotychczasowe rezultaty w leczeniu zostały zmarnowane. Dlatego przed wyborem tego lekarza trzeba sie zastanowic mocno. Znam w tej klinice kilku lekarzy, ktorzy maja dużo serca dla pacjentów i nie zasłaniaja sie brakiem czasu, Mając takiego lekarza chory czuje sie bespieczniej, co jest b. wazne dla chorego i wyników leczenia.

 • bardzo dobry

  Lecze się u doktora prawie od roku i z czystym sumieniem moge stwierdzić,że jest bardzo dobrym specjlistą,podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie,zawsze wysłucha, doradzi.

 • bardzo słaby

  Po doświadczeniach mojej rodziny z dr. Husem nie mogę niestety nikomu go polecić. Oczywiście w papierach jest to wybitny hematolog, początkowo w bezpośrednich relacjach również wzbudzał zaufanie pacjenta, jednak ostatecznie okazało się, mówiąc kolokwialnie, że "olał sobie" sprawę. Dokładnie rok temu nowotwór został rzekomo pokonany, pacjent powrócił do domu, jednak latem objawy się nawróciły, co w ogóle nie zainteresowało dr. Husa, tak jakby pacjent był do tej pory całkowicie zdrowy. Przez dwa miesiące nie podano żadnej konkretnej diagnozy, a stan pacjenta ciągle się pogarszał. Ogólnie dr Hus wykazał się kompletną ignorancją i brakiem zainteresowania pacjentem, który ostatecznie zmarł w cierpieniach. Zero wsparcia emocjonalnego ze strony personelu.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę