Marek Hus

Hematolog, Internista

Umów wizytę 14 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Diagnostyka nieprawidłowości w morfologii krwi,
Leczenie wspomagające rozrostowych chorób hematologicznych,
Diagnostyka i leczenie niedokrwistości,

Informacje o lekarzu

Specjalizacje

 • Hematologia
 • Choroby wewnętrzne

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Kompetentny, rzeczowy, konkretny, bardzo miły lekarz. To dopiero pierwsza nasza wizyta ale z pewnością skorzystamy ponownie jak będzie potrzeba.

 • bardzo dobry

  Pierwszy raz byłam z wizytą u dr Marka Husa. Jest to wyjątkowy lekarz, który w sposób bardzo uprzejmy zajął się moją osobą.Od razu widać jego widzę i serdeczność oraz kompetencje. Starał się mi pomóc pod każdym względem. Odpowiadał na wszystkie moje pytania w sposób wyczerpujący i wyjaśniał moje wątpliwości. Jest otwarty i nie czułam się przy nim skrępowana.Widać że szanuje ludzi i pochyla się nad każdym z jednakową troską. Polecam wszystkim z całego serca. Oby takich lekarzy było jak najwięcej. Jest to lekarz wrażliwy o wielkim sercu. M. Bednarczyk

 • bardzo dobry

  To była moja pierwsza wizyta u doktora. Bardzo miły a przede wszystkim kompetentny lekarz. Polecam z czystym sumieniem.

 • bardzo dobry

  Pierwszy raz byłam u Pana dr Husa i jestem zachwycona. Wszystko rzeczowo wyjaśnił, nie nakazywał kolejnej wizyty tylko dla kasy. Z całą pewnością jest to specjalista wysokiej klasy i godny zaufania

 • bardzo dobry

  Czytając opinie krzywdzące tego lekarza czuję się w obowiązku wyrazić swoja własną opinię. Jest to świetny hematolog, ma wspaniałe podejście do pacjenta, duża wiedzę i przede wszystkim jest kompetentny. Na moje pytania i wątpliwości zawsze odpowiada chętnie, wyczerpująco i rzeczowo.

 • dobry

  Jest to bardzo dobry lekarz który zupełnie mnie wyleczył z choroby. Chciałbym na łamach tej strony serdecznie podziękować mu za wszystko. Jeżeli ktoś ma możliwość i wyleczenia przez Dr.Husa, jak najbardziej polecam.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • bardzo dobry

  SERDECZNIE POLECAM DR MARKA HUSA!!!!!!!!!!!!!!! TO ŚWIETNY LEKARZ, BARDZO DBA O PACJENTÓW I WBREW OPINIOM NIEKTÓRYCH OSÓB, NIE DZIELI PACJENTÓW NA LEPSZYCH I GORSZYCH. Z RÓWNYM ZAANGAŻOWANIEM ZAJMUJE SIĘ KAŻDYM CHORYM, CIESZY GO, KIEDY UDAJE SIĘ PACJENTA WYPROWADZIĆ NA PROSTĄ. DR HUS OPRÓCZ TEGO, ŻE JEST BARDZO DOBRYM LEKARZEM (Z POWOŁANIA, CO NIESTETY TERAZ RZADKO SIĘ ZDAŻA) JEST ZWYCZAJNIE BARDZO DOBRYM, CIEPŁYM CZŁOWIEKIEM!!!!!!!!!!!!!!! SERDECZNIE POLECAM!!!!!!!!!!!

 • bardzo słaby

  niestety potwierdzam opinię innych , Pan doktor jest uprzejmy i staranny dopóki widzi w pacjencie kasę....

 • bardzo słaby

  lekarz M. H. od razu stwarza barierę dystansu miedzy nim a pacjentem. O ile chodzi o "dzianych" pacjetów, lekarz M.H. zmienia sie w Anioła któremu bardzo zależy na dobru pacjenta; którego później nota bene prowadzi on sam; wszyscy wiemy w tym momencie dlaczego... cała oto prawda.....

 • dobry

  Pacjentka z Lublina. Lekarz b. nierówny w podejsciu do pacjentow. Jednych b. sobie ceni i jest uprzejmy, innych lekcewazy jest oschły zeby nie powiedziec że ignoruje. Pacjentom ignorowanym poświęca minimum czasu, leczy w pospiechu, na korytarzu. Nię zdarzyło mi sie w ciagu dwoch lat aby zapytał się.....jak się czuje.Zle czuje sie chory tak traktowany Kiedy jednak, nie ma możliwosci spokojnie porozmawiac ze swoim lekarzem. Jestem leczony ambulatoryjnie i b. czesto mimo umówionej wizyty nie mogę być przyjęta przez lekarza ....bo nie ma czasu. Co do merytorycznej strony leczenia można powiedzieć że jest na b. dobrym poziomie. Z braku możliwośc niezbednego kontaktu z lekarzem / odładane wizyty, brak czasu/ doszło do tego że dotychczasowe rezultaty w leczeniu zostały zmarnowane. Dlatego przed wyborem tego lekarza trzeba sie zastanowic mocno. Znam w tej klinice kilku lekarzy, ktorzy maja dużo serca dla pacjentów i nie zasłaniaja sie brakiem czasu, Mając takiego lekarza chory czuje sie bespieczniej, co jest b. wazne dla chorego i wyników leczenia.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę