Lekarz specjalista psychiatra, psychiatra dzieci i młodzieży. Ukończył I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Specjalizacja z psychiatrii dzieci i... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Kolejna wizyta 162 zł
Rozpoznawanie i leczenie chorób i zaburzeń psychicznych u dorosłych, młodzieży i dzieci
Wypisywanie recept na leki (w tym refundowanych)
Wystawianie zaświadczeń lekarskich
Pierwsza wizyta 162 zł
Konsultacje w przypadkach trudności w dotychczasowej terapii (lekooporność)
Orzecznictwo psychiatryczne (konsultacje osób starających się o adopcję dziecka, pozwolenie na broń)
Wystawianie zwolnień lekarskich ZUS ZLA (L4)

Informacje o lekarzu

O mnie

Lekarz specjalista psychiatra, psychiatra dzieci i młodzieży. Ukończył I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Specjalizacja z psychiatrii dzieci i młodzieży. Praca w Zakładzie Psychiatrii Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie. Specjalizacja z psychiatrii dorosłych. Praca w III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie – wieloletni ordynator całodobowego oddziału diagnostyczno – terapeutycznego, następnie ordynator Oddziału Leczenia Depresji i Zaburzeń Lękowych. Obecnie ordynator Diagnostyczno – Terapeutycznego Oddziału Dziennego w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Od 1998 r. prowadzi specjalistyczną praktykę lekarską, w ramach której pracuje jako konsultant psychiatra i konsultant psychiatra dzieci i młodzieży.
Jest autorem i współautorem wielu doniesień i prac naukowych.

W Centrum Terapii DIALOG przyjmuje w poniedziałki i środy. Wizyta kosztuje 150 zł.
Ma uprawnienia do wystawienia recept, zaświadczeń oraz zwolnień lekarskich.

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychiatria dzieci i młodzieży

Lekarze polecają tego specjalistę

3

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • neutralny

  Mam mieszane uczucia - siedząc w poczekalni i słysząc śmiechy i żywą rozmowę dobiegającą zza drzwi gabinetu, spodziewałam się człowieka otwartego i empatycznego. Widać doktor Grochowski wybiera sobie pacjentów, wobec których będzie otwarty i empatycznych, a wobec których suchy, milczący, prawie w ogóle nie nawiązujący kontaktu wzrokowego. Gdy człowiek przychodzi do psychiatry po pomoc, jest to wielki wysiłek psychiczny dla i tak już zmaltretowanej psyche. Oczekuje wsparcia i pomocy, a nie obsługi jak na poczcie. Ja się nie muszę podobać doktorowi, ale to doktor musi się spodobać mnie. Musi wzbudzić moje zaufanie i dać mi odczuć, że chce pomóc.

 • bardzo dobry

  Ten lekarz świetnie potrafi odciągnąć człowieka od złych myśli, swoim humorem odwraca uwagę od nieprzyjemności życia, świetnie, niezwykle trafnie dobiera leki. Polecam pacjentom, szczególnie młodzieży, z zachowaniami depresyjnymi, lękiem społecznym, myślami samobójczymi. Naprawdę Specjalista, przez duże “S”.

 • dobry

  Z uwagi na profesjonalizm lekarza, podejście do pacjenta i skuteczne leczenie polecam wszystkim, którzy mają problemy zdrowotne (depresje, lęki itp.) Jestem przekonany, że się nie zawiedziecie.

 • bardzo dobry

  Bardzo mi pomógł, polecam osobom z takimi problemami jak ja: z nerwicą, depresją, poszukującym swojej tożsamości o nieokreślonych celach życiowych. Uwaga: wizyty krótkie i konkretne! Bez zbędnego gadania. Tylko to, co naprawdę istotne.

 • bardzo dobry

  Mogę z czystym sumieniem polecić dr Grochowskiego pacjentom zmagającym się z zaburzeniami lękowymi, problemami ze snem, odpowiednim reagowaniem na stres. To bardzo konkretny, bezkompromisowy i skuteczny lekarz. Lubię też to, że wizyty u doktora są krótkie, rzeczowe, widać, że doktor wie o co chodzi i szybko stawia odpowiednią diagnozę.

 • bardzo dobry

  Lekarz ten wykazuje się ogromną empatią, każdego pacjenta traktuje indywidualnie, zdaje się, że pozbawiony jest rutyny, co wzbudza w pacjencie niesamowite poczucie bezpieczeństwa. Polecam zwłaszcza młodym pacjentom z depresją, tak jak ja.

 • bardzo dobry

  Trafiłem do doktora Grochowskiego 9 miesięcy temu. Bardzo szybko zdiagnozował rodzaj moich zaburzeń. Zastosował u mnie odpowiednie leki. Uważam, że jest bardzo kompetentnym specjalistą i polecam jego pomoc każdemu.

 • bardzo dobry

  Polecam doktora pacjentom w depresji, którzy zostali boleśnie doświadczeni przez życie. Jest bardzo kompetentny w swojej dziedzinie.

 • dobry

  Bardzo dobry lekarz z doświadczeniem, pomagający rozwijać się i zdrowieć


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry psychiatra. W moim przypadku bardzo trafnie dobrał leki. Nie ogranicza się do suchej diagnostyki- potrafi porozmawiać, pocieszyć, wczuć się w pacjenta.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę