Marek Grabarczyk

Ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

 • Gabinet Lekarski

  Szymanowskiego 23
  64-100, Leszno, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez internet

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  110
  odwiedzin profilu przez ostatnie 30 dni

  2
  próśb o kalendarz online przez ostatnie 30 dni

  To Twój profil?
  Włącz kalendarz wizyt

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Będąc na izbie przyjęć w środku nocy potraktował mnie bardzo rzeczowo. Nigdy nie spotkałam się z tak obojętnym doktorem, wydaje mi się, że przeszkodziłam mu w odpoczywaniu na nocnym dyżurze. Zero "luźnej" rozmowy, wszystko było bardzo oficjalne i niechętne przez co poczułam się najbardziej niechcianym pacjentem. Bardzo źle się poczułam psychicznie. Nie polecam zdecydowanie!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Całowanie w rączki podczas wizyt i czarowanie to jedyne co potrafi. Żałuje że byłam jego pacjentką. W szpitalu zachowywał się jakby mnie nie znał, wręcz uciekał. Dobrze, że później zajął się mną inny lekarz, bo nie wiem czy dziś miałabym kochanego synka. Nigdy więcej na wizytę do niego. ODRADZAM


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Do doktora Marka chodzę od kwietnia 2013roku. Prowadził moją ciążę,która nie była łatwa a dzięki wiedzy doktora zakończyła się szczęśliwie. Jestem mu wdzięczna. Lekarz jest sympatyczny, faktycznie ma specyficzne poczucie humoru i zdarza mu się wyskoczyć z "ciekawym tekstem", ale jest zabawny, delikatny, opiekuńczy, szanuje kobiety i co najważniejsze kompetentny. Można na niego liczyć, zawsze można dzwonić kiedy ma się problem, w szpitalu interesuje się pacjentem, odwiedza po porodzie i oferuje swoją pomoc w razie potrzeby.

 • bardzo słaby

  Ciąża prowadzona dość dziwnie. Żałuje że chodziłam do niego. Jestem bardzo nie zadowolona z niego. Drogi, dziwne teksty , mało konkretów. W szpitalu zachowywał się jakby mnie i męża nie znał. Szkoda gadać. Jak na moje to mu o kasę chodzi!!! ODRADZAM


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • dobry

  byłam u doktora Grabarczyka kilka razy. Rzeczowy, chętnie odpowiada na pytania (chyba, że Panie nie wiedzą o co pytać). nie wymądrzał sie, brał pod uwagę leczenie u innych specjalistów. zaproponowane leki antykoncepcyjne-rewelka. o nic nie musiałalm prosić, upominać się.A cena- jak każda prywatna, dla mnie wszystko w normie, są lepsi od niego w naszej okolicy. Taniej jest tylko w moim gabinecie. Polecam!

 • bardzo dobry

  Dziewczyny,nie patrzcie na to czy ktos was caluje po raczkach czy nie-do tego macie swoich facetow. Liczy sie wiedza,umiejetnosci i dobre relacje z pacjentem.I takie ma dr Grabarczyk.Zawsze wytlumaczy,pokaze,ujmie wszystkie opcje.Nie lubi kiedy pacjentka robi po swojemu,nie stosuje sie do zalecen.Robil mi operacje usuniecia jajnika-powiodla sie! Teraz planujemy "z nim" ciaze.Chodze do niego 4 lata,systematycznie co pol roku.Nigdy sie o nic noe upominalam;sam wie,jakie badania sa potrzebne.Uwielbia kiedy kobieta przychodzi z facetem.Jak kazdy ma minusy,ale jest godny polecenia!

 • bardzo słaby

  Na wizytach prywatnych pan Grabarczyk całował mnie w rączkę, udając ciepłego troskliwego lekarza. przy porodzie okazał się kompletnym gnojkiem....z tego co wiem, personel też za nim nie przepada..


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  Zgadzam sie lekarz dziwnie sie zachowuje, probuje zaczarowac swoim zachowaniem. Ponadto wypisuje leki antykoncepcyjne kazdej te same ( chodzilysmy razem z kolezankami do niego). Poza tym nie wykonuje zadnych badan kontrolnych tj. cytologia, chyba ze sie poprosi. I wizyty coraz to drozsze. trzy lata tenmu bral 50zl a teraz ponad 100zl.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Chodzę do dr Grabarczyka już prawie 5 lat jestem bardzo zadowolona, jest bardzo delikatny i miły. Jeszcze nie rodziłam ale na pewno będe prowadziła swoją ciąże właśnie u tego lekarza. Polecam

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz jak najbardziej polecam dr Grabarczyka. Bardzo miły. Mimo że jeszcze nie rodziłam wiem że będe prowadziła u niego swoja pierwszą ciąże. Miły odpowiada na pytania wszytsko dokładnie wyjaśnia interesuje się pacjentem. Zawsze pyta o samopoczucie. Super.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją