dr n. med.

Marek Czerner

Ortopeda, Lekarz rehabilitacji medycznej

Umów wizytę 16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz w trzecim pokoleniu, ponad trzydzieści lat pracy zawodowej jako lekarz ortopeda i rehabilitant. Specjalizacja szczegółowa to spondyloortopedia (zagadnienia schorzeń kręgosłupa) oraz endoprotezo... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Diagnostyka ortopedyczna w kosztach wizyty
Endoprotezoplastyka stawów na zasadach komercyjnych 1 900 - 2 100 zł
USG narządu ruchu w kosztach wizyty

Informacje o lekarzu

O mnie

Lekarz w trzecim pokoleniu, ponad trzydzieści lat pracy zawodowej jako lekarz ortopeda i rehabilitant. Specjalizacja szczegółowa to spondyloortopedia (zagadnienia schorzeń kręgosłupa) oraz endoprotezoplastyka stawów ponadto chirurgia rekonstrukcyjna typu operacja koślawych paluchów.

Dr n. med. Marek Czerner, specjalista chirurgii urazowo-ortopedycznej i rehabilitacji medycznej świadczy usługi w prywatnym gabinecie ortopedyczno-rehabilitacyjnym w Opolu, prowadzi również działalność ogólnokrajową. Współpracuje z Opolskim Centrum Rehabilitacji w Korfantowie, Szpitalem Vitalmedic w Kluczborku oraz Szpitalem Sanvimed w Zabrzu Mikulczycach. W razie konieczności istnieje możliwość leczenia szpitalnego w ramach kontraktu z NFZ lub na zasadach komercyjnych.

Porady i konsultacje lekarskie udzielane są w zakresie chirurgii urazowo-ortopedycznej, ze szczególnym uwzględnieniem schorzeń i bólów kręgosłupa oraz stawów. Dla pogłębienia diagnostyki wykonywane jest profesjonalne badanie USG.

W gabinecie ortopedyczno-rehabilitacyjnym dr Marka Czernera pacjent może być pewien, że uzyska najlepszą opiekę lekarską i usłyszy trafną diagnozę. Każda historia choroby rozpatrywana jest indywidualnie. Stawiamy na budowanie świadomości pacjenta co do jego stanu zdrowia oraz zapewniamy mu w razie potrzeby profesjonalną, długoterminową opiekę lekarską.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Rehabilitacja medyczna

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Wspaniały, profesjonalny i kompetentny lekarz . Trafiłem do niego z bólem biodra .Otrzymałem skierowanie na rtg , następnie dr skierował mnie na zabieg wstawienia endoprotezy do szpitala SANVIMED w Zabrzu. Tam dr Czerner z całym zespołem medycznym przeprowadził zabieg za co mu jestem bardzo wdzięczny i serdecznie dziękuję. Z czystym sumieniem polecem dr Czernera, który jest wspaniałym człowiekiem o wielkim sercu .Informuję państwa ,że piszę to w imieniu męża Mariana Biernackiego, który przeszedł zabieg .Serdecznie pozdrawiamy cały zespół szpitala SANVIMED.

 • bardzo dobry

  Niezwykle kompetentny i życzliwy lekarz. Rozpoznał od razu przyczynę półrocznych dolegliwości córki, czego nie byli w stanie przez ten okres zdiagnozować inni ortopedzi włącznie z prof. Draganem z Wrocławia. Teraz po dwóch wizytach, rozpoczętej rehabilitacji jest taka poprawa, że liczę na powrót córki do pełnego zdrowia. Bardzo dziękuję.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wyników leczenia.,polecam.Fachowe porady i pełen profesjonalizm .Jeszcze raz polecam :-)

 • bardzo dobry

  Profesjonalne podejście, kompetentny, rzeczowy. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i otrzymanej porady. . Widać ogromną wiedzę i doświadczenie. Gorąco polecam tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegła dosć sprawnie , na szczęście wszystko jest w porządku :) serdecznie polecam tego specjalistę :)

 • bardzo dobry

  Profesjonalny i przesympatyczny. Milo będę wspominać wizytę. Córeczka bez stresu przeszła badanie natychmiast złapała z panem doktorem dobry kontakt.

 • bardzo dobry

  Profesjonalista,rzeczowy i kompetentny lekarz.Już po pierwszej wizycie zlikwidował mi ból,który męczył mnie przez ostatnie kilka tygodni. P o l e c a m !!!!!!

 • słaby

  Pan dr Czerner przyjął mnie w gabinecie bez żadnego zaplecza badawczego- tzn. nie ma USG, a tylko kozetka. Przyszłam z silnymi bólami w kolanie i w stopie. Miejsca te niespecjalnie zainteresowały pana doktora, za to kazał mi zdjąć bluzkę i oglądał kręgosłup. Po takim badaniu stwierdził, że w chwili obecnej nie podejmuje się leczenia, bo idzie na urlop. Powinnam przyjść po powrocie. Skasował 150 zł.- bo tyle kosztuje wizyta, tylko do tej pory nie wiem za co tak naprawdę zapłaciłam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Marek Czerner ( 22 lipca 2014)

  Zbadałem kręgosłup bo ból w podudziu może pochodzić z kręgosłupa. Świadczy to o mojej dokładności. pacjentka została dokładnie zbadana i poinformowana o schorzeniu oraz konieczności cyklicznego podawania leków do stawu kolanowego, rozpoczynanie przed urlopem byłoby nieporozumieniem. Szkoda, że pacjentka po zdjęciu bluzki wyłączyła myślenie. Pytanie raczej o czym myślała?

 • bardzo dobry

  Profesjonalne i rzetelne podejście do pacjenta. Lekarz rzeczowo i konkretnie omówił schorzenie i przebieg badań. Polecam każdemu

 • bardzo dobry

  Długo szukałam pomocy, pan dr już na pierwszej wizycie dał wskazówki celem rozpoznania schorzenia. Do tej pory wielu lekarzy zalecało leczenie farmakologiczne bez dokładnego rozpoznania. Panie doktorze bardzo dziękuję.

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę