Umów wizytę 14 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz w trzecim pokoleniu, ponad trzydzieści lat pracy zawodowej jako lekarz ortopeda i rehabilitant. Specjalizacja szczegółowa to spondyloortopedia (zagadnienia schorzeń kręgosłu... więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Lekarz w trzecim pokoleniu, ponad trzydzieści lat pracy zawodowej jako lekarz ortopeda i rehabilitant. Specjalizacja szczegółowa to spondyloortopedia (zagadnienia schorzeń kręgosłupa) oraz endoprotezoplastyka stawów ponadto chirurgia rekonstrukcyjna typu operacja koślawych paluchów.

Dr n. med. Marek Czerner, specjalista chirurgii urazowo-ortopedycznej i rehabilitacji medycznej świadczy usługi w prywatnym gabinecie ortopedyczno-rehabilitacyjnym w Opolu, prowadzi również działalność ogólnokrajową. Współpracuje z Opolskim Centrum Rehabilitacji w Korfantowie, Szpitalem Vitalmedic w Kluczborku oraz Szpitalem Sanvimed w Zabrzu Mikulczycach. W razie konieczności istnieje możliwość leczenia szpitalnego w ramach kontraktu z NFZ lub na zasadach komercyjnych.

Porady i konsultacje lekarskie udzielane są w zakresie chirurgii urazowo-ortopedycznej, ze szczególnym uwzględnieniem schorzeń i bólów kręgosłupa oraz stawów. Dla pogłębienia diagnostyki wykonywane jest profesjonalne badanie USG.

W gabinecie ortopedyczno-rehabilitacyjnym dr Marka Czernera pacjent może być pewien, że uzyska najlepszą opiekę lekarską i usłyszy trafną diagnozę. Każda historia choroby rozpatrywana jest indywidualnie. Stawiamy na budowanie świadomości pacjenta co do jego stanu zdrowia oraz zapewniamy mu w razie potrzeby profesjonalną, długoterminową opiekę lekarską.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Rehabilitacja medyczna

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Wspaniały, profesjonalny i kompetentny lekarz . Trafiłem do niego z bólem biodra .Otrzymałem skierowanie na rtg , następnie dr skierował mnie na zabieg wstawienia endoprotezy do szpitala SANVIMED w Zabrzu. Tam dr Czerner z całym zespołem medycznym przeprowadził zabieg za co mu jestem bardzo wdzięczny i serdecznie dziękuję. Z czystym sumieniem polecem dr Czernera, który jest wspaniałym człowiekiem o wielkim sercu .Informuję państwa ,że piszę to w imieniu męża Mariana Biernackiego, który przeszedł zabieg .Serdecznie pozdrawiamy cały zespół szpitala SANVIMED.

 • bardzo dobry

  Niezwykle kompetentny i życzliwy lekarz. Rozpoznał od razu przyczynę półrocznych dolegliwości córki, czego nie byli w stanie przez ten okres zdiagnozować inni ortopedzi włącznie z prof. Draganem z Wrocławia. Teraz po dwóch wizytach, rozpoczętej rehabilitacji jest taka poprawa, że liczę na powrót córki do pełnego zdrowia. Bardzo dziękuję.

 • bardzo dobry

  Bardzo życzliwy i kompetentny lekarz :-) trafiłam do pana doktora po 3 latach męczenia się z wypadaniem rzepki, nie trzeba było długo czekać na trafną diagnoze. Pan doktor skierował mnie na zabieg do OCR w Korfantowie. Teraz jest tylko lepiej. Polecam każdemu! :-)

 • bardzo dobry

  bardz dobnry lekarz , profesjonalista, operował mnie kilka lat temu . przywrócił mi wiarę w życie, polecam wszystkim ,m którzy mają problemy z biodrami.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wyników leczenia.,polecam.Fachowe porady i pełen profesjonalizm .Jeszcze raz polecam :-)

 • bardzo dobry

  Profesjonalne podejście, kompetentny, rzeczowy. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i otrzymanej porady. . Widać ogromną wiedzę i doświadczenie. Gorąco polecam tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegła dosć sprawnie , na szczęście wszystko jest w porządku :) serdecznie polecam tego specjalistę :)

 • bardzo dobry

  Profesjonalny i przesympatyczny. Milo będę wspominać wizytę. Córeczka bez stresu przeszła badanie natychmiast złapała z panem doktorem dobry kontakt.

 • bardzo dobry

  Profesjonalista,rzeczowy i kompetentny lekarz.Już po pierwszej wizycie zlikwidował mi ból,który męczył mnie przez ostatnie kilka tygodni. P o l e c a m !!!!!!

 • słaby

  Pan dr Czerner przyjął mnie w gabinecie bez żadnego zaplecza badawczego- tzn. nie ma USG, a tylko kozetka. Przyszłam z silnymi bólami w kolanie i w stopie. Miejsca te niespecjalnie zainteresowały pana doktora, za to kazał mi zdjąć bluzkę i oglądał kręgosłup. Po takim badaniu stwierdził, że w chwili obecnej nie podejmuje się leczenia, bo idzie na urlop. Powinnam przyjść po powrocie. Skasował 150 zł.- bo tyle kosztuje wizyta, tylko do tej pory nie wiem za co tak naprawdę zapłaciłam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Marek Czerner ( 22 lipca 2014)

  Zbadałem kręgosłup bo ból w podudziu może pochodzić z kręgosłupa. Świadczy to o mojej dokładności. pacjentka została dokładnie zbadana i poinformowana o schorzeniu oraz konieczności cyklicznego podawania leków do stawu kolanowego, rozpoczynanie przed urlopem byłoby nieporozumieniem. Szkoda, że pacjentka po zdjęciu bluzki wyłączyła myślenie. Pytanie raczej o czym myślała?