Marek Czerner

41

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Lekarz w trzecim pokoleniu, ponad trzydzieści lat pracy zawodowej jako lekarz ortopeda i rehabilitant. Specjalizacja szczegółowa to spondyloortopedia (zagadnienia schorzeń kręgosłupa) oraz endoprotezoplastyka stawów.

Zabiegi

 • Endoprotezoplastyka stawów biodrowych i kolanowych

Choroby

 • Schorzenia kręgosłupa, kości i stawów
 • Urazy, kontuzje, złamania

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Rehabilitacja medyczna
 • 21 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Niezwykle kompetentny i życzliwy lekarz. Rozpoznał od razu przyczynę półrocznych dolegliwości córki, czego nie byli w stanie przez ten okres zdiagnozować inni ortopedzi włącznie z prof. Draganem z Wrocławia. Teraz po dwóch wizytach, rozpoczętej rehabilitacji jest taka poprawa, że liczę na powrót córki do pełnego zdrowia. Bardzo dziękuję.

  zgłoś nadużycie
 • 22 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  profesjonalne podejście do problemu zgłaszanego i do pacjenta, bardzo duza empatia. Serdecznie Polecam lekarza:)

  zgłoś nadużycie
 • 14 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktor Czerner to świetny lekarz, co nie przeszkadza mu być miłym i bezpośrednim człowiekiem. Chodziłem z moim problemem do kilku lekarzy, szukałem pomocy, traciłem nadzieję... - doktor Marek Czerner mi ją przywrócił.

  zgłoś nadużycie
 • 10 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam wszystkich . Byłam operowana przez Pana dr Czernera we wrześniu 2013 roku .Bardzo dobry specjalista , rzeczowy ,konkretny i sympatyczny . Zespół w Korfantowie profesjonalny .Jednak jeśli ktoś jest zainteresowany wizytą prywatnie w Opolu niech nie traci czasu na rejestrację przez znanylekarz.pl ,bo nie jest ona uwzględniana . Godzina wizyty jest na zasadzie kto pierwszy ten lepszy,między czasie poza kolejnością wchodzą osoby na zastrzyk. Lekarz przyjmuje od 15stej , warto jednak jechać wcześniej i zająć sobie kolejkę .Ja byłam na miejscu o godz .12.30 i już trzy osoby oczekiwały na wizytę. Na szczęście doktor przyjechał na godz.13 tą i wcześniej nas przyjął :) Pacjent dowiaduje się o cenie wizyty z cennika na drzwiach i myślę ,że jest to uczciwe . Pacjent wie ile płaci i to jest w porządku. Myślę, że nikt nie chciał by sytuacji - po konsultacji lekarz podlicza ile płacę , a ja nie mam tyle pieniążków przy sobie .

  zgłoś nadużycie
 • 4 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  kompetentny, konkretny, szeroko wyjaśnił mi problem, z którym się zgłosiłam a także wydał zalecenia co do dalszego postępowania przeciwdziałającego postępowi choroby

  zgłoś nadużycie
 • 8 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor kompetentny, rzeczowy. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i otrzymnej porady. Bardzo profesjonalnie podszedł do mojego problemu. Widać ogromną wiedzę i doświadczenie.

  zgłoś nadużycie
 • 26 marca 2013

  Ocena: Słaby

  dwa lata temu bylam u doktora Czernera.. doktor stwierdził, że jest już za późno w mojej sytuacji na leczenie( operację), bo w Polsce nie przeprowadza się rekonstrukcji więzadeł ( stwierdził tak bez zlecenia dodatkowych badań np. TK, Rezonans). W chwili obecnej jestem po Artroskopii.. prawdziwą przyczynę moich dolegliwości wykazały wyniki badań TK, Rezonans oraz RTG stresowe na które wysłał mnie inny lekarz... ja nie polecam ... lata doświadczenia mogą czasem byc zgubne

  zgłoś nadużycie
 • 7 listopada 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Cierpliwy, konkretny, przedstawia możliwe rozwiązania,szczegółowo objaśnia przebieg zabiegu. Sympatyczny i wzbudzający zaufanie. Polecam tego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 22 października 2012

  Ocena: Neutralny

  Potwierdzam wypowiedź Pana Leszka. Akurat mój mąż w tym samym czasie miał wizytę zatwierdzoną dwukrotnie przez portal znanylekarz.pl. Chciałam jeszcze telefonicznie to potwierdzić ale przez 2 dni nie mogłam się dodzwonić. Sytuacja na miejscu tak jak opisuje Pan Leszek.Mąż nie został przyjęty. Bez konkretnych wyjaśnień bądź przepisów na inny dzień. Nie jestem w stanie ocenić profesjonalizmu Pana Doktora ale przez tą sytuację zraziliśmy się. Poza tym uważam,że profesjonalizmowi ujmuje kartka z ceną za wizytę. Chyba zdrowie jest ważniejsze niż cena!

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź lekarza:

  Nie chciałem odpowiadać, bo sytuacja wydawała się oczywista dla mnie i oczekujacych osób w kolejce. W tym dniu zgłosiło się bardzo, duzo niezapowiedzianych osób także z daleka. Nigdy nie było u mnie rejestracji przez internet, w związku z tym osoby te (w wiekszości starsze !!!) były niezarejestrowane i czekały już dłuższy czas w kolejce. Dla mnie jest absolutnie oczywiste, że miały priorytet przy przyjęciu a nie paru młodych ludzi, którzy przyjechali na godzinę rejestracji i chciali być przyjęci bez minuty oczekiwania. Konczy sie to tym, że nie bedzie mozliwe rejestrowanie sie do mnie drogą internetową. Co do cennika na drzwiach, to przepraszam ale gdzie i kiedy ma być informowany pacjent o cenie wizyty w gabinecie prywatnym, powinien poznać cenę przed wejściem a nie po wizycie.

 • 20 października 2012

  Ocena: Neutralny

  Słyszałem , że dr Czerner to bardzo dobry lekarz - dlatego postanowiłem jechać prawie 100 km z 5-letnim dzieckiem na wizytę - którą umówiłem przez stronę "znanylekarz.pl". Wizyta została potwierdzona mailem, a w jej dniu jeszcze sms. Niestety po przyjeździe na miejsce (ok. 17,00, wizytę miałem na 17,30) dowiedziałem się że dr już dziś więcej nikogo nie przyjmuje - bo zostało jeszcze dużo osób. Na moją prośbę o wyjaśnienie tej sytuacji dr Czerner stwierdził że jeszcze dziś ma wielu pacjentów i nie będzie przyjmował nikogo więcej. Na pytanie o rejestrację i potwierdzoną wizytę stwierdził , że "oni" (domyślam się , że str. znanylekarz) mu tu rejestrują i dają listę ale to nic bo on ma dużo jeszcze pacjentów i tyle. Na moją prośbę żeby jednak nas przyjął (w końcu jechaliśmy sporo kilometrów z małym dzieckiem specjalnie do niego) stwierdził, że odradza czekanie bo jeszcze ma dziś dużo wizyt i nie wie kiedy skończy(a co z moją wizytą o 17,30 ?!) Szczerze mówiąc osłupiałem (reakcja mojej żony wymagałaby cenzury ). Może dr Czerner jest bardzo dobry w swoim fachu (co wynika z większości opinii) jednak nie miałem okazji się o tym przekonać - przeciwnie zobaczyłem strasznie nieprofesjonalne podejście do pacjenta (dziecko) , kompletny brak organizacji - myślę że zawód lekarz oprócz fachowości wymaga także odpowiedniego podejścia do swojej pracy.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Znasz już opinie o tym lekarzu?