Marek Czerner

44

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Lekarz w trzecim pokoleniu, ponad trzydzieści lat pracy zawodowej jako lekarz ortopeda i rehabilitant. Specjalizacja szczegółowa to spondyloortopedia (zagadnienia schorzeń kręgosłupa) oraz endoprotezoplastyka stawów.

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Rehabilitacja medyczna
 • 21 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Niezwykle kompetentny i życzliwy lekarz. Rozpoznał od razu przyczynę półrocznych dolegliwości córki, czego nie byli w stanie przez ten okres zdiagnozować inni ortopedzi włącznie z prof. Draganem z Wrocławia. Teraz po dwóch wizytach, rozpoczętej rehabilitacji jest taka poprawa, że liczę na powrót córki do pełnego zdrowia. Bardzo dziękuję.

  zgłoś nadużycie
 • 19 lipca 2014

  Ocena: Słaby

  Pan dr Czerner przyjął mnie w gabinecie bez żadnego zaplecza badawczego- tzn. nie ma USG, a tylko kozetka. Przyszłam z silnymi bólami w kolanie i w stopie. Miejsca te niespecjalnie zainteresowały pana doktora, za to kazał mi zdjąć bluzkę i oglądał kręgosłup. Po takim badaniu stwierdził, że w chwili obecnej nie podejmuje się leczenia, bo idzie na urlop. Powinnam przyjść po powrocie. Skasował 150 zł.- bo tyle kosztuje wizyta, tylko do tej pory nie wiem za co tak naprawdę zapłaciłam.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź lekarza:

  Zbadałem kręgosłup bo ból w podudziu może pochodzić z kręgosłupa. Świadczy to o mojej dokładności. pacjentka została dokładnie zbadana i poinformowana o schorzeniu oraz konieczności cyklicznego podawania leków do stawu kolanowego, rozpoczynanie przed urlopem byłoby nieporozumieniem. Szkoda, że pacjentka po zdjęciu bluzki wyłączyła myślenie. Pytanie raczej o czym myślała?

 • 17 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Profesjonalne i rzetelne podejście do pacjenta. Lekarz rzeczowo i konkretnie omówił schorzenie i przebieg badań. Polecam każdemu

  zgłoś nadużycie
 • 2 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Długo szukałam pomocy, pan dr już na pierwszej wizycie dał wskazówki celem rozpoznania schorzenia. Do tej pory wielu lekarzy zalecało leczenie farmakologiczne bez dokładnego rozpoznania. Panie doktorze bardzo dziękuję.

  zgłoś nadużycie
 • 22 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  profesjonalne podejście do problemu zgłaszanego i do pacjenta, bardzo duza empatia. Serdecznie Polecam lekarza:)

  zgłoś nadużycie
 • 14 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktor Czerner to świetny lekarz, co nie przeszkadza mu być miłym i bezpośrednim człowiekiem. Chodziłem z moim problemem do kilku lekarzy, szukałem pomocy, traciłem nadzieję... - doktor Marek Czerner mi ją przywrócił.

  zgłoś nadużycie
 • 10 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam wszystkich . Byłam operowana przez Pana dr Czernera we wrześniu 2013 roku .Bardzo dobry specjalista , rzeczowy ,konkretny i sympatyczny . Zespół w Korfantowie profesjonalny .Jednak jeśli ktoś jest zainteresowany wizytą prywatnie w Opolu niech nie traci czasu na rejestrację przez znanylekarz.pl ,bo nie jest ona uwzględniana . Godzina wizyty jest na zasadzie kto pierwszy ten lepszy,między czasie poza kolejnością wchodzą osoby na zastrzyk. Lekarz przyjmuje od 15stej , warto jednak jechać wcześniej i zająć sobie kolejkę .Ja byłam na miejscu o godz .12.30 i już trzy osoby oczekiwały na wizytę. Na szczęście doktor przyjechał na godz.13 tą i wcześniej nas przyjął :) Pacjent dowiaduje się o cenie wizyty z cennika na drzwiach i myślę ,że jest to uczciwe . Pacjent wie ile płaci i to jest w porządku. Myślę, że nikt nie chciał by sytuacji - po konsultacji lekarz podlicza ile płacę , a ja nie mam tyle pieniążków przy sobie .

  zgłoś nadużycie
 • 4 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  kompetentny, konkretny, szeroko wyjaśnił mi problem, z którym się zgłosiłam a także wydał zalecenia co do dalszego postępowania przeciwdziałającego postępowi choroby

  zgłoś nadużycie
 • 8 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor kompetentny, rzeczowy. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i otrzymnej porady. Bardzo profesjonalnie podszedł do mojego problemu. Widać ogromną wiedzę i doświadczenie.

  zgłoś nadużycie
 • 26 marca 2013

  Ocena: Słaby

  dwa lata temu bylam u doktora Czernera.. doktor stwierdził, że jest już za późno w mojej sytuacji na leczenie( operację), bo w Polsce nie przeprowadza się rekonstrukcji więzadeł ( stwierdził tak bez zlecenia dodatkowych badań np. TK, Rezonans). W chwili obecnej jestem po Artroskopii.. prawdziwą przyczynę moich dolegliwości wykazały wyniki badań TK, Rezonans oraz RTG stresowe na które wysłał mnie inny lekarz... ja nie polecam ... lata doświadczenia mogą czasem byc zgubne

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?