Ortopeda lek.

Marcin Ziółkowski

Poproś o włączenie kalendarza
44

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Członek :
  International Society of Arthroscopy, Knee Surgery & Orthopaedic Sports Medicine (ISAKOS) IDeutschsprachige Arbeitsgemeinschaft für Arthroskopie (AGA).
  Organizator i wykładowca kursów doskonalących z zakresu artroskopii i rekonstrukcji stawu kolanowego organizowanych przez Polskie Towarzystwo Chirurgii Artroskopowej.
  Szczególna specjalizacja w zakresie Artroskopii i Chirurgii kolana.
  Rocznie wykonuje ponad 700 operacji artroskopowych stawu kolanowego w tym około 350 rekonstrukcji ACL.
  www.dr-ziolkowski.pl

Usługi

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • 19 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Serdecznie Polecam Dr. Ziółkowskiego. Został mi polecony przez innego ortopedę oraz po rozmowach z innymi ortopedami jako jedyny przekonał mnie do operacji oraz wybranej metody. Zawsze uśmiechnięty i gotowy do odpowiedzi na czasami głupie/trudne pytania. Kolano jest jeszcze w trakcie rehabilitacji ale już właściwie zapomniałem o operacji. Polecam i Pozdrawiam

  zgłoś nadużycie
 • 28 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały lekarz i super fachowiec w swojej dziedzinie jakich mało dziś w naszym kraju. Pan doktor jest zawsze miły i uśmiechnięty - odpowiada na wszystkie pytania oraz cierpliwie tłumaczy wszelkie wątpliwości. Pan doktor Ziółkowski operował moje kolano (łękotka) - 16.05.2014. Po operacji czuję się świetnie - żadne dolegliwości i bóle - jestem zachwycony. Obecnie przechodzę rehabilitację pooperacyjną w znakomitym ośrodku Kliniki MEDIQ w Warszawie przy ul. Fabrycznej 16/22 - polecam ten ośrodek rehabilitacyjny. Gorąco polecam Pana doktora Marcina Ziółkowskiego - ŚWIETNY SPECJALISTA!!! Doktor Ziółkowski zasługuję na 6+.

  zgłoś nadużycie
 • 28 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam Doktora Ziółkowskiego wszystkim co mają problemy z kolanem. Wspaniały lekarz i super fachowiec. BS 28.05.2014

  zgłoś nadużycie
 • 23 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Super doktor i wysmienity fachowiec :-) Od dwóch miesięcy gram w piłkę jak przed kontuzją. Nic nie puka, nic nie stuka :-) Co prawda do formy daleko,ale kolano bez zarzutu. Operacje przeszedłem w grudniu 2012 roku. Zdecydowałem się na prywatną operacje, gdyż zależało mi na czasie i nie żałuje. Doktor obiecał mi, że po operacji będe grał na tym samym poziomie jak przed kontuzją i dzis smiało mogę stwierdzić, że nie rzucał słów na wiatr. Przed wizytą u dr Ziółkowskiego tułałem się po pseudofachowcach, dzięki którym nie zaleczony uraz doprowadziłem do całkowitego zerwania ACL. Jednakże, dzięki pierwszej wizycie u dr Ziółkowskiego udało się ustalić prawidłowe leczenie. Ponadto samo podejscie do pacjenta jakie ma już plusuje u pacjenta. Jestem zadowolony i zarazem wdzięczny, że mimo straconych 2 lat bez sportu, poskładał moje kolano należycie. Co prawda diagnoza/operacja jest tylko składową całego procesu powrotu do sprawnosci (rehabilitacja w dużej mierze zależy od nas) to jestem pewny, że gdyby nie ręka prawdziwego fachowca mógłbym już nigdy nie uprawiać sportu.

  zgłoś nadużycie
 • 7 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo polecam dr Ziółkowskiego. Miałam operację stabilizacji rzepki po skręceniu kolana. Od tego czasu mam spokój ze stawem kolanowym. Pan doktor dokładnie odpowiadał na wszystkie moje pytania, poświęcił mi sporo czasu i interesował się stanem po operacji. Naprawdę czułam, że jestem pod dobrą opieką. A efektem jest sprawne i stabilne kolano :)

  zgłoś nadużycie
 • 25 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor Ziółkowski operował moje kolano, chyba 3 lata temu. Nie pamiętam zbyt dobrze, bo po prostu zapomniałam, że miałam jakąkolwiek operację :). Łąkotka mi strzeliła, potem trafiłam do Pana doktora przez przypadek, a potem się okazało, że moi znajomi, którzy szukali najlepszego specjalisty też do niego trafili. Wszyscy bardzo zadowoleni, mogę tylko potwierdzić wcześniejsze opinie - rzeczowy, cierpliwy, odpowiada na każde pytanie, zawsze mam wrażenie, że ma nieskończoną ilość czasu właśnie dla mnie i naprawdę postawił mnie z powrotem na nogi. Będę mu wdzięczna zawsze za naprawione kolano. Mogę polecić tego lekarza z czystym sumieniem.

  zgłoś nadużycie
 • 21 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Marcin jest niesamowity - rekonstruował mi więzadło - wszystko w jak najlepszym porządku. po samej operacji kilka komplikacji wystąpiło, ale nie stanowiło to problemu, żeby dr Ziółkowski oddzwonił ze stoku do mnie - szczerze polecam wszystkim z kontuzjami kolana!

  zgłoś nadużycie
 • 13 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Zawsze miły i uśmiechnięty, odpowiada i cierpliwie tłumaczy wszelkie wątpliwości, aby pacjent miał pełny obraz sytuacji i mógł podjąć najlepszą decyzję. Na pierwszej wizycie postawił właściwą diagnozę (zerwane ACL), którą potwierdził rezonansem. Operacja oraz rehabilitacja bez komplikacji i pół roku później wróciłam do sportu a w niecały rok po operacji na treningi kickboxingu. Bardzo polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 8 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz i fachowiec w swojej dziedzinie. We wrzesniu trafilem do doktora z ogromnym bolem w kolanie. Wszyscy inni lekarze na woloskiej i na brodnie wypisywali skierowanie na operacje bo twierdzili ze to lekotka. Dr. Ziolkowski pierwsze co zlecil rezonans a tam wyszlo ze to naderwane wiazadlo krzyzowe. Dzieki doktorowi uniknelem operacji a sam wypisal mi zabiegi i rehabilitacje ktra bardzo pomogla dzis nie czuje niczego! Polecam tego doktora z czystym sumieniem. Swietny lekarz z powolania i nie nastawiony tylko na kase. Nie podejmuje decyzji tylko operowac a stara sie miec konkretne badania by postawic trafna diagnoze. dodam tylko jeszcze ze pomimo opisu rezonansu doktor sam odpalil plyte dvd i ogladal moje kolano od srodka bardzo dlugo i dokladnie. Poprstu swietny specjalista jakich malo dzis w naszym kraju., Doktor Ziolkowski zasluguje na 6+

  zgłoś nadużycie
 • 27 lutego 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Konkretny, merytoryczny, profesjonalny !!! a właśnie świętowane ponad 100 km zjazdów narciarskich z jednej doby na moich operowanych kolanach niech mówi samo za siebie i innym dodaje optymizmu :) opiekuje się Wami dr Ziółkowski? to jesteście w mistrzowskich rękach! ja wszystkim POLECAM a Panu Doktorowi DZIĘKUJĘ !!! :)

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami