dr n. med.

Marcin Zaniew

Nefrolog, Pediatra

Poproś o włączenie kalendarza

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Informacje o lekarzu

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Niesamowite jak taki wspaniały lekarz utrzymał się jeszcze w państwowej placówce zdrowia. Pierwszy mężczyzna który wykazał lepsze podejście od niejednej kobiety pediatry. Syn reaguje na mężczyzn bardzo zachowawczo, a do pana doktora wręcz się śmiał i sam zaczepiał. A dr Znaniew bardzo dobrze poprowadził syna po przebytym zapaleniu dróg moczowych. Dokładnie zapoznawał się z wynikami badań, wytłumaczył niemal cała fizjologię układu moczowego u małych chłopców. Mimo iż wszystko było już dobrze to nie pozwolił aby maluszek został bez opieki, ponieważ chciał mieć pewność że stany zapalne nie powrócą. Przy każdym wyjściu z gabinetu powtarzał: jeśli państwo zauważycie coś niepokojącego proszę natychmiast do mnie przyjść. Zdecydowanie polecam!

 • bardzo dobry

  dobry lekarz , zleca dodatkowe badania bez zbędnego proszenia , człowiek czuje się "zaopiekowany" ...polecam pana doktora jako pediatrę i nefrologa !

 • bardzo dobry

  Naprawdę bardzo dobry lekarz, sama byłam diagnozowana rzez dr. Zaniewa.I naprawdę były trafne diagnozy.

 • bardzo dobry

  Jako mama dwójki dzieci zawsze zależy mi na szybkiej i trafnej diagnozie lekarskiej aby uchronić drugie dziecko przed "złapaniem" infekcji od swojego rodzeństwa. Wszystkie dotychczasowe diagnozy dr Zaniewa były bezbłędne przez co czas trwania leczenia, w zależności od choroby, ograniczał się do minimum. Dodam jeszcze, że doktor ma wspaniałe podejście do dziecka w trakcji badania, jest miły i bardzo cierpliwy!!!

 • bardzo dobry

  Jestem bradzo wymagającą mamą 3-latki. zanim znalazłam z polecenia dr n.med.M.Zaniewa, bywałam z często chorującą córką u wielu "sławnych" pediatrów.Zwykle badanie trwało maksymalnie 4 minuty i kończyło sie zapisaniem antybiotyku. Ten lekarz to prawdziwy profesjonalista.Cierpliiwie słucha, długo zbiera wywiad , ptzygotowuje się do badania, myje dokładnie ręce, co jest dzisiaj rzadkością( mało który pediatra niestety myje ręce przed badaniem!!!) a potem dokładnie bada dziecko.Antybotyk jest tylko wówczas , gdy naprawdę jest niezbędny.I nie boi się zlecić dodatkowych badań np. wykluczających gronkowca.Wiele wyłącznie pozytywnych opinii czytałam o tym lekarzu na forum gazety.Dołączam do grona zachwyconych mam. Każda diagnoza i sposób leczenia 100% trafiony. Nareszcie znalazłam WYBITNEGO pediatrę .Zainteresowanym polecam link z CV tego pediatry. http://www.sk5.am.poznan.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=123&Itemid=194

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Marek Raciborski - nefrolog, Krzysztof Kuśka - nefrolog, Michał Wruk - nefrolog, Tomasz Krynicki - nefrolog, Paweł Olejniczak - nefrolog, Emilia Napiontek - nefrolog, Agnieszka Szczepańska - nefrolog, Ewa Stefaniak - nefrolog, Jacek Zachwieja - nefrolog, Paweł Bączyk - nefrolog, Roman Dubicki - nefrolog