Marcin Zabrotowicz, położna, położnik Pruszków

Marcin Zabrotowicz

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

58
 • 31 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Nie polecam tego lekarza! Trafiłam do niego z wynikami od lekarza z ostrego dyżuru, który stwierdził u mnie zagrożenie ciąży (8 tygodniowej). HCG za niskie jak na 8 tygodniową ciążę (1381), do tego krwawienie.Przepisano mi wówczas w szpitalu Duphaston. Zabrotowicz stwierdził, że lekarz z ostrego dyżuru myli się i jest to ciąża 3-4 tygodniowa a wynik HCG jest w porządku. Duphaston kazał odstawić. Jak mu powiedziałam, że krwawienie zmniejsza się po tym leku to powiedział żeby go brać. Zlecił badanie HCG na drugi dzień tak jak lekarz z ostrego dyżuru) i kolejne po 5 dniach. Miałam się zgłosić z tymi wynikami na wizytę. Na drugi dzień pojechałam na HCG (wynik 281). Pani w laboratorium powtórzyła wynik (wyszedł taki sam) i poradziła żebym pojechała do szpitala. Było już po wszystkim. Poroniłam. Chodzi mi o to, że podważył opinię innego lekarza i dał nam nadzieję. Wg mnie jest niekompetentny i niegodny zaufania. Co do lekarza z ostrego dyżuru, przynajmniej on powiedział uczciwie jak wygląda sytuacja i czego mogę się spodziewać.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 22 października 2013

  Ocena: Słaby

  Na karowej lecze się od 4 lat i dr. Zabrotowicz wywarł na mnie najgorsze wrażenie. Fakt faktem ,że podczas pierwszej wizyty w poliklince skierował mnie na porządne badania do szpitala. To jest jedyny plus ze zostałam przebadana od góry do dołu. NIestety każde kolejne wizyty, które odbywały się z dr. Zabrotowiczem były okropne - najbardziej bolesne i przedmiotowe traktowanie podczas pobierania wycinków do biopsji, otwieranie drzwi na ościerz i całkowicie zlewanie pacjenta w momencie wykonywania usg dopochwowego. Generalnie może facet ma wiedze, nie mnie to oceniać, ale jako człowiek zachowuje sie tragicznie.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 4 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Uwielbiam tego lekarza. Świetny w swoim fachu, zna się na rzeczy, nie paple bez sensu, potrafi rozładować napiętą atmosferę.

  zgłoś nadużycie
 • 1 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Zabrotowicz to bardzo dobry lekarz. Fakt - szybki jest i bardzo konkretny, ale moim zdaniem to zalety. Przychodząc do lekarza, chcę usłyszeć jak najwięcej konkretów i otrzymać jasne komunikaty. To podstawa. Zabrotowicz zawsze porządnie mnie bada, wszystko tłumaczy zwięźle, ale w jasny sposób, odpowiada na każde pytanie. W ogóle nie zależy mi na tym, żeby wizyta trwała w nieskończoność, ma trwać tyle, ile musi. Li i jedynie. Badanie, pytania, odpowiedzi, zalecenia - to zupełnie wystarczający scenariusz, a Zabrotowicz go w pełni realizuje. Czasem rzuci jakiś żarcik, ale nie spotkałam się z tym, żeby był w złym stylu. Może dlatego, że sama jestem dość sarkastyczna ;) Polecam tego lekarza - profesjonalnie, bardzo sprawnie i na temat.

  zgłoś nadużycie
 • 20 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Uważam, że pan Marcin jest dobrym ginekologiem. Szczery do bólu i ma nietypowy sposób bycia lecz potrafi pomóc. Na pierwszej wizycie u niego przeżyłam szok, przestraszyłam sie go. Mam 15 lat, pierwszy raz byłam u ginekologa. Po obejrzeniu moich wyników dotyczących badania krwi pan Zabrotowicz złapał sie za głowe i jedyne co powiedział to "maasaakra" no cóż, nie było to pocieszające, lecz znalazł mi miejsce w szpitalu, opiekuje sie mną i moja podświadomość podpowiada mi że w jego rękach moge sie czuć bezpieczna :) Serdecznie polecam :)

  zgłoś nadużycie
 • 11 września 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Najgorszy ginekolog u jakiego byłam. Po zrobieniu mi USG też stwierdził PCOS co mnie bardzo zdziwiło, bo nie miałam żadnych typowych objawów tej choroby. Zapisałam sie do innego ginekologa,który po zrobieniu mi USG wysmiał Pana Zabrotowicza, bo absolutnie nic takiego mi nie dolegalo.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 21 sierpnia 2012

  Ocena: Słaby

  po badaniach na karowej, Pan Zabrotowicz orzekł tak: ma Pani zespół PCOS. Proszę przejść na diete i ćwiczyć dużo. Do wdzenia. Skandal. Nic o chorobie, nic o metodach leczenia. w ogóle żadnego leczenia.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 10 sierpnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam Jestem pacjentką dr. Zabrotowicza parę ładnych lat przeprowadził dwie moje ciąże ,gdzie przy pierwszej nie było za ciekawie ale dzięki pomocy i profesjonalnego podejścia Pana doktora wszystko przebiegło prawidłowo .Czytając opinię o wyciąganiu pieniędzy to bardzo się dziwię że osoby piszą takie głupoty licząc się z opłatami zapisując się na wizytę prywatną i wymagają pół godzinnego wykładu oczywiście z którego nic nie zapamiętają .Uważam ,że Dr.Zabrotowicz jest naprawdę bardzo dobrym lekarzem i zawsze jestem w stanie go polecić bo naprawdę jego osoba zasługuje na dobre słowa .

  zgłoś nadużycie
 • 1 czerwca 2012

  Ocena: Słaby

  Lekarz może i miły , ale patrzący na zegarek. Wizyta kosztuje 120zł , pacjęntki przyjmowane są taśmowo co 10 minut za wypisanie recepty trzeba zapłacić 20zł :) Warunki w gabinecie średniowieczne sprzęt przedpotopowy , fotel stary metalowy stołek i to wszystko ,nie ma nawet USG odradzam wizyty w tej niby klinice.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 8 maja 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  BYŁAM PACJENTKOM OD PRAWIE CZTERECH LAT... BYŁAM!!! JEŻDZIŁAM Z DRUGIEGO KOŃCA WARSZAWY NA WIZYTY DO PRUSZKOWA-MIŁO SIĘ GADAŁO, BO NIC POZA POGAWĘTKAMI, RECEPTĄ I BADANIEM ,KTÓRE TRWAŁO CHWILĘ I ZAWSZE BYŁO REWELACYJNIE, OCZYWIŚCIE SKIEROWANIE NA BADANIA DO SZPITALA NA KAROWĄ-STANDARD CO ROKU. O JEDNEJ MALUTKIEJ RZECZY PAN DOKTOR ZAPOMNIAŁ- O CYTOLOGII,KTÓREJ NIE POBRAŁA PRZEZ CAŁY OKRES MOICH PRYWATNYCH WIZYT. OBECNIE CZEKAM NA WYNIKI BADAŃ. PODEJRZENIE RAKA SZYJKI MACICY!!! OSTRZEGAM WSZYSTKIE PACJENTKI ŻEBYŚCIE SAME UPOMINAŁY SIĘ O CYTOLOGIĘ. JA TEGO NIE ZROBIŁAM MYŚLĄC IŻ BIOPSJA POBIERANA RAZ W ROKU NA KAROWEJ I POSIEW TAM ROBIONY JEST WYSTARCZAJĄCYM BADANIEM. POMYLIŁAM SIĘ,ALE PRZECIEŻ ŻADNA Z NAS NIE JEST LEKARZEM... CZASAMI LEKARZE SAMI ZAPOMINAJĄ KIM SĄ!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami