dr n. med.

Marcin Szymański

Ortopeda

Umów wizytę

Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyłem na Oddziale Chirurgii Urazowej i Ortopedii oraz na Oddziale Ratunkowym w IV Wojskowym Szpitalu we Wrocławiu, a także podczas pracy naukowej związanej z moim... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyłem na Oddziale Chirurgii Urazowej i Ortopedii oraz na Oddziale Ratunkowym w IV Wojskowym Szpitalu we Wrocławiu, a także podczas pracy naukowej związanej z moim doktoratem. Swoją wiedzę poszerzam aktywnie uczestnicząc w wielu krajowych i zagranicznych kursach oraz specjalistycznych szkoleniach. Obecnie korzystając z własnych doświadczeń i dostępnej literatury fachowej, prowadzę Poradnię Maratończyka oraz Poradnię Bólów Kręgosłupa w centrum medycznym eMKaMED we Wrocławiu przy ulicy Ślężnej oraz w Ząbkowicach Śląskich. W pracy zawodowej szczególnie interesuje mnie chirurgia urazowa z chirurgią artroskopową włącznie. Wolny czas uwielbiam spędzać aktywnie z moją rodziną. Moją pasją jest ogrodnictwo.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Niezwykle mądry i doświadczony lekarz. Doskonale zna się na tym, czym się zajmuje. Jestem pełna podziwu dla wiedzy Pana doktora. Zdecydowanie polecam Pana doktora, wspaniały człowiek!!!!!!!

 • bardzo dobry

  Zanim trafiłem do Pana Marcina byłem wcześniej u kilku innych lekarzy.Już na pierwszej wizycie poczułem,że to właśnie ten lekarz którego szukam.Jest to lekarz który naprawdę widać że zna się i chce pomóc pacjentowi.Wytłumaczy wszystko od początku do końca ze szczegółami.Naprawdę z czystym sumieniem polecam!

 • bardzo dobry

  Profesjonalista z dużym doświadczeniem. W przeciwieństwie do niektórych innych lekarzy ten jest komunikatywny i wszystko bardzo jasno i rzeczowo wyjaśnia. Godny polecenia!

 • bardzo dobry

  Świetna wizyta! Bardzo mądry, kompetentny, życzliwy i komunikatywny lekarz. Życzyłabym sobie, żeby każdy specjalista tak wnikliwie tłumaczył i pochylał się nad problemem. Jestem pełna nadziei, że moje kolano szybko wróci do formy - wszystko wiem, łącznie z tym, jak dbać o nie w przyszłości, by sytuacja bólowa się nie powtórzyła. Polecam!

 • bardzo dobry

  Wizyta trwała 40 minut. Doktor szczegółowo omówił dolegliwości przeprowadził wywiad, badanie i USG. Szczerze polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentny lekarz, otwarty na słuchanie pacjenta i odpowiadanie na pytania. Życzliwy i zaangażowany. Miałam przyjemność spotkać się z dr Szymańskim zarówno w Szpitalu Wojskowym, jak i na gruncie poradnianym. Polecam go w 100% jako dobrego ortopedę.

 • bardzo dobry

  Dr. Szymański jest kompetentny i życzliwy. Poświęca dużo czasu pacjentowi, wytłumaczy, porozmawia i doradzi co dalej ze schorzeniem robić. Polecam jego usługi każdemu ja jestem zachwycona jego rzetelnością.

 • bardzo dobry

  Na pierwszej wizycie poczułam się, jak stała pacjentka. Kolano zostało zbadane z każdej strony. Mądry lekarz, szukający problemu a nie lecący schematem. Polecam!

 • bardzo dobry

  Niezwykle kompetentny, życzliwy i zaangażowany. Poznałam Pana Marcina w szpitalu Wojskowym jako lekarza prowadzącego moją salę. Jestem po artotroskopii lewego kolana. Jako jego pacjentka zawsze byłam poinformowana o swoim stanie zdrowia oraz zaleceniach co mam robić dalej. To naprawdę rzadkość. Podkreślam zaangażowanie. Polecam super gość! (:

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę