Marcin Misiek

119 opinii

ginekolog

Kielce, Wojska Polskiego 28A

Kontakt

Specjalistyczna grupowa praktyka lekarska

Wojska Polskiego 28A , 25-377 Kielce

Opinie pacjentów

119
 • 80
 • 25
 • 14
 • Doktor Misiek, to bardzo konkretny specjalista. Moje doświadczenia w czasie choroby są jak najbardziej pozytywne. Pan Doktor nie straszy, przedstawia problem jasno i precyzyjnie. Mnie i mojemu mężowi odpowiedział na każde pytanie. Zostałam zoperowana przez Doktora Miśka także na NFZ, w szpitalu czułam się jak wyjątkowa pacjentka ( chociaż chyba każda osoba , która tam przebywała czuła się tak jak ja.) Gdyż ten oddział to jak prywatna klinika. Dosłownie wszyscy byli tam wyjątkowo mili i uprzejmi. Szkoda , że nie ma tak wszędzie). Polecam Pana Doktora Miśka bo to perfekcjonista w swoim fachu. ( i naprawdę przystojniak )

  Dorota G.

  Ocena bardzo dobry

  12 kwi 2013 06:58:39

 • Szczerze polecam, najlepszy specjalista jakiego znam! Leczyłam się 12 lat u kilku ginekologów, niezbyt skutecznie. Miałam 2 operacje i kilka zabiegów. Drugą operację lekarz próbował przeprowadzić laparoskopowo lecz się nie udało, ponieważ po pierwszej, którą też on wykonywał, powstało dużo zrostów. Po operacji stwierdził, że jeżeli ktoś, kiedyś będzie próbował wykonać u mnie trzecią to musi być szalony a on się już tego nie podejmie. Zmieniłam lekarza na innego, niestety doczekałam się kolejnej operacji już na własne życzenie, ponieważ bardzo bolało (endometrioza i mięśniaki), więc zdecydowałam się na usunięcie macicy i jajników. Dzięki Bogu trafiłam na doktora Miśka, który wykonał trzecią operację tym razem laparoskopowo. Jemu się udało za trzecim razem to czego nie potrafił za drugim razem poprzedni słynny Pan Profesor. Po długiej i ciężkiej operacji na drugi dzień wstałam z łóżka. Moi bliscy byli w ciężkim szoku, ponieważ pamiętali jak było po dwóch poprzednich, że po czterech dniach ledwie się ruszałam. Od momentu operacji czuję się rewelacyjnie, nic mnie nie boli, nie mam uderzeń przy moich 42 latach. Mimo, że jest świetnym lekarzem nie uderzyła Mu woda sodowa i nie przesadza z cenami za wizytę jak niektórym kiepskim profesorom. Uwierzcie! po tylu latach potrafię ocenić profesjonalizm lekarza. Nie zwracajcie uwagi na to czy jest miły, ciągle się uśmiecha i dużo mówi, często nie na temat (a mało robi), lecz na to jak poważnie podchodzi do swoich obowiązków i w jaki sposób je wykonuje. Będę wdzięczna Panu doktorowi Miśkowi do końca życia. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję.

  pacjentka

  Ocena bardzo dobry

  3 cze 2014 09:37:35

 • Chodziłam do dr Miśka 2 lata zwodził mnie i naciągał. Chciał umówić Nas na inseminację bez badań Mojego Męża twierdząc że to droga na skróty. Badał Mój cykl raz mówił że na lewym jajniku mam pęcherzyk, na następnej że to torbiel a jeszcze w następnym razem że to pęcherzyk.Nie mogłam znieść że nadal w ciąży nie jestem w końcu poszłam do innego lekarza który po pierwszym badaniu stwierdził że muszę mieć operacje (to nie był pęcherzyk). Nam nie zależało na lekarzu który uśmiecha się i śmiemnia tylko konkretnego który wie co robi o dr Miśku nie można tak powiedzieć!!Nie miałam żadnych badań zrobionych jednym słowem 2 lata stracone!!!!

  justi

  Ocena bardzo słaby

  30 maj 2014 20:18:07

 • U dr Miska wykonywalam usg 4d. Lekarz jest świetnym specjalista, i wspaniałym człowiekiem, bardzo rozmownym, wszystko tlumaczacym, rzeczowym i cierpliwym. Cała wizyta przebiegła w bardzo miłej i profesjonalnej atmosferze, tylu szczegółów nie dowiedziałam sie od mojej lekarki prowadzącej ciążę, ile tu, na jednej wizycie. Lekarz umawia pacjentki co 15 minut, ale wizyta trwa tyle ile jest potrzeba, bez pośpiechu, bez stresu co często ( czyt. zawsze )zdarza sie u mojej lekarki. Polecam wszystkim, jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia.

  Gość

  Ocena bardzo dobry

  3 wrz 2013 18:54:53

 • Przyjechałam do Kielc z Radomskiego szpitala miejskiego.Po diagnozie radomskich lekarzy zostało mi tylko wybrać urnę , nawet nie wiem dlaczego dałam namówić się na oddział onkologiczny w Kielcach. Po diagnozie pana dr Marcina Miśka odzyskałam wiarę ,że wszystko będzie dobrze, to mądry lekarz ,świetny fachowiec .

  ingpiaseckaelzbieta

  Ocena bardzo dobry

  1 wrz 2013 20:18:43

 • Na kolanach ? No proszę, chodzę do dr Miśka od 2 lat i mi czegoś takiego nie proponował <foch> ;). Nie zgodzę się z opinią, że nie jest profesjonalistą - jest i to z dużą dawką dobrego humory, który chyba nigdy go nie opuszcza. Trzeba trochę się znać na jego żartach i nie brać wszystkiego na poważnie. Nie jest drogi, przyjmuje do ostatniej pacjentki, ma świetny sprzęt (chodzi o USG) a badanie jest bezbolesne (a właściwie niewyczuwalne). Szczerze mówiąc to na prawdę lubię do niego chodzić i raczej nie zamienię go na innego ginekologa, mimo iż dojeżdżam 80 km. Ma mało czasu, ale czy kogoś to dziwi ? On chyba w ogóle nie ma czasu nawet dla siebie. Ogólnie jest super i polecam :) !

  Magda lena

  Ocena bardzo dobry

  29 cze 2013 09:38:43

 • Dr Misiek... nie tylko nazwisko ma fajne ;) Jest fajnym człowiekiem, dobrym lekarzem. Ceny - porównywalne, nie wygórowane. Według mnie dosyć przystępne :). Dr ma świetne poczucie humoru, wizyty przebiegają w miłej atmosferze. Według mnie IDEAŁ bez mała jeśli chodzi o ginekologię. Jest bardzo inteligentnym lekarzem, od razu przechodzi do sedna sprawy, nie wciąga pacjentki w dodatkowe (często niepotrzebne) koszty. Rozumie to że nie każdy pławi się w luksusach... Przyjmuje do ostatniej pacjentki - to wynika z jego pracowitości i poświęcenia. Jaki człowiek siedziałby do 1 w nocy żeby przebadać wszystkie pacjentki ? Zaznaczę, że oprócz prywatnej kliniki pracuje w 2 szpitalach... Nie mam pojęcia jak on to robi ale szczerze go podziwiam. Dr jest wyluzowany i ma też takie podejście do zycia - można z nim pogadać o wszystkim. Gabinet świetnie wyposażony, jest tam naprawdę fajnie i miło ;). Wady ? - czasem wizyta może trwać 10 minut, bo dr ma mało czasu ale ja mu się wcale nie dziwię. Podczas tej 10 minutowej wizyty i tak wszystko wyjaśni ;)

  oskubana z kasy nr 2

  Ocena bardzo dobry

  27 kwi 2013 13:10:23

 • Uwielbiam doktora Miśka :) Jest przystojny, ma świetne poczucie humoru, jest opiekuńczy i na prawdę ze wszystkich sił stara się pomóc. Leczę się u niego prywatnie, wysłał mnie także na operację państwowo. Nie bagatelizuje problemu ale też przesadnie go nie wyolbrzymia. Jest optymistą i to udziela się pacjentce :). Wcześniej nie spotkałam tak wspaniałego lekarza, a byłam u wielu. Posiada ogromną wiedzę i wie jak z niej korzystać. Wizyta z USG i cytologią kosztuje 150 zł, bez cytologii 100. Każda następna, jeśli chodzi o obserwację cyklu tylko 50 zł. Nie zgodzę się że liczy tylko na kasę, bierze najmniej ze wszystkich lekarzy u których byłam, a najwięcej robi. Pamięta pacjentkę, nie pieniądze. Ma troszkę mało czasu. POLECAM !!! Ps. Szkoda że ma żonę :P

  Ola A.

  Ocena bardzo dobry

  1 sie 2012 15:50:02

 • Szczerze polecam Dr Miśka. Pełen profesjonalizm. Zanim do niego trafiłam przez 2 lata leczyłam się u innych lekarzy-żaden nie potrafił mi pomóc. Pan Doktor Misiek uporał się z moimi dolegliwościami w ciągu 2 miesięcy :) Poza tym ma bardzo dużą cierpliwość do pacjentek i doskonale potrafi wszystko wytłumaczyć.

  gofna

  Ocena bardzo dobry

  10 cze 2012 13:51:25

 • Niestety byłam pacjentką Pana doktora. Po pierwsze wchodząc do gabinetu powiedział do mnie proszę usiąść ja w stresie pytam się czy tutaj wskazując na leżankę bo krzesła nie było a on do mnie jak Pani tu nie pasuje to może mi Pani usiąść na kolanach:/ było to trochę nieprofesjonalne. Następnie wykonał normalne USG po czym zapytał się czy regularnie miesiączkuje i czy wyskakują mi jakieś krostki na dekolcie bądź plecach. Po czym stwierdził że mam zespół policystycznych jajników i władował we mnie tabletki hormonalne nie robiąc już żadnych badań zapytałam kiedy mam przyjść następnym razem to odpowiedział tylko że po następną receptę. Nadmienił również że tabletki które mi przepisuje są jak najbardziej tabletkami antykoncepcyjnymi. Niestety jak je wykupiłam to okazało się że takimi tabletkami nie były. Nawet Pani w aptece się zdziwiła, że lekarz mógł tak powiedzieć.

  Boryna

  Ocena bardzo słaby

  4 maj 2012 13:39:14


Pobieranie danych

Katarzyna Detka

8 opinii

ginekolog, onkolog

Kielce, Klonowa 51

Umów wizytę

Błąd

Wystąpiły problemy z połączeniem.<br/>Sprawdź czy masz dostęp do Sieci<br/>i spróbuj ponownie.

OK OK