Marcin Kubski, psychiatra Ostrów Wielkopolski

Marcin Kubski

Poproś o włączenie kalendarza
28

Adresy

 • 24 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  polecam doktora ma podejście do pacjenta dzięki niemu mam jeszcze żonę i syna bo w przeciwnym wypadku przy moich zachowaniach już bym był sam poza tym zmieniłem myślenie i podejście do ludzi i świata. Darek

  zgłoś nadużycie
 • 20 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Serdeczne podziękowania dla doktora Pana Marcina Kubsiego. Jako lekarz-profesjonalista, jako człowiek bardzo ciepły i przyjazny. Jestem Jego pacjentem i mogę się wypowiedzieć o Jego pracy bardzo dobrze. Jego podejście do pacjenta i metody terapii są w moim przypadku bardzo skuteczne.Pozwolił mi przetrwać najtrudniejsze chwile .I tylko dzięki Niemu widzę moja przyszłość w coraz jaśniejszych barwach. Panie Doktorze jeszcze raz dziękuję.

  zgłoś nadużycie
 • 28 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Wszystkie pozytywne opinie o tym lekarzu są jak najbardziej trafione. Jestem kolejną osobą zadowoloną z jego pracy, podejścia do pacjenta, dobrania leków itd. Lekarz z powołania :)

  zgłoś nadużycie
 • 19 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny lekarz,,ma bardzo dobre podejście do pacjenta, leczy mnie od dłuższego czasu ,barzo go polecam .Jarek.W

  zgłoś nadużycie
 • 28 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  polecam pana Kubskiego z całego serca,chodzę do tego lekarza już 10 miesięcy ,cierpliwy spokojny ,a przede wszystkim dobiera leki tak żeby było dobrze

  zgłoś nadużycie
 • 29 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Uważam, że pan dr Kubski jest bardzo dobrym lekarzem. Bliska mi osoba jest jego pacjentem. I zawsze powtarza, że to lekarz, który potrafi słuchać. Do tego postawił trafną diagnozę, a leki sprawdzają się. Jeśli kiedyś będę musiała skorzystać z pomocy psychiatry, to na pewno będzie to pan Kubski.

  zgłoś nadużycie
 • 28 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Gorąco polecam tego lekarza! cierpliwy, kompetentny, życzliwy dla pacjenta, a przede wszystkim profesjonalista. Ma indywidualne podejście do pacjenta, człowiek, któremu można zaufać.

  zgłoś nadużycie
 • 28 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor Marcin Kubski to po prostu świetny fachowiec. Przekonałem się o tym osobiście, leczy mnie od dłuższego czasu i w końcu mogę normalnie funkcjonować zarówno w pracy, jak i w domu. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 2 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Baedzo dobry lekarz pomógł mi w trudnych chwilach polecam iserdecznie pozdrawiam Pana doktora Kubskiego

  zgłoś nadużycie
 • 24 września 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  lekarz nerwowy nie uprzejmy morze trafiłam na złu dzien pana doktora ale niestety wizyta była prywatna a potraktował mnie okropnie,, hm a leki które przepisywał nie dokonca sa skuteczne!!

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź lekarza:

  Pani Joanno.Nie zwykłem odpisywać na komentarze ale tym razem zrobię wyjątek.Przedstawiając negatywną opinię na mój temat do której oczywiście ma pani prawo zapomniała pani dodac że nerwowośc moja spowodowana była notorycznym nieprzestrzeganiem zaleceń,lekceważącym i kpiącym stosunkiem do leczenia i oraz zachowaniem pasującym bardziej do wizyty w kabarecie,niegodnym gabinetu lekarskiego zaprezentowanym zarówno przez panią osobę zdrową ,jak i poważnie chora pacjentkę przychodzącą w pani towarzystwie.Mimo to wizyta odbyła się a paniom przedstawiono alternatywne sposoby dalszego leczenia Ponaddto wizyta odbyła się bezpłatnie.Pozdrawiam i życzę zdrowia.Marcin Kubski

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami