dr n. med.

Marcin Hańczewski

Chirurg, Proktolog, Gastrolog

Umów wizytę 74 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Ukończyłem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 1996 roku. Staż podyplomowy odbyłem w Państwowym Szpitalu Klinicznym nr 2 w Poznaniu. Od początku mojej pracy zawodowej byłem związ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Kapsułka endoskopowa 3 000 zł
Zwykła wizyta
Kriochirurgia

Informacje o lekarzu

O mnie

Ukończyłem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 1996 roku.
Staż podyplomowy odbyłem w Państwowym Szpitalu Klinicznym nr 2 w Poznaniu.
Od początku mojej pracy zawodowej byłem związany z Centrum Medycznym HCP
w Poznaniu gdzie pracowałem na stanowisku młodszego asystenta, a po uzyskaniu tytułu specjalisty chirurgii ogólnej na stanowisku starszego asystenta w Oddziale Chirurgii Ogólnej. W 2012 roku uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych z medycyny. Od 2006 roku jestem kierownikiem Pracowni Endoskopowej w Centrum Medycznym HCP w Poznaniu.
Od wielu lat podnoszę swoje kwalifikacje przez uczestnictwo kursach doszkalających oraz w konferencjach naukowych w Polce, Europie oraz Stanach Zjednoczonych.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm, Pan Doktor podczas wizyty jest konkretny i zdecydowany, a jednocześnie bardzo sympatyczny. Czułem się traktowany nie jako zło konieczne, ale jako normalny człowiek w potrzebie. Oczywiście działania Pana Doktora przyniosły oczekiwany efekt. Jak ktoś ma wątpliwości czy pójście do Tego Specjalisty jest dobrym rozwiązaniem, to ja po pierwszej wizycie się tych wątpliwości pozbyłem. Szczerze polecam jednego z najlepszych lekarzy jakich spotkałem w swoim życiu.

 • dobry

  zgadzam sie ze jest tak jak pisza poprzednicy polecam

 • bardzo dobry

  pierwsza wizyta zrobiła na mnie wrażenie. Na wszystkie pytanie odzyskałam odpowiedz. Kolejna wizyta identycznie. Polecam. Ja jestem bardzo zadowolona.

 • bardzo dobry

  Uprzejmie i rzeczowo. Pan Doktor wyjaśnił istotę zabiegu, a następnie skutecznie go przeprowadził. Polecam wszystkim tego specjalistę !

 • bardzo dobry

  Doktor Hańczewski zachowuje pełen profesjonalizm. Po krótkiej konsultacji już wiedział, skąd wynikają moje uporczywe bóle brzucha, przez które nie mogłam skupić się na mojej pracy. Bałam się, że to coś poważnego, jednak diagnoza pana doktora nie okazała się tak straszna, w przeciwieństwie do tego, czego naczytałam się w internecie. Super podejście, polecam!

 • bardzo dobry

  Trafiłem do doktora Marcina Hańczewskiego na gastroskopię. Wcześniej miałem wykonaną gastroskopię przez innego lekarza. Samo badanie wspominam bardzo źle. Udając się do doktora Hańczewskiego pełen obaw okazało się że mój strach był zupełnie niepotrzebny. Przed badaniem zostałem profesjonalnie przygotowany m.in poprzez miejscowe znieczulenie. W trakcie samego badania pan Doktor był emocjonalne zaangażowany w to co robił na bieżąco informując mnie, co widzi i jakie ma uwagi. Do tego zwraca się do pacjenta w pełni zrozumiałym językiem bez zbędnego lekarskiego bełkotu. Szczerze polecam dr. Marcia Hańczewskiego. Profesjonalista w każdym calu! Oddany i opiekuńczy lekarz

 • bardzo dobry

  Kompetentny, cierpliwy, umiejący wyjaśnić wszystko prostym, dostępnym językiem. Doskonały kontakt, zawsze uśmiechnięty. Potrafi dowcipnie rozluźnić atmosferę, tak że człowiek nie boi się badania czy zabiegu. Polecam pana doktora każdemu, komu wizyta u lekarza kojarzy się ze stresem.

 • bardzo słaby

  Lekarz spóźnił się, bez słowa przeprasza. Wizyta trwała krótko, wywiad szybki, bez zagłębiania się w jakiekolwiek szczegóły, badanie - 2 dotknięcia brzucha i to wszystko. Nie tak powinno to wyglądać - NIE POLECAM !!!

 • bardzo dobry

  Miałam już kontakt z wieloma lekarzami, jednak Pan Doktor Hańczewski jest wyjątkowy : sympatyczny kompetentny, nie buduje dystansu w rozmowie z pacjentem, trafnie postawił diagnozę mojej mamie, która przez wiele tygodni była wcześniej odsyłana od lekarza do lekarza i to bez efektu. Jestem bardzo zadowolona, że trafiliśmy w końcu do takiego lekarza jak Pan Doktor Marcin Hańczewski, na pewno będziemy z pełną odpowiedzialnością Pana Doktora polecać!!

 • bardzo słaby

  Nie zgadzam się z napisanymi opiniami - lekarz spóźnia się na badanie, wszyscy na niego czekają , po szpitalu chodzi z elektronicznym papierosem. Kolonoskopowe badanie miałam kilka razy ale nigdy tak bolesnie. W trakcie badania wysluchiwalam delikatnie mówiąc niekulturalne odzywki do pielęgniarek , nigdy nikomu nie polecam !

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę