Umów wizytę 98 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ukończyłem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 1996 roku. Staż podyplomowy odbyłem w Państwowym Szpitalu Klinicznym nr 2 w Poznaniu. Od początku mojej pracy z... więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Ukończyłem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 1996 roku.
Staż podyplomowy odbyłem w Państwowym Szpitalu Klinicznym nr 2 w Poznaniu.
Od początku mojej pracy zawodowej byłem związany z Centrum Medycznym HCP
w Poznaniu gdzie pracowałem na stanowisku młodszego asystenta, a po uzyskaniu tytułu specjalisty chirurgii ogólnej na stanowisku starszego asystenta w Oddziale Chirurgii Ogólnej. W 2012 roku uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych z medycyny. Od 2006 roku jestem kierownikiem Pracowni Endoskopowej w Centrum Medycznym HCP w Poznaniu.
Od wielu lat podnoszę swoje kwalifikacje przez uczestnictwo kursach doszkalających oraz w konferencjach naukowych w Polce, Europie oraz Stanach Zjednoczonych.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • dobry

  Lekarzowi zależy na diagnozie. Uważam, że to podstawa, którą wielu często pomija. Wywiad plus badania diagnostyczne. Polecam!

 • bardzo dobry

  Doktor bardzo miły, kontaktowy, potrafi doskonale rozładować napięcie rozmową, fachowe podejście i zaangażowanie to główne cechy charakteryzujące pana Hańczewskiego. Naprawdę serdecznie polecam i przy takich lekarzach nie ma sensu obawiać się wizyty.

 • bardzo dobry

  Świetne podejście do pacjenta. Rzetelny i profesjonalny lekarz .Od razu wiedział co i jak . Polecam serdecznie.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, kompetentny, rzeczowy, uprzejmy, po prostu prawdziwy lekarz. Każdemu poradziłabym wizytę u tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Bardzo sprawny profesjonalista, leczenie objawowe wspomaga właściwym badaniem diagnostycznym. Monitoruje terapię. W kontakcie z pacjentem, bezpośredni i taktowny. Polecam.

 • bardzo dobry

  Uzyskane opinie potwierdziły się. Lekarz kompetentny, pewny swojej wiedzy i doświadczenia. Bardzo uprzejmy. Resztę pokaże dalsze leczenie.Godny uwagi.

 • bardzo dobry

  Dr Hańczewski jest bardzo sympatycznym lekarzem, co z punktu widzenia pacjenta ma ogromne znaczenie. Moim zdaniem jest też dobrym fachowcem, specjalistą. Myślę, że wreszcie trafiłem na odpowiedniego lekarza.

 • bardzo dobry

  Pierwsza wizyta, pierwsze wrażenia b. pozytywne. Czekam na kolejne badania i efekty zaproponowanego leczenia.

 • bardzo dobry

  To już trzecia wizyta w ciągu miesiąca u Pana Doktora. Bardzo wnikliwie obserwował moje dolegliwości. Będę w dalszym leczeniu. Nie spotkałam w moim życiu takiego lekarza, a mam 71 lat i różnoraką ciągłość leczenia. Jest przesympatyczny, kulturalny, kontaktowy, przyjazny, bezpośredni, błyskotliwy, kompetentny, konkretny i zdecydowany. Problemy pacjenta dostrzega kompleksowo, a pacjent jest partnerem w rozmowie. Polecam każdemu takiego lekarza.

 • bardzo dobry

  Wybrałam Pana doktora czytając opinie zamieszczone w internecie. Szłam na wizytę z duszą na ramieniu ( trudno się rozmawia o tego typu problemach, a samo badanie należy do wstydliwych). Jestem już po pierwszej wizycie. Pan doktor bardzo miły, delikatny, potrafił rozładować atmosferę. Nie czułam skrępowania. Pan doktor wyjaśnił mi na czym będzie polegało następne badanie, zapisał lekarstwa. Na następną wizytę pójdę spokojniejsza, bo wiem, że oddaję się w ręce dobrego specjalisty. Dziękuję Panie doktorze. Nie żałuję wyboru.