ChirurgProktologGastrolog dr n. med.

Marcin Hańczewski

56

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Ukończyłem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 1996 roku.
  Staż podyplomowy odbyłem w Państwowym Szpitalu Klinicznym nr 2 w Poznaniu.
  Od początku mojej pracy zawodowej byłem związany z Centrum Medycznym HCP
  w Poznaniu gdzie pracowałem na stanowisku młodszego asystenta, a po uzyskaniu tytułu specjalisty chirurgii ogólnej na stanowisku starszego asystenta w Oddziale Chirurgii Ogólnej. W 2012 roku uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych z medycyny. Od 2006 roku jestem kierownikiem Pracowni Endoskopowej w Centrum Medycznym HCP w Poznaniu.

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • 9 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  lekarz z którym się dobrze nawiązuje kontakt i bardzo dobry fachowiec w swoim zawodzie

  zgłoś nadużycie
 • 28 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Doktor leczył moją bardzo chorą mamę. Okazał się bardzo kompetentny, profesjonalny i pełen zrozumienia dla cierpienia mamy, bardzo komunikatywny. Doktor w bardzo przystępny sposób wyjaśniał mamie i nam – jej najbliższym – wszystkie zawiłości medyczne. Co najważniejsze – Doktor był – po prostu – bardzo ludzki. Obecnie ja zostałam jego pacjentką. Moje poprzednie bardzo pozytywne zdanie na temat Pana Doktora – tylko się potwierdziło. Reasumując – Pan Doktor to „właściwy człowiek na właściwym miejscu”.

  zgłoś nadużycie
 • 8 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  rektoskopia-bajka :) nie należy się wogóle denerwować :) Super podejście do pacjenta :)

  zgłoś nadużycie
 • 1 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Super lekarz i człowiek !!! Zawsze stara się podejść indywidualnie do pacjenta. Jest cierpliwy i wyrozumiały ale też stanowczy i konkretny.Jak trzeba działa szybko i zdecydowanie.Mnie osobiście pomógł wiele razy.Zawsze Jego pomoc była trafiona. Moja mama (starsza osoba - lekarz) powiedziała mi, że dr Hańczewski to lekarz, który ma niesłychaną intuicję - rzecz rzadko spotykaną w środowisku lekarskim.

  zgłoś nadużycie
 • 26 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo profesjonalne i jednocześnie serdeczne podejście do pacjenta.Lekarz, który cały czas się rozwija i uzupełnia swoją wiedzę. Jest na bieżąco ze wszystkimi nowinkami dotyczącymi swojej specjalizacji. Serdecznie polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 19 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo polecam pana doktora Hańczewskiego. Jest to bardzo miły, życzliwy i kompetentny lekarz. Byłam u niego ostatnio na wizycie w nowym gabinecie i od razu postawił diagnozę mojego problemu. Miałam wykonany bezbolesny zabieg kolonoskopii. Nie miałam żadnych powikłań po badaniu i jestem pod stałą opieką Pana Doktora. Wcześniejsze moje doświadczenia z lekarzami były dość nieprzyjemne, dlatego tak cieszy mnie w końcu uczciwa postawa jakiegoś lekarza. Zamierzam też posłać tam swoją mamę z problemami gastrycznymi. Życzę każdemu by spotkał takiego lekarza na swojej drodze !!!

  zgłoś nadużycie
 • 3 kwietnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Będę polecać wszystkim Pana Doktora Hańczewskiego! Jest to doktor z powołania o dobrym sercu , życzliwy dla każdego pacjenta i gotowy nieść pomoc o każdej porze dnia i nocy . Rzadko spotyka się takich ludzi ! Jak dla mnie jest doktorem nr.1 Przez 4 lata różni lekarze odsyłali moja mamę do domu twierdząc że wszystko jest ok bo nie potrafili postawić prawidłowej diagnozy albo po prostu tak było prościej i łatwiej ... Cud się zdarzył, że trafiła właśnie na doktora Hańczewskiego na pierwszego doktora który potraktował mamę jak człowieka a nie jak przedmiot .Reakcja była natychmiastowa. Dziś tj. po 2 latach leczenia i ciężkich operacji mama żyje i czuje się bardzo dobrze a zawdzięcza to tylko i wyłącznie Dr. Hańczewskiemu który nie był obojętny na ból i stan mojej mamy. Dodam jeszcze , że jest to najlepszy chirurg jaki mógł się trafić dla szpitala w Gostyniu i mam nadzieje , że dotrze to do co niektórych ludzi rządzących że ten właśnie lekarz zasługuje na ogromny szacunek bo to dzięki niemu szpital w Gostyniu zaczął mieć inną opinie ! Jeśli stracimy takiego doktora w naszym szpitalu Gostyńskim to już nie będzie szpitala a powróci dawne określenie -RZEŹNIA Panie Marcinie jesteśmy z Panem i będziemy walczyć o dobre imię Lekarza bo jest Pan POTRZEBNY nam pacjentom .

  zgłoś nadużycie
 • 3 sierpnia 2011

  Ocena: Dobry

  Super lekarz :) polecam :)

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

  zgłoś nadużycie
 • 18 lutego 2011

  Ocena: Dobry

  Poznałam doktora Hanczewskiego kiedy praktykowałam w HCP. To świetny specjalista! Ze świetnym podejściem do pacjenta. Polecam.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

  zgłoś nadużycie
 • 15 lutego 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz ! Łączy bardzo wysokie kompetencje z niezwykłą życzliwością i traktowaniem pacjenta jak CZŁOWIEKA ! Naprawdę świetny lekarz i wspaniały człowiek.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja