dr n. med.

Marcin Hańczewski

Chirurg, Proktolog, Gastrolog

Umów wizytę
Umówienie wizyty online jest darmowe

Numer bezpośredni do placówki: 61-8610433 Ukończyłem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 1996 roku. Staż podyplomowy odbyłem w Państwowym Szpitalu Klinicznym nr 2 w Poznaniu. ... więcej

Dodaj opinię

Adresy

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Numer bezpośredni do placówki: 61-8610433

Ukończyłem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 1996 roku.
Staż podyplomowy odbyłem w Państwowym Szpitalu Klinicznym nr 2 w Poznaniu.
Od początku mojej pracy zawodowej byłem związany z Centrum Medycznym HCP
w Poznaniu gdzie pracowałem na stanowisku młodszego asystenta, a po uzyskaniu tytułu specjalisty chirurgii ogólnej na stanowisku starszego asystenta w Oddziale Chirurgii Ogólnej. W 2012 roku uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych z medycyny. Od 2006 roku jestem kierownikiem Pracowni Endoskopowej w Centrum Medycznym HCP w Poznaniu.
Od wielu lat podnoszę swoje kwalifikacje przez uczestnictwo kursach doszkalających oraz w konferencjach naukowych w Polce, Europie oraz Stanach Zjednoczonych.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Miałam już kontakt z wieloma lekarzami, jednak Pan Doktor Hańczewski jest wyjątkowy : sympatyczny kompetentny, nie buduje dystansu w rozmowie z pacjentem, trafnie postawił diagnozę mojej mamie, która przez wiele tygodni była wcześniej odsyłana od lekarza do lekarza i to bez efektu. Jestem bardzo zadowolona, że trafiliśmy w końcu do takiego lekarza jak Pan Doktor Marcin Hańczewski, na pewno będziemy z pełną odpowiedzialnością Pana Doktora polecać!!

 • bardzo słaby

  Nie zgadzam się z napisanymi opiniami - lekarz spóźnia się na badanie, wszyscy na niego czekają , po szpitalu chodzi z elektronicznym papierosem. Kolonoskopowe badanie miałam kilka razy ale nigdy tak bolesnie. W trakcie badania wysluchiwalam delikatnie mówiąc niekulturalne odzywki do pielęgniarek , nigdy nikomu nie polecam !

 • bardzo dobry

  lekarz z którym się dobrze nawiązuje kontakt i bardzo dobry fachowiec w swoim zawodzie

 • bardzo dobry

  Pan Doktor leczył moją bardzo chorą mamę. Okazał się bardzo kompetentny, profesjonalny i pełen zrozumienia dla cierpienia mamy, bardzo komunikatywny. Doktor w bardzo przystępny sposób wyjaśniał mamie i nam – jej najbliższym – wszystkie zawiłości medyczne. Co najważniejsze – Doktor był – po prostu – bardzo ludzki. Obecnie ja zostałam jego pacjentką. Moje poprzednie bardzo pozytywne zdanie na temat Pana Doktora – tylko się potwierdziło. Reasumując – Pan Doktor to „właściwy człowiek na właściwym miejscu”.

 • bardzo dobry

  rektoskopia-bajka :) nie należy się wogóle denerwować :) Super podejście do pacjenta :)

 • bardzo dobry

  Super lekarz i człowiek !!! Zawsze stara się podejść indywidualnie do pacjenta. Jest cierpliwy i wyrozumiały ale też stanowczy i konkretny.Jak trzeba działa szybko i zdecydowanie.Mnie osobiście pomógł wiele razy.Zawsze Jego pomoc była trafiona. Moja mama (starsza osoba - lekarz) powiedziała mi, że dr Hańczewski to lekarz, który ma niesłychaną intuicję - rzecz rzadko spotykaną w środowisku lekarskim.

 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalne i jednocześnie serdeczne podejście do pacjenta.Lekarz, który cały czas się rozwija i uzupełnia swoją wiedzę. Jest na bieżąco ze wszystkimi nowinkami dotyczącymi swojej specjalizacji. Serdecznie polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam pana doktora Hańczewskiego. Jest to bardzo miły, życzliwy i kompetentny lekarz. Byłam u niego ostatnio na wizycie w nowym gabinecie i od razu postawił diagnozę mojego problemu. Miałam wykonany bezbolesny zabieg kolonoskopii. Nie miałam żadnych powikłań po badaniu i jestem pod stałą opieką Pana Doktora. Wcześniejsze moje doświadczenia z lekarzami były dość nieprzyjemne, dlatego tak cieszy mnie w końcu uczciwa postawa jakiegoś lekarza. Zamierzam też posłać tam swoją mamę z problemami gastrycznymi. Życzę każdemu by spotkał takiego lekarza na swojej drodze !!!

 • bardzo dobry

  Będę polecać wszystkim Pana Doktora Hańczewskiego! Jest to doktor z powołania o dobrym sercu , życzliwy dla każdego pacjenta i gotowy nieść pomoc o każdej porze dnia i nocy . Rzadko spotyka się takich ludzi ! Jak dla mnie jest doktorem nr.1 Przez 4 lata różni lekarze odsyłali moja mamę do domu twierdząc że wszystko jest ok bo nie potrafili postawić prawidłowej diagnozy albo po prostu tak było prościej i łatwiej ... Cud się zdarzył, że trafiła właśnie na doktora Hańczewskiego na pierwszego doktora który potraktował mamę jak człowieka a nie jak przedmiot .Reakcja była natychmiastowa. Dziś tj. po 2 latach leczenia i ciężkich operacji mama żyje i czuje się bardzo dobrze a zawdzięcza to tylko i wyłącznie Dr. Hańczewskiemu który nie był obojętny na ból i stan mojej mamy. Dodam jeszcze , że jest to najlepszy chirurg jaki mógł się trafić dla szpitala w Gostyniu i mam nadzieje , że dotrze to do co niektórych ludzi rządzących że ten właśnie lekarz zasługuje na ogromny szacunek bo to dzięki niemu szpital w Gostyniu zaczął mieć inną opinie ! Jeśli stracimy takiego doktora w naszym szpitalu Gostyńskim to już nie będzie szpitala a powróci dawne określenie -RZEŹNIA Panie Marcinie jesteśmy z Panem i będziemy walczyć o dobre imię Lekarza bo jest Pan POTRZEBNY nam pacjentom .

 • dobry

  Super lekarz :) polecam :)


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Kazimierz Wojciechowski - chirurg, Adam Jacyna-Onyszkiewicz - chirurg, Tomasz Stachowski - chirurg, Jan Plichta - chirurg, Maciej Słowiński - chirurg, Wojciech Grzybowski - chirurg, Dorota Katarzyna Swoboda - chirurg, Aleksander Sowier - chirurg, Roman Olszewski - chirurg, Michał Błaszczyński - chirurg, Ilona Osadowska - chirurg, Piotr Meisnerowski - chirurg, Dariusz Mińkowski - chirurg, Paweł Małaczyński - chirurg, Wojciech Waliszewski - chirurg, Barbara Ziołecka - chirurg, Andrzej Stanisław Szulc - chirurg, Stanisław Patryas - chirurg, Marek Łukasz Winckiewicz - chirurg, Maria Banaszak - chirurg

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę