Numer bezpośredni do placówki: 61-8610433 Ukończyłem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 1996 roku. Staż podyplomowy odbyłem w Państwowym Szpitalu Klinicznym nr 2 w Poznaniu. ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Kapsułka endoskopowa 3 000 zł
Zwykła wizyta
Kriochirurgia

Informacje o lekarzu

O mnie

Numer bezpośredni do placówki: 61-8610433

Ukończyłem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 1996 roku.
Staż podyplomowy odbyłem w Państwowym Szpitalu Klinicznym nr 2 w Poznaniu.
Od początku mojej pracy zawodowej byłem związany z Centrum Medycznym HCP
w Poznaniu gdzie pracowałem na stanowisku młodszego asystenta, a po uzyskaniu tytułu specjalisty chirurgii ogólnej na stanowisku starszego asystenta w Oddziale Chirurgii Ogólnej. W 2012 roku uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych z medycyny. Od 2006 roku jestem kierownikiem Pracowni Endoskopowej w Centrum Medycznym HCP w Poznaniu.
Od wielu lat podnoszę swoje kwalifikacje przez uczestnictwo kursach doszkalających oraz w konferencjach naukowych w Polce, Europie oraz Stanach Zjednoczonych.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Kompetentny, cierpliwy, umiejący wyjaśnić wszystko prostym, dostępnym językiem. Doskonały kontakt, zawsze uśmiechnięty. Potrafi dowcipnie rozluźnić atmosferę, tak że człowiek nie boi się badania czy zabiegu. Polecam pana doktora każdemu, komu wizyta u lekarza kojarzy się ze stresem.

 • bardzo słaby

  Lekarz spóźnił się, bez słowa przeprasza. Wizyta trwała krótko, wywiad szybki, bez zagłębiania się w jakiekolwiek szczegóły, badanie - 2 dotknięcia brzucha i to wszystko. Nie tak powinno to wyglądać - NIE POLECAM !!!

 • bardzo dobry

  Miałam już kontakt z wieloma lekarzami, jednak Pan Doktor Hańczewski jest wyjątkowy : sympatyczny kompetentny, nie buduje dystansu w rozmowie z pacjentem, trafnie postawił diagnozę mojej mamie, która przez wiele tygodni była wcześniej odsyłana od lekarza do lekarza i to bez efektu. Jestem bardzo zadowolona, że trafiliśmy w końcu do takiego lekarza jak Pan Doktor Marcin Hańczewski, na pewno będziemy z pełną odpowiedzialnością Pana Doktora polecać!!

 • bardzo słaby

  Nie zgadzam się z napisanymi opiniami - lekarz spóźnia się na badanie, wszyscy na niego czekają , po szpitalu chodzi z elektronicznym papierosem. Kolonoskopowe badanie miałam kilka razy ale nigdy tak bolesnie. W trakcie badania wysluchiwalam delikatnie mówiąc niekulturalne odzywki do pielęgniarek , nigdy nikomu nie polecam !

 • bardzo dobry

  lekarz z którym się dobrze nawiązuje kontakt i bardzo dobry fachowiec w swoim zawodzie

 • bardzo dobry

  Pan Doktor leczył moją bardzo chorą mamę. Okazał się bardzo kompetentny, profesjonalny i pełen zrozumienia dla cierpienia mamy, bardzo komunikatywny. Doktor w bardzo przystępny sposób wyjaśniał mamie i nam – jej najbliższym – wszystkie zawiłości medyczne. Co najważniejsze – Doktor był – po prostu – bardzo ludzki. Obecnie ja zostałam jego pacjentką. Moje poprzednie bardzo pozytywne zdanie na temat Pana Doktora – tylko się potwierdziło. Reasumując – Pan Doktor to „właściwy człowiek na właściwym miejscu”.

 • bardzo dobry

  rektoskopia-bajka :) nie należy się wogóle denerwować :) Super podejście do pacjenta :)

 • bardzo dobry

  Super lekarz i człowiek !!! Zawsze stara się podejść indywidualnie do pacjenta. Jest cierpliwy i wyrozumiały ale też stanowczy i konkretny.Jak trzeba działa szybko i zdecydowanie.Mnie osobiście pomógł wiele razy.Zawsze Jego pomoc była trafiona. Moja mama (starsza osoba - lekarz) powiedziała mi, że dr Hańczewski to lekarz, który ma niesłychaną intuicję - rzecz rzadko spotykaną w środowisku lekarskim.

 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalne i jednocześnie serdeczne podejście do pacjenta.Lekarz, który cały czas się rozwija i uzupełnia swoją wiedzę. Jest na bieżąco ze wszystkimi nowinkami dotyczącymi swojej specjalizacji. Serdecznie polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam pana doktora Hańczewskiego. Jest to bardzo miły, życzliwy i kompetentny lekarz. Byłam u niego ostatnio na wizycie w nowym gabinecie i od razu postawił diagnozę mojego problemu. Miałam wykonany bezbolesny zabieg kolonoskopii. Nie miałam żadnych powikłań po badaniu i jestem pod stałą opieką Pana Doktora. Wcześniejsze moje doświadczenia z lekarzami były dość nieprzyjemne, dlatego tak cieszy mnie w końcu uczciwa postawa jakiegoś lekarza. Zamierzam też posłać tam swoją mamę z problemami gastrycznymi. Życzę każdemu by spotkał takiego lekarza na swojej drodze !!!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę