Małgorzata Szczepska

Bariatra

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Mogę stwierdzić że ta pani doktor wcale nie powinna być lekarzem!!!!!!!!!!!! Będąc na bloku operacyjnym usłyszałam od niej że w moim stanie nie powinnam mieć dzieci ponieważ jestem za gruba. Nadmienię że tę opinię wydała nie znając mojej historii ciąży, nie znając mojej osoby, wydała ją w sytuacji gdzie zostalam zabrana z porodówki na cesarkę a ja w tym czasie miałam znieczulenie w kręgosłup. Usłyszałam również że opycham się samymi tortami i dlatego jestem taka gruba były też opinie czy stół operacyjny wytrzymie. Nie zna mnie więc nie powinna wypowiadać się na temat mojej diety a poza tym nie mówi się takich głupstw przed poważną operacją jaka jest cesarka. Zawsze uważałam ja za konkretną panią doktor lecz zmieniłam zdanie. Teraz jak będę z kolejnym dzieckiem w ciąży to muszę sie zapytać pani doktor czy wykona mi aborcję gdyz nie sądzę abym schudła do jej wymagań być kobietą w ciąży. W szpitalu w Czarnkowie to jest najbardziej wredna lekarka na oddziale. A jak byłam u niej w gabinecie to była bardzo miła jak to lekarz potrafi być dwulicowy jeżeli musi byc przy porodzie nie swojej pacjentki. Gruba pacjentka


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  a ja polecam Panią doktor. jest rzeczowa, miła, indywidualnie podchodzi do pacjętki. nie ma kolejek, od ręki każdego przyjmie.

 • bardzo słaby

  Poszłam do P. doktor z bólami a pani doktor potraktowała mnie okropnie w szpitalu twierdząc ze jestem zdrowa i zapisujac globulki dopochwowe myśląc że stąd moje bóle przy badaniu.Nadmienię że do badania wogóle nie doszło bo pani doktor chyba nie potrafiła mnie w tych bólach zbadać. Otrzymałam skierwanie na USG i krew i informację że gdyby wyniki były złe to natychmiast zgłosić się do lekarza. Byłam zmuszona iść do lekarza przyjmujacego prywatnie, który stwierdził stan chorobowy i natychmiast skierowanie na laparoskopię ale okazało się po USG w szpitalu że raczej będzie to operacja.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Dobra specjalistka umie wysłuchać pacjentkę urodziłam przy niej dwoje dzieci polecam Anna Z

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją