Oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

 • Poradnia Dermatologiczna

   Kilińskiego 33
  07-410 Ostrołęka, mazowieckie

  Dane kontaktowe

  520
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  5
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Sympatyczna lekarka, bardzo kontaktowa, słucha pacjenta. Kompetentna -— nie obiecuje cudów, nie opowiada bajek, nie naciąga na niepotrzebne zabiegi. Rzetelnie informuje pacjenta o możliwości wyleczenia dolegliwości i jej nawrotach, a zaordynowana przez nią kuracja przyniosła satysfakcjonujący efekt.

 • bardzo dobry

  Wszyscy doradzali mi wyprawę do Białegostoku, te komentarze również brzmiały wręcz podejrzanie, ale tak na prawdę wygląda wizyta! Po krótkim wprowadzeniu i 5 sekundach jest diagnoza. Myślałam że to zbyt piękne ale po pierwszym użyciu przepisanych leków poprawiło się! Diagnoza była trafna! Jestem maga zadowolona, w razie innych problemów-wracam!

 • bardzo dobry

  Świetna Pani dermatolog, byłam leczona od dziecka u alergologa, ciągłe problemy związane z atopowym zapaleniem skóry, lekarze stwierdzali, że "tak musi być". Po jednej (!) wizycie dostałam receptę taką, że minęły 3 lata i żadnych nawrotów. Pani doktor nie wypisuje leków nadzwyczajnych, drogich, moja recepta była maścią robioną za około 10 złotych. Wizyta 80zł, lecz warta ceny, naprawdę szczerze polecam!

 • bardzo dobry

  Moja "znajomość" z p. Doktor zaczęła się ponad rok temu, kiedy - naprawdę - zrozpaczona szukałam lekarza, który wreszcie będzie wiedział, co mi jest a nie powie: "dziwnie to wygląda, spróbujemy ...". To był koniec 3-go miesiąca mojej "dziwnej" choroby, a ja czułam się coraz gorzej. P.Doktor była 8 lekarzem, do którego trafiłam. Obejrzała mnie bardzo dokładnie (nie "bała się" - to nie żart, wcześniej zdarzało się, że "oglądano" mnie z za biurka. Od razu powiedziała, co "to" jest i dała skierowanie do szpitala. Jej diagnoza została potwierdzona. Nie będę opisywać całego leczenia, ale mimo, że jest to choroba nieuleczalna, ja jestem spokojna. Można by powiedzieć, że zostałam "odesłana" w dobre ręce. Teraz jestem pod opieką poradni specjalistycznej. Ps. 1.Chcecie to wierzcie lub nie, ale prawie od początku mojej choroby moi przyjaciele i znajomi (ja sama też) z uporem modlili się o lekarza dla mnie, który "będzie wiedział". Ps. 2. Od tamtego czasu wielu moich znajomych korzystało z porad p. Doktor i wszyscy są zadowoleni.

 • bardzo dobry

  Profesjonalne, rzeczowe, konkretne podejście do pacjenta i wykonywanych zabiegów, połączone z kulturą osobistą. Kompetentna i sympatyczna pani doktor. Szczerze polecam jak dotąd nie zawiodłam się.

 • bardzo dobry

  Najlepszy dermatolog w Ostrołęce! Byłam u wielu lekarzy, dopiero Pani Doktor pomogła wygrać mi walkę z trądzikiem. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam w końcu na kompetentnego lekarza :)

 • bardzo dobry

  Mam ograniczone zaufanie do lekarzy, uzasadnione przykładami nonszalanckiego podejścia do pacjenta, gaskonadą i niestety, brakiem dostatecznej wiedzy medycznej, ale z reguły nie zapominają o podkreśleniu "ja lekarz". Jakżeż odmienny jest wizerunek młodej lekarki-dermatologa, pani Małgorzaty Noll Kaczyńskiej. Serdeczny stosunek do pacjenta, duża wiedza zawodowa, skromność, życzliwość, a wszystkie te cechy poparte urokiem osobistym - ładna, zgrabna, milutka, a nade wszystko potrafiąca postawić skuteczną diagnozę i skutecznie leczyć. Tak bardzo pragnąłbym aby lekarze, którzy zamiast puszyć się swoją pozycją zawodową byli tacy jak ona. Czesław D.

Zobacz podobnych specjalistów: Urszula Chełchowska - dermatolog