lek.

Krzysztof Łukasiewicz

Okulista

Poproś o włączenie kalendarza

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz, konkretny, dokładny, cierpliwy. Dobrze dobrał okulary, a z tą jaskrą lepiej dmuchać na zimnie, niż później cierpieć. 100 za badanie nie jest majątkiem a świadomość, że nic nie dolega bezcenna......albo świadmość opieki dobrego lekarza:)

 • słaby

  Stanowczo odradzam tego lekarz Dlaczego najpierw kołował mnie ze mam jaskrę po badaniu okazało się ze nie mam jaskry ale stówka poszła A teraz po zrobieniu u optyka okularów okazało się ze są źle dobrane szkła cylindry oś następna kasa została wtopiona Dodam że poprzednie były dobrze dobrane szkła Przy ostatniej wizycie namawiał mnie do wyrobienia okularów u niego w przychodni i zapewniał ze jak coś nie będzie tak to za darmo poprawi- czyli obcykany gość

 • bardzo słaby

  Odradzam tego lekarza.Dlaczego, ponieważ obsłużył mnie w gabinecie w 3 minuty z wejsciem znalezieniem kartoteki, dopasowanie szkieł i wypisaniem recepty.Ciekawi mnie to jak można w te kilka minut dopasować szkła u pacjenta.

 • bardzo słaby

  wizyta krótka i powierzchowna, informacje trzeba wyciągać, obwieszony tytułami i co z tego? Nie polecam!

 • słaby

  nie polecam, gdyż namawia wszystkich na badania pod kątem jaskry, za które kasuje 100zł! pomijając to, nie ma odpowiedniego podejśćia do pacjentów, trudno wydobyc od niego informacje na temat własnego zdrowia. może gdyby zapłacić za to badanie na jaskrę, to byłby bardziej rozmowny i miły?

 • bardzo słaby

  nic dobrego o nim nie mogę powiedzieć niestety - wg mnie tzw. słuzbista, drogi i bardzo nieskuteczny. Szczerze odradzam

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Marian Dudziński - okulista, Hanna Jaskulska - okulista, Dorota Małgorzata Lindenau - okulista, Joanna Herman - okulista, Mirosław Antoni Czapiński - okulista, Robert Politowski - okulista, Mariusz Herwich - okulista, Grażyna Teresa Kałas-Wierzbińska - okulista, Danuta Szaefer - okulista, Jolanta Krzaklewska - okulista, Adrianna Jurys-Nowicka - okulista