Małgorzata Krystosiak, ginekolog Pruszcz Gdański

Małgorzata Krystosiak

Poproś o włączenie kalendarza
48

Adresy

 • 8 lipca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Doktor Krystosiak to super lekarz. Jest konkretna, delikatna, potrafi pacjentkę zrelaksować, wytłumaczy co trzeba, pokieruje jeśli zachodzi taka potrzeba, doradzi. Złego słowa nie pozwolę na nią powiedzieć , bo to przede wszystkim dobry człowiek.

  zgłoś nadużycie
 • 2 maja 2014

  Ocena: bardzo słaby

  Nie polecam. Po konsultacjach z innymi lekarzami i prośbie o ocenę sposobu diagnozowania leczenia mojej córki przez tą panią doktor lekarze robili wielkie oczy. Nikt z nich nie rozumiał tez jak można było nie skierować w odpowiednim czasie przy takich podejrzeniach na USG i jak w takiej diagnozie można było zastosowac takie leczenie?? Jak można było doprowadzić córkę do takiego stanu - same zaniechania. Zastanawiam się jeszcze nad wytoczeniem sprawy sadowej za stan zdrowia mojego dziecka, chyba to zrobie. Dzisiaj dzięki Bogu mamy już właściwe leczenie.

  zgłoś nadużycie
 • 28 lipca 2012

  Ocena: dobry

  Byłam u doktor pierwszy raz jako do endokrynologa i ciężko stwierdzić czy dobry czy słaby,fakt faktem wizyta trwała z 8min po przepisywała wszystko z wyników na kartę pacjenta i powiem szczerzę usłyszałam słowa "chcesz mieć dzieci to musimy działać"zrobić to tamto potem się zajmiemy tarczycą, więc podejście konkretne i bez owijania w bawełnę, gdy się o coś zapytałam bez problemu dostawałam odpowiedz i wytłumaczenie,mam nadzieje że wyleczy mnie z tego wszystkiego i będę mieć upragnionego bąbelka::)) pozdrawiem

  zgłoś nadużycie
 • 6 czerwca 2012

  Ocena: bardzo słaby

  Nie polecam! Nie przyjemna. Mam problemy z prolaktyną. Wywiad, który ze mną przeprowadzała, w ordynarny, nieprzyjemny sposób. Miałam wtedy 19 lat i byłam jeszcze dziewicą, na co wręcz się oburzyła, pytając kiedy je stracę i czy mam chłopaka. Na pytania czy długo będę leczyć problemy hormonalne powiedziała, że to nie tak łatwo i żeby mi to wszystko wytłumaczyć musiałaby całą endokrynologię mi wyłożyć, wręcz oburzona była jak nie zbyt dokładnie określiłam kiedy nie miałam ostatnio miesiączkę powiedzenie typu końcówka stycznia-początek lutego strasznie ją zbulwersowało. Fakt zleciła mi tylko tabletki bromergon, ale nie zleciła ani cytologii ani USG. Na szczęście zmieniłam lekarza na Panią M. Januszoweską, to jest Anioł nie lekarz, słucha, tłumaczy, mówi co trzeba zrobić, jakie badania polecam z całego sercą lekarkę Januszewską. ODRADZAM KRYSTOSIAK!

  zgłoś nadużycie
 • 28 maja 2012

  Ocena: bardzo słaby

  Nie polecam pani doktor.Byłam już u wielu lekarzy ginekologów,ale z takim podejściem jeszcze się nie spotkałam.Mina jak bym jej krzywdę zrobiła !!! Zleciła mi płatne badanie,a jak zapytałam po co są te badania i dlaczego muszę je zrobić to odpowiedź mnie zszokowała: TRZEBA ZROBIĆ ! ! ! Ponawiam moje pytanie na co te badania,a ona znowu swoje.Podziękowałam za wizytę i wyszłam.To jest jej obowiązek wytłumaczyć mi po co kieruje mnie na dane badania.Gdyby nie to,że spieszyłam się do pracy to poszłabym do kierownika placówki.Normalnie jaja jakieś.Odradzam wizytę u takiego fachowca :(

  zgłoś nadużycie
 • 16 lutego 2012

  Ocena: bardzo słaby

  Stanowczo odradzam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Byłam u Pani dr w 12 tygodniu ciąży, krwawiłam. Pytałam co z dzieckiem, bałam się że poronię. Krystosiak zapewniła mnie, że wszystko w porządku i założyła mi karte ciąży. Niestety, tego samego dnia w szpitalu wojewódzkim w Gdańsku dowiedziałam się, że dziecko nie żyje już 3 tgodnie. Pomyliła się. Gdybym tego smego dnia nie wylądowała w szpitalu, pewnie dłużej chodziłabym z martwym dzieckiem w brzuchu. JAK MOŻNA POMYLIĆ MARTWE DZIECKO Z ŻYWYM? WSZYSTKIE KOBIETY PRZESTRZEGAM PRZED TA LEKARKĄ. NIE CHODZCIE DO NIEJ !!!!!!!!1

  zgłoś nadużycie
 • 14 stycznia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Jest od lat wybitną specjalistką , ma kobieta ogromną wiedzę i oto chodzi . Dla mnie lekarz nie musi być milutki, ma być profesjonaln i konkretny .

  zgłoś nadużycie
 • 13 października 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz ,a co ważne -jest to osoba ,która nie tworzy "bariery" między sobą i pacjentką. Można o wszystko zapytać , nie czuje się dystansu .Do tego profesjonalna ,delikatna . Bardzo polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 21 lipca 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Pani doktor prowadziła mają ciążę i naprawdę uważam, że jest godna polecenia. Bardzo fachowa opieka. Miłe traktowanie pacjenta.Żadnego naciągania na zbędne badania. Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 23 maja 2011

  Ocena: bardzo słaby

  Leczyłam się u niej kilka lat. Strata czasu i pieniędzy. W tym czasie ani razu nie zleciła mi cytologii. W ogóle niechętnie zleca badania diagnostyczne. O USG piersi też musiałam ją prosić. To już dyskwalifikuje lekarza (w moich oczach), który nie chce zlecać dodatkowych badań, bo lepiej diagnozować. Ponadto, lubi jak się do niej przychodzi prywatnie i płaci za wizytę. Jak poszłam do niej w państwowej przychodni, to powitała mnie słowami " Wy dziewczyny nie chceci dać mi zarobić" i wtedy wizyta trwała 5 minut bez badania ginekologicznego. Oceniam, że to bardzo słaby specjalista i chyba jej nawet nie zależy, żeby być dobrym lekarzem. U mojej mamy nie wykryła guza jajnika, ponieważ nie zleciła USG dopochwowego, chociaż moja mam skarżyła się jej, że ją tam boli. Ostatecznie moja mama musiała przejść operację wycięcia jajników. Także ocena: bardzo słaba.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami