Moim priorytetem, jako lekarza, jest zdrowie, satysfakcja i zadowolenie pacjentek. Jako ginekolog-położnik pracuje od 25 lat, w sposób ciągły podnosząc swoje kwalifikacje w trosce o utrzymanie wysokie... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Moim priorytetem, jako lekarza, jest zdrowie, satysfakcja i zadowolenie pacjentek. Jako ginekolog-położnik pracuje od 25 lat, w sposób ciągły podnosząc swoje kwalifikacje w trosce o utrzymanie wysokiego poziomu usług. Kobiety w ciąży wymagają szczególnej troski. W przypadkach nagłych kobiety, u których prowadzę ciążę przyjmuję w soboty i niedziele, jeśli zachodzi taka konieczność.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z uslug p.dr.Chodzilam nz fundusz zdrowia i nigdy nie odczulam zadnej niecheci z jej strony.Wizyty rzetelne,wszystko wytlumaczone i szczere zainteresowanie wybiegajace poza medyczne sprawy.Polecam!

 • bardzo dobry

  Byłam na wizycie u dr Korytowskiej pierwszy raz. Jestem mile zaskoczona. Pani doktor w sposób profesjonalny odpowiadała na wszystkie moje pytania. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze i z uśmiechem na twarzy. Badanie jak na tego rodzaju badanie było bardzo OK. Wykonała cytologie i USG.Będę stałą pacjentką Pani doktor. Szczerze polecam.

 • bardzo słaby

  Niestety pomimo tego, że uważam dr Korytowską za dobrego specjalistę zaprzestałam wizyt u tego lekarza. Powód: kąśliwe, nietaktowne a co najgorsze poniżające pacjenta uwagi. Oczywiście omawiam w tym przypadku wizytę w ramach NFZ. Podczas wizyty prywatnej (miałam przyjemność kilkukrotnie korzystać) nie dość że traktuje pacjenta jak człowieka to wręcz jako człowieka przyjaciela. Wnioski zbędne.

 • bardzo dobry

  Beata Witam. Ja nie powiem złego słowa na Panią doktor, zawsze miła i uśmiechnięta. Nawet gdy jest konieczność wykonania zabiegu w szpitalu działa błyskawiczne, a sama tego doświadczyłam.

 • bardzo słaby

  Jestem przerażona i wściekła na siebie, że wcześniej nie poczytałam sobie o tej Pani, bo na pewno nie wybrałabym się do niej. Jestem w 8 miesiącu ciąży i znosiłam to wszystko co o niej piszą dziewczyny, chodziłam do niej na NFZ ponieważ zależało mi na tym aby nie wydawać pieniędzy na badania i wizyty- przecież płace za to( składki do ZUSu), aby korzystać z tych badań. No dla tej Pani jesteśmy jakąś inną kategorią ludzi, jest niesympatyczna, nic sama od siebie nie mówi, gada pod nosem, że jej prawie nie rozumiem, każe czekać na siebie nawet godzinę, telefony non stop, wizyty mamuśki, jakiś pacjentek prywatnych, ja zawsze byłam olana i jak szłam na wizytę to musiałam mieć przynajmniej 2 godziny, bo tak długo to wszystko trwało, oczywiście sama wizyta nie przekraczała 5 minut, w 6 miesiącu zapytałam czy wystawi mi L4- były wtedy takie 33 stopniowe upały, poza tym dojeżdżam 40 km do pracy na pełen etat, ciężko już mi było- co usłyszałam, że nie mam patologii ciąży i ona przeze mnie nie pójdzie na 8 lat do więzienia za wypisywanie bezpodstawnych zwolnień, jak jej powiedziałam gdzie pracuje, że już mi ciężko i nie powinnam już wykonywać tej pracy to mi powiedziała, że sama sobie taką pracę wzięłam i że mogę iść na urlop. Poszłam do innego lekarza i dostałam oczywiście zwolnienie bez problemu. Usg robiła mi tylko na początku dla potwierdzenia ciąży,oraz w 17 tyg. ciąży, okazało się że mam obniżone łożysko to do dnia dzisiejszego nie sprawdziła mi tego, czy jest przodujące, gdyby nie prywatna wizyta nie znałabym płci dziecka, nie miałabym żadnej pamiątki z ciąży(zdjęcia usg).Na ostatniej wizycie w 33 tyg. poprosiłam, aby sprawdziła mi ułożenie dziecka, bo na prywatnej wizycie miałam główkę na górze, to ją zagotowało, tak na mnie naskoczyła, że po co do niej przychodzę, że ona nie ma przyjemności mnie macać, że mi oczywiście tego nie sprawdzi, a badanie zrobiła mi jeszcze bardziej boleśnie niż zwykle-(zawsze było to bolesne i nieprzyjemne).Na kolejną wizytę kazała mi przyjść dopiero za 5 tyg. czyli w 38 tyg. gdzie wizyty są już częściej , nie przypisała mi żadnych badań, gdzie teraz krew i mocz to podstawa i chyba robi się jeszcze jakieś 3 inne badania w tym okresie- no zlała mnie kompletnie. Warto też dodać, że ta Pani prowadzi Medicor na Smochowicach na Braniewskiej- właśnie tam do niej chodziłam, żałuje strasznie. Zawsze się zastanawiam, dlaczego człowiek chodzący na NFZ jest traktowany jak śmieć i zło konieczne, przecież jeśli to się nie opłaca to po co przyjmuje na kasę chorych, niech leczy tylko prywatnie. Odradzam!!!!!

 • słaby

  sporo negatywnych opinii, nie dziwie się, lekarka nieprzyjemna, gdy bedac na wizycie pytała o hormony to zapytała mnie czy chce być madrzejsza od niej, badanie na szybko, oczywiście rozmowa przez telefon w trakcie wizyty...odradzam

 • bardzo słaby

  DO Pani Korytowskiej dostałam się z polecenia. Nie wiem jak prywatnie, ale na NFZ zostałam potraktowana jak ochłap. Pani dr robiła mi USG na samym początku ciąży (7 tydzień). Na mojej twarzy pojawił się uśmiech.Pani dr zapytała dlaczego się cieszę skoro jeszcze nie powiedziała ,że jest "żywe". Następnie zaznaczyła że w tym okresie dużo było martwych ciąż. Słaby żart w moim odczuciu. Podobnie jak w przypadku usg, wielkim nietaktem okazało się pytanie o toksoplazmozę. Pani powiedziała mi że trzeba było martwić się przed zajściem w ciąże. Teraz to najwyżej dziecko urodzi się z wadą mózgu. (powiedziane to zostało z przekąsem, nie wiem czy w formie żartu??) W każdym razie to nie moje poczucie humoru. Zostałam skierowana od razu do specjalistów bez badania krwi i moczu.

 • bardzo dobry

  Dziwię się tylu negatywnych komentarzy. Dla mnie Pani Dr jest lekarzem tylko na sytuacje wyjątkowe, gdy trzeba szybko skorzystać z wizyty prywatnej u ginekologa, ale nie mogę na nią narzekać... Zdarzyło mi się, że w nocy z pt./sb. straciłam przytomność z bólu w podbrzuszu, nie chciałam jechać do szpitala, zadzwoniłam do Pani Dr Korytowskiej i bez problemu przyjęła mnie w sb.w swoim gabinecie. Na tylu wizytach na ilu byłam, na tylu zostałam przyjęta z uśmiechem, z profesjonalnym podejściem i nigdy nie wyszłam niezadowolona. Niejednokrotnie zdarzyło mi się też, że potrzebowałam porady, mogłam na nią liczyć przez telefon jeśli nie było potrzeby wizyty w gabinecie. Mogę szczerze polecić Panią Dr

 • bardzo słaby

  Witam.Panią doktor oceniam bardzo słabo.Byłam u niej na pierwszej wizycie 5 tygodni po ślubie i zdecydowanie nikomu nie polecam.Nie mogę narzekać na kulturę , ale przyszłam ze strasznymi bólami podbrzusza od których nie mogłam spać już od trzech dni z rzędu, a ona to całkowicie zignorowała,nie rozpoznała u mnie ciąży chociaż badała mnie na usg a ja nie dośc że byłąm w ciąży to do tego pozamacicznej .Kazała mi przyjść na kolejne badania za dwa tygodnie.Na szczęście dla mnie wybrałam się do innego ginekologa który od razu rozpoznał u mnie nieprawidłową ciążę i skierował mnie do szpitala.Gdybym czekałą byłabym martwa.Ciąża okazała się tak bolesną ponieważ dziecko już nie żyło i zaczął się rozkład a ja miałam już częściowe zakażenie...Nikomu Pani Doktor nie polecam,bo lekarz nie musi by sodki jak cukierek ale powinien znac sie na leczeniu...

 • bardzo dobry

  U pani Korytowskiej przeżyłam dziś swoją pierwszą wizytę u ginekologa. Szczerze po tym co tutaj przeczytałam, byłam strasznie zestresowana. Na szczęście bez potrzeby. Pani Małgorzata szybko rozładowała napiętą atmosfere uśmiechem. Przeprowadziła ze mna krótką i rzeczową rozmowę. Po czym wszystko dokładnie mi wytłumaczyła. Szczerze polecam panią doktor i nie radze sugerować się wypowiedziami moich przedmówczyń.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę