Małgorzata Korytowska

Ginekolog

Umów wizytę 425 odwiedzin w ciągu 30 dni

LASEROTERAPIA -JESTEŚMY JEDNYM Z NIELICZNYCH MIEJSC W POZNANIU GDZIE BEZ HOSPITALIZACJI LECZYMY WYSIŁKOWE NIETRZYMANIE MOCZU ORAZ ZESPÓŁ ROZLUŹNIENIA POCHWY. Moim priorytetem, jako lekarza, jest zdrow... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Badanie ginekologiczne + USG
Konsultacja lekarska
Laserowe obkurczanie pochwy
Badanie położnicze
USG położnicze
Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

LASEROTERAPIA -JESTEŚMY JEDNYM Z NIELICZNYCH MIEJSC W POZNANIU GDZIE BEZ HOSPITALIZACJI LECZYMY WYSIŁKOWE NIETRZYMANIE MOCZU ORAZ ZESPÓŁ ROZLUŹNIENIA POCHWY. Moim priorytetem, jako lekarza, jest zdrowie, satysfakcja i zadowolenie pacjentek. Jako ginekolog-położnik pracuje od 25 lat, w sposób ciągły podnosząc swoje kwalifikacje w trosce o utrzymanie wysokiego poziomu usług. Kobiety w ciąży wymagają szczególnej troski. W przypadkach nagłych kobiety, u których prowadzę ciążę przyjmuję w soboty i niedziele, jeśli zachodzi taka konieczność.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Artykuły

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz.Profesjonalne podejście do pacjenta.Diagnoza w 100%.Mozna powiedzieć,ze uratowała mi zycie,gorąco polecam i serdecznie pozdrawiam.Edyta Juśkowiak

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z uslug p.dr.Chodzilam nz fundusz zdrowia i nigdy nie odczulam zadnej niecheci z jej strony.Wizyty rzetelne,wszystko wytlumaczone i szczere zainteresowanie wybiegajace poza medyczne sprawy.Polecam!

 • bardzo dobry

  Zgłosiłam się do dr Korytowskiej z już wcześniej zdiagnozowanym wysiłkowym nietrzymaniem moczu, był to dla mnie bardzo poważny problem jednak nie chciałam poddać się operacji. Pani dr zaproponowała mi laserowe leczenie nietrzymania moczu. Wszystko dokładnie mi wytłumaczyła na czym polega zabieg. Jestem już jakiś czas po. Rewelacja, zupełnie inaczej wygląda moje życie. Szczerze polecam tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentna i miła Pani Doktor, byłam u niej pierwszy raz przeprowadziła ze mną wyczerpujący wywiad, poświęciła mi bardzo dużo czasu i okazała się pomocna w mojej dolegliwości. POLECAM!

 • bardzo dobry

  Byłam pierwszy raz u dr Korytowskiej i jestem bardzo zadowolona. Strasznie się bałam, ponieważ inny lekarz trochę mnie nastraszył ale na szczęście badanie przebiegło bezboleśnie i w dodatku Pani dr wszystko skrupulatnie wyjaśniła. Bardzo miła, uśmiechnięta, generalnie przyjazna atmosfera. Pozdrawiam serdecznie Panią dr Korytowską i przede wszystkim polecam innym pacjentkom.

 • bardzo dobry

  Byłam pacjentką Pani Doktor wiele lat temu, ponieważ musiałam dojeżdżać spory kawałek . W związku z tym postanowiłam poszukać sobie ginekologa bliżej domu. Niestety nie spełniał moich oczekiwań.Postanowiłam powrócić do Doktor Korytowskiej -BARDZO DOBRA DECYZJA. Nic się nie zmieniło, jak dawniej profesjanalnie, miło, w końcu wyjaśniła mi wszystkie wątpliwości, które miałam od dłuższego czasu. SZCZERZE POLECAM

 • bardzo słaby

  Zdecydowanie odradzam tą lekarkę. Byłam w ciąży sprawdzoną kilkunastoma testami. Poszłam do tej "Pani" potwierdzić ciąże , nie miałam @ a wystąpiło lekkie plamienie. Stwierdziła, że nic nie widzi mam przyjść za 2 tyg. zbagatelizowała wszystko nawet nie powiedziała, że mam zrobić bhcg, żeby stwierdzić ciąże. Powiedziała, że na pewno w niej nie jestem. Drugie plamienie za parę dni i poroniłam!!! Nie polecam Jej. Zastanówcie się zanim się wybierzecie do kogoś takiego!!!

 • bardzo dobry

  Byłam na wizycie u dr Korytowskiej pierwszy raz. Jestem mile zaskoczona. Pani doktor w sposób profesjonalny odpowiadała na wszystkie moje pytania. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze i z uśmiechem na twarzy. Badanie jak na tego rodzaju badanie było bardzo OK. Wykonała cytologie i USG.Będę stałą pacjentką Pani doktor. Szczerze polecam.

 • bardzo słaby

  Niestety pomimo tego, że uważam dr Korytowską za dobrego specjalistę zaprzestałam wizyt u tego lekarza. Powód: kąśliwe, nietaktowne a co najgorsze poniżające pacjenta uwagi. Oczywiście omawiam w tym przypadku wizytę w ramach NFZ. Podczas wizyty prywatnej (miałam przyjemność kilkukrotnie korzystać) nie dość że traktuje pacjenta jak człowieka to wręcz jako człowieka przyjaciela. Wnioski zbędne.

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam Panią Doktor! Byłam na wizycie zarówno na NFZ jak i prywatnie - w obu przypadkach zachowany najwyższy poziom. Lekarz z powołania, wszystko dokładnie wytłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania, uśmiechnięta i z poczuciem humoru. Widać, że Pani Doktor ma dużą wiedzę i bez wahania potrafi podejmować decyzje. Na pewno nie zamienię na innego lekarza!

Najbliższe terminy:

kolejne dni