lek.

Małgorzata Koman

Ginekolog, Położna, położnik

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pani Koman zajmowała się mną praktycznie od początku ciąży. Złego słowa o niej nigdy nie powiem. Jest świetnym lekarzem. Fachowo zajmuje się swoimi pacjentkami (wiele koleżanek do niej chodzi). Pani Koman także odbierała mój poród dzięki czemu było mi o wiele łatwiej, że jest ze mną ktoś znajomy. Każdemu polecam tego ginekologa.

 • bardzo słaby

  Jestem u tej Pani tylko na USG jakoś zawsze wolny termin jest u niej właśnie. Niestety jestem bardzo zawiedziona po słyszałam pozytywy a po osobistym doświadczeniu się załamałam. Znacznie zaniżone wartości pomiaru wagi i wymiarów płodu w porównaniu z USG w trakcie leżenia na oddziale, uznała ze za bardzo mi urósł brzuch I NIC NIE WIDZI !!! Na informacje że ma być chłopak wysmiała mojego lekarza że absolutnie nie widać chłopaka po czym zawołała dr. Tarajko który też widzi chłopaka.... oczywiście od razu uznała że też to jednak widzi. Brak słów. Po prostu po USG tej Pani mój gin kieruje mnie dalej na badania bo za słaby rozwój płodu a wyniki potem okazują się OK.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Byłam u pani dr na USG ciąży - tragedia. Spóźniła się na prywatna wizytę pół godziny nawet nie przeprosiła. Nie potrafiła uruchomić programu do USG i już wtedy pomyślałam że coś jest nie tak. Całe badanie trwał ok 4 minut, Pani dr stwierdziła że w 30 tygodniu ciąży trudno "zbadać" serce i jak na poprzednim USG wszystko był ok to teraz pewnie tez jest !!! następnie powiedziała że tutaj są nerki ale w zasadzie to je tez trudno zdiagnozować. Nie pokazywała mi pozostałych narządów i raczej nie zauważyłam żeby je sprawdzała - ale na opisie badania mam dokładny opis pozostałych narządów. To jest moja druga ciąża i badań usg miałam robionych kilka - i nigdy nie spotkałam się z czymś takim. NIE POLECAM tej kobiety nikomu. Ja muszę teraz dla pewności powtórzyć badanie.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Polecam!!! jako jej pacjentka od początku ciąży otrzymałam fachową opiekę zarówno podczas 9-ciu miesięcy ja też w trakcie porodu. Pani doktor dba o swoje pacjentki. Dzięki jej opiece w szpitalu poród był jednym z najpiękniejszych wydarzeń w moim życiu. Czułam, że nie jestem pozostawiona samej sobie i że będzie dobrze - gdyby coś działo się nie tak będzie robić wszystko bym zarówno ja jak i moja córcia czuły się dobrze i wszystko było OK. Szkoda, że przeważające opinie to te negatywne - no cóż, jeśli już ktoś ma pozytywne doświadczenia nie ma ochoty wylewać swoich refleksji na takim forum. mam nadzieję, że mój być może kolejny poród będzie tak dobry jak ten, który przeżyłam pierwszy raz.

 • słaby

  Pani doktor jest miłą osobą, słucha, dopytuje i dość dobrze tłumaczy, ale jest potwornie niedelikatna! Skurcz, który wywołała nieumiejętnym badaniem trwał 40 minut... Nie polecam usług Pani Doktor, jeśli ktoś chce wykonać badanie. A już na pewno nie na pierwszą w życiu wizytę. Przepisała mi natomiast dobrą terapię lekową.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją