Małgorzata Kołtowska, ginekolog Wrocław

Małgorzata Kołtowska

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

24
 • 30 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Byłam u doktor dzisiaj na pierwszej wizycie ! Od 5 lat borykam się z powracającym ciągle problemem przedłużających się, obfitych miesiączek. Doktor słuchała uważnie, wypytywała o nazwy leków, daty, szczegóły... Mówiła spokojnie, że mam się nie denerwować, rozluźniała atmosferę uśmiechem, sprawiając, że można jej zaufać i ją na prawdę polubić. Przy badaniu mnie Usg dopochwowo była bardzo delikatna, nie robiła nic na siłę, trzymała mnie za rękę (gdyż było to dla mnie bardzo traumatyczne przeżycie). Potem wykonała Usg brzucha. Moja wizyta trwała 45 minut i ani przez chwilę nie poczułam, że doktor chce już mnie jak najszybciej wypuścić z gabinetu. Szukała różnych rozwiązań, jak mi pomóc... Była niezwykle miła i przyjazna, bardzo fajnie się nam rozmawiało, na spokojnie. W efekcie (gdzie przez te wszystkie lata nachodziłam się po różnych ginekologach, z różnymi wrażeniami) to po wyjściu z gabinetu Pani doktor pierwszy raz w życiu wyszłam uśmiechnięta od ucha do ucha ! Extra babka ! :)

  zgłoś nadużycie
 • 9 maja 2014

  Ocena: Neutralny

  Pani doktor jest bardzo.Jeśli ktoś nie ma większych problemów ze zdrowiem bardzo polecam.Do prowadzenia ciąży absolutnie nie!Rzeczywiście nie zostałam ani razu zbadana ginekologicznie,szybko zmieniłam lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 5 kwietnia 2014

  Ocena: Dobry

  Pani doktor prowadzi moją ciążę, polecam! Kobieta mega kontaktowa, bardzo delikatna. Chodze do niej regularnie od 6 lat. Nigdy nia nic nie moglam narzekać jeśli chodzi o badania czy opiekę nade mną czy teraz nad dzieckiem.

  zgłoś nadużycie
 • 16 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam, bardzo kompetentna osoba, szczególnie w doborze antykoncepcji.

  zgłoś nadużycie
 • 19 grudnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Byłam już na różnych etapach w życiu u pięciu różnych ginekologów, pani doktor Kołtowska to mój szósty, byłam dzisiaj na pierwszej wizycie i jestem absolutnie zakochana! Pierwszy raz ktoś się zastanowił, i to dobrze, jakie tabletki mi dobrać (moi poprzedni ginekolodzy wpisywali na recepcie te tabletki, których ulotki reklamowe mieli na stole), pierwszy raz nie czułam się jak kosmitka hipochondryczka bo śmiałam mieć jakiś problem zdrowotny, pierwszy raz ktoś się zastanowił co mogą oznaczać moje objawy i zbadał mnie dokładnie pod kątem wszystkich możliwości. Dużo konkretów, pierwszy raz wyszłam z gabinetu ginekologa wiedząc co się dzieje i w dodatku uśmiechnięta od ucha do ucha, bo pani doktor jest przemiła. Po chwili wizyty stres minął, w końcu nie bałam się zadawać pytań! I to bzdura że mężczyźni ginekolodzy są bardziej delikatni, nigdy nie byłam zbadana delikatniej, a chodziłam do 4 lekarzy mężczyzn. Polecam z czystym sumieniem! Dodam że byłam na NFZ, bo u niektórych lekarzy to niestety sprawia różnicę, ale nie tu.

  zgłoś nadużycie
 • 7 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo delikatna i miła. Chodzę do niej już od 7 lat i nigdy nie zdarzyło się, żebym została źle potraktowana lub żeby odmówiono mi jakichś badań. Nie miałam wprawdzie żadnych problemów ginekologicznych, więc nie mogę ocenić jej kompetencji, ale jeżeli chodzi o standardowe badania kontrolne, to gorąco polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 16 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  NIGDY W CIĄŻY!!!! Pani doktor co wizytę robiła mi USG, natomiast nie badała. I umknęło jej że robi się rozwarcie. Trafiłam w 30 tyg. ciąży na porodówkę z pełnym rozwarciem, zakażeniem bakterią e-coli. Dzięki Bogu tej nocy w szpitalu brochowskim dyżur miała ordynator oddziału neonatologicznego i uratował mojego syna. Bo na Izbie Przyjęć lekarz stwierdził, że "nie ma co ratować". Teraz ma kilka lat jest zdrowy, mądry ale tylko ja wiem ile kosztowało mnie to zdrowia, zaangażowania i determinacji, aby wyprowadzić go na prostą.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 12 marca 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo miła i Ciepła osoba :) Miałem usuwane przez Panią doktor laserowo znamię barwnikowe na plecach. Specjalista z olbrzymią wiedzą i rewelacyjnym podejściem do pacjenta :) Gorąco polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 30 listopada 2010

  Ocena: Słaby

  Poszłam do dr Kołtowskiej z polecenia - szukałam kogoś miłego i kompetentnego, kto poprowadziłby moją ciążę w ramach umowy z NFZ. Pani doktor rzeczywiście jest miła, sprawia wrażenie \"dobrej cioci\" - choć niektórych jej sposób bycia i mówienia może wprowadzać w irytację - ale to wszystko, co jest ewidentnie na plus. Może mi nie uwierzycie, ale chodząc do niej na badania kontrolne w czasie ciąży ani razu nie zostałam zbadana ginekologicznie (na fotelu)!!!!! Nie zbadała mi także piersi. Gdyby nie mój pobyt w szpitalu w czasie ciąży wątpię, czy ktokolwiek zajrzałby do mnie do środka! Trudno zwracać lekarzowi uwagę, jak ma mnie badać, ale wydaje mi się, że od tego jest ginekolog, aby właśnie zbadać mnie na fotelu; USG nie pokaże chyba nadżerek? Wystawiam ocenę \"słaby\", gdyż prowadzenie przez nią ciąży ogranicza się do wpisywania w kartę ciąży wyników morfologii krwi i badania moczu oraz robienia raz na jakiś czas USG. Przepisuje bardzo drogie witaminy i nie zapisuje na wizytę tyle razy, ile trzeba w ciąży - chodzi się tylko co miesiąc i już, nawet pod koniec ciąży.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 22 listopada 2010

  Ocena: Słaby

  Po przeczytaniu paru pozytywnych opinii na temat pani doktor, udałam się do niej. Niestety, co wizyta, to krótsza, jak miałam jakieś pytania, to pani odpowiadała mi bardzo zdawkowo i to w w drodze powrotnej do recepcji, gdzie miałam jedynie uiścić opłatę. Moja wizyta nie trwała nigdy dłużej niż 10 minut. Choć miałam robioną parę razy cytologię, to pani nigdy nie miała w mojej \"karcie\" wyników. Jedyną pozytywną rzeczą jaką mogę o niej powiedzieć to, że jest miła - wątpię jednak, aby to wystarczyło.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online