dr n. med.

Małgorzata Janczyło - Jankowska

Dermatolog

Oceń lekarza To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz! Byłam u wielu dermatologów w Łomży jak i w Białymstoku i nigdzie nie spotkałam się z taką skutecznością jak u tej pani. Dała mi leki miejscowe, które stosuje już od dłuższego czasu i w konsekwencji stałam się osobą (wg znajomych ) bez trądziku :) Ostatnio mój chłopak nawet to podkreślił. Leki, które mam są dodatkowo tanie. Leczenie jest zaplanowane od początku do końca.Pani doktor napisała mi dodatkowo plan brania leków tak by wszystko było jasne i zrozumiałe. Potwierdzeniem tego, że pani Janczyło jest wyjątkowa jest to że czeka się do niej ok 2 miesiące ;> Jednak uważam że warto!

 • bardzo dobry

  Jestem stałą pacjentką Pani doktor i z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że to najlepszy dermatolog, jakiego spotkałam. Przede wszystkim zna się na tym, co robi i robi to z sercem i uśmiechem na twarzy, a przy tym daje mnóstwo pozytywnej energii i wiary, że leczenie przyniesie skutek. Tak też było w moim przypadku, Trafiłam do Pani doktor z zaawansowaną chorobą skóry, bo poprzedni lekarze nie potrafili mi pomóc, dopiero Pani doktor wprowadziła takie leczenie, które przyniosło niesamowity efekt trwający do dziś. Mam nadzieję, że każda osoba, która ma jakiekolwiek problemy ze skórą trafi właśnie do dr Jankowskiej-Janczyło i przekona się, że jest to wspaniały człowiek i lekarz.

 • bardzo dobry

  Pani dr to lekarz z powołania, zawsze miła i uśmiechnięta, a przede wszystkim pomocna. Bardzo wiele jej zawdzięczam. Polecam każdemu kto ma problemy ze skórą, znakomity fachowiec.

 • bardzo dobry

  Piszę w imieniu mojej mamy,mama choruje na łuszczycę,leczyła się u wielu lekarzy,leżała w kilku szpitalach i nie było żadnej poprawy,dopiero Pani doktor zastosowała leczenie ,które przynosi efekty i uśmiech na twarzy mamy.Pani doktor jest fachowcem,a poza tym konkretna,miła,pomocna.Takich lekarzy więcej:))

 • bardzo słaby

  Pani doktor nie rozpoznała u mnie choroby skóry - łupież różowy Giberta. Poszłam do niej prywatnie, jak tylko pojawiły mi się zmiany na skórze. Stwierdziła, że to nie sprawa dla dermatologa i należy szukać przyczyny wewnętrznej, przepisała mi jednak jakieś leki na skórę. U rodzinnego na NFZ i prywatnie zrobiłam szereg badań, wydałam masę kasy, aby dowiedzieć się, że jestem zdrowa, co mnie niezmiernie cieszy. Dopiero inna pani dermatolog stwierdziła, że mam tę chorobę i że nie trzeba jej leczyć, bo sama przechodzi, a można sobie zaszkodzić stosując różne preparaty dermatologiczne. Na szczęście nie użyłam tych, które przepisała mi doktor Janczyło, gdyż stwierdziłam, że jeżeli lekarz nie wie co mi jest, to nie powinien przepisywać leków.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Pani doktor, nazywana jest przez nas prawie lekarzem rodzinnym. Leczyła mojego Tatę, Mamę, siostrę, mnie, teraz leczy również mojego syna. Jeszcze nie spotkałam lekarza tak oddanego pacjentowi. Po prostu dziękuje Pani Doktor.

 • bardzo dobry

  pani doktor leczy moja mame od paru lat i musze przyznacże jest jak anioł, czuła na luckie cierpienie, pomocna. Nigdy w życiu nie spotkałam takiego lekarza jak ona z powołania i oddanej swoim pacjentom. Jakby było wiecej takich ludzi świat byłby lepszy.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, a przy tym wspaniały człowiek. Pani doktor jest wyrozumiała, cierpliwie tłumaczy, ma dobry kontakt z pacjentami. Od kilku lat jest moim stałym dermatologiem i nie mam zamiaru jej zmieniać! Polecam wszystkim

 • bardzo dobry

  Bardzo, bardzo polecam! Doktor Janczyło jest nie tylko profesjonalna, rzetelna i skrupulatna, ale też bardzo miła :) Trafnie diagnozuje, przepisując leki zawsze upewnia się, czy nie ma żadnych przeciwwskazań, tłumaczy co i jak, jest na bieżąco z wynikami najnowyszychych badań. Mam do niej naprawdę duże zaufanie. Bardzo mi pomogła :)

 • bardzo dobry

  Jedyny dermatolog godny polecenia dzięki niej i zastosowanej terapii izotekiem pozbyłam się traumy związanej z trądzikiem. GORĄCO POLECAM