Małgorzata Gorski, kardiolog Wałbrzych

Małgorzata Gorski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

10

Adresy

 • 22 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista, dzięki niej mam zrobioną ablację serca bo już żadne leki nie skutkowały, od nowa zaczynam żyć. Gorąco wszystkim polecam przyjmuje w poradni zaburzeń rytmu serca w szpitalu im. Sokołowskiego-Wałbrzych, wykonuje ablacje serca.

  zgłoś nadużycie
 • 31 stycznia 2012

  Ocena: Neutralny

  Lekarz jakich już mało. Świetny fachowiec. Z sercem na dłoni dla pacjenta. Bardzo skuteczna. Jak masz problemy kardiologiczne to tylko do Pani doktor.

  zgłoś nadużycie
 • 5 marca 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Małgorzata Gorski jest najlepsza ponieważ posiada wiele cech niezbędnych dla prawdziwego lekarza. Jest znakomitym fachowcem, stara się wysłuchać pacjenta, szczegółowo analizuje wyniki badań, jest miła i wzbudza zaufanie pacjenta. Jej diagnozy są trafne a leczenie skuteczne. Z podziękowaniami za leczenie - pacjent z Dusznik Zdroju.

  zgłoś nadużycie
 • 19 października 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Doktor jest sympatyczną, miłą i kochana osobą, ale jednoczesnie bardzo kompetentną i dokładną, świetna w swoim fachu. Jest przykładem lekarza z powołania. Wzbudza zaufanie u pacjenta. Stale się uczy, doskonali, rozwija i poszerza swój warsztat pracy. Polecam z całego serca.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 6 czerwca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Sympatyczna, wykształcona, skromna i kompetentna, nawiązuje bardzo dobry kontakt z chorym. Skupia się na tym co chory mówi, zainteresowana dolegliwościami i innymi współistniejącymi chorobami, nie tylko sercem. Bada od stóp do głowy i trafnie stawia diagnozę. Jest też specjalistą od koronarografii. Jednym słowem szczerze polecam. Marta

  zgłoś nadużycie
 • 8 listopada 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry, kochany lekarz. Zainteresowana pacjentem, wywiadem z chorym, słucha uważnie, bada całościowo człowieka, nie tylko serce, ma dla swojego pacjenta czas . Kompetentna, sympatyczna, życzliwa. Moje serce bije równo dzięki Jej wiedzy medycznej i chęci pomocy choremu. Jest właściwie tak normalna, jak powinien być lekarz w pracy, ale jakże inna i lepsza od niektórych.Polecam serdecznie.

  zgłoś nadużycie
 • 13 sierpnia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny specjalista, uczciwa i sympatyczna. Polecam z całego serca.

  zgłoś nadużycie
 • 28 lipca 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Wreszcie lekarz kardiolog,któremu zależy na tym aby pacjenta leczyć,a nie tylko "skasować" i "odfajkować" co w prywatnych przychodniach wcale nie jest rzadkością.Stara się dobrać leki tak aby skutki leczenia były jak najlepsze,nie jest cudotwórca,i nie obiecuje cudownego wyleczenia,polecam Panią doktor.

  zgłoś nadużycie
 • 17 grudnia 2008

  Ocena: Neutralny

  Kompetentna i skuteczna, uczciwa i sympatyczna. Polecam. Anna

  zgłoś nadużycie
 • 7 grudnia 2008

  Ocena: Bardzo dobry

  Charakteryzuje ja intuicyjnosc. Trafie stawia diagnoze. Zawsze pomocna. Mowi prosto w oczy, cala prawde. Nie klamie, nie "owija w bawelne". POLECAM

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami