Małgorzata Gaweł, stomatolog Rzeszów
Stomatolog lek. dent.

Małgorzata Gaweł

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

6

Adresy

 • Gabinet Stomatologiczny Prywatny

  Rzeszów, Pułaskiego 3

  (17) 86 ... (zobacz więcej)

 • 3 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Leczę zęby u Pani Dr juz od ponad 10 lat. Chodzi do niej mój brat, moja siostra i jeje maż, a także moi rodzice.Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani Dr zna się na rzeczy, nie wypadła mi ani jedna plomba. Nigdy na mnie nie nakrzyczała, dlatego dziwią mnie te negatywne komentarze. Jak dla mnie- zawsze mila !!!

  zgłoś nadużycie
 • 20 stycznia 2011

  Ocena: Bardzo słaby

  .Nie ma żadnego ludzkiego podejścia do pacjentów. Kiedyś podczas wizyty a płaciłam nie mało bo ponad 2 tys nakrzyczała na mnie.Gdyby nie to ,że chciałam zakończyć leczenie to bym wyszła z gabinetu i powiedziała jej co myślę.Odradzam!!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 25 marca 2010

  Ocena: Słaby

  Leczyłam u niej zęby ok 5 lat a mam średnio po dwa wypełnienia w zębie i klopoty ze zgryzem , więc było co leczyc :) i byłam zadowolona bardzo. 3 lata temu coś się zmieniło w jej podejściu i zrezygnowałam po tym jak bez wachania "zatruła" mi kolejno 4 zęby,a ból powrócił Więc teraz mam po jednej stronie 6 martwych zębów, w tym 2 i 1, która była winowajczynią, a została uszkodzona po upadku kilka lat wcześniej o czym doktor wiedziała , a mimo to nie zrobiła jej zdjęcia. Teraz odradzam.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 13 lutego 2010

  Ocena: Neutralny

  Nie jest to najgorszy gabinet w Rzeszowie, aczkolwiek do najlepszego też trochę brakuje. Leczę zęby u niej od 6 lat i w zasadzie jestem zadowolona. Ostatnio mi Pani doktor trochę "podpadła", ale większych zastrzeżeń do niej nie mam. Jeśli ktoś trafił na niemiłą i niedelikatną Panią Małgosię to miał pecha. Na ogół jest ok. A jednak rozglądam się za nowym dentystą :))))

  zgłoś nadużycie
 • 29 grudnia 2008

  Ocena: Bardzo dobry

  Gorąco polecam gabinet Pani Doktor, miła atmosfera, bardzo profesjonalna obsługa. Wykonana przez Panią Doktor proteza jest wspaniała. Jeszcze raz gorąco polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 18 listopada 2008

  Ocena: Bardzo słaby

  Absolutnie nie polecam p. Małgorzaty Gaweł! Niesympatyczna, a zabiegi bolesne! zero komfortu: znieczulenie jest zbędne bo w połączeniu z niedelikatnością tej p.doktor - i tak nie pomaga. Odradzam z całego serca wszystkim!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Lokalizacja