Małgorzata Fogiel, ginekolog Warszawa

Małgorzata Fogiel

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

47
 • 6 września 2013

  Ocena: Słaby

  Raczej nie polecam wizyty u tej Pani. Generalnie lekarka oschła i niemiła. Nie wykazała najmniejszego zainteresowania - prawie w ogóle ze mną nie rozmawiała a na moje pytania odpowiadała zdawkowo. Po wypisaniu recepty zezłościła się bo zapytałam jak przyjmować lek. Odradzam.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 29 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Doktor prowadziła moją ciążę i jestem już szczęśliwą mamą zdrowego dziecka. Ja zawsze z mężem przychodziłam na wizyty i Pani Doktor nie miała nic przeciwko temu, wręcz zawsze go zapraszała. Pani Doktor pilnowała wszystkich badań, dawała skierowania na wszystko co trzeba, sama mnie zapisywała na kolejne wizyty, dopytywała u konkretnego lekarza od USG kiedy mnie może przyjąć. Pani Doktor przyjmowała mnie zawsze kiedy tylko się pojawiłam, nigdy nie odmówiła mi wizyty. W razie potrzeby dawała skierowania do szpitala i zawsze coś było na rzeczy i po badaniach na izbie przyjęć zostawałam w szpitalu. Ciążę znosiłam bardzo źle, ale robiłam wszystko to, co Pani Doktor kazała i siłami natury w terminie urodziłam zdrowe dziecko (10/10 punktów). Po porodzie, mój połóg wyglądał nietypowo, pewne objawy budziły niepokój i Pani Doktor też zawsze mnie przyjmowała, służyła radą mnie, a także w sprawach dotyczących pielęgnacji dziecka. Super lekarz na prowadzenie ciąży, ale ma świadomość zasięgu swojego działania i możliwości sprzętowych Luxmedu, dlatego odsyła do szpitala, ale zawsze słusznie. Polecam tak troskliwą osobę na prowadzenie ciąży.

  zgłoś nadużycie
 • 23 lipca 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Poszlam na pierwsza wizyte z nastawieniem, ze nie bede sugerowala sie opniami. Pani doktor byla nieuprzejma, zdawkowo odpowiadala na pytania. W dodatku, pobrala ode mnie wymaz do badania nie informujac mnie o tym. O badaniu dowiedzialam sie 3 godziny pozniej, kiedy otrzymalam telefon z przychodni, ze zostalo wykonane badanie, ktore bylo platne...

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 23 maja 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  w zeszłym roku dr Fogiel prowadziła moją ciążę, była to moja pierwsza ciążą i nie chciałam zmieniać lekarza w trakcie, czego potem bardzo żałowałam; dr Fogiel już od pierwszej wizyty była bardzo opryskliwa, nie pozwoliła mi wejść do gabinetu z mężem; kolejne wizyty były różne w zależności na jaki humor pani dr akurat trafiłam, a że trafiałam głównie na jej złe dni, to niejedną wizytę przypłaciłam płaczem... najgorsza jednak była sama końcówka ciąży, termin miałam na koniec września, ostatnią wizytę u dr Fogiel na początku września; ponieważ z dzieckiem wszystko było OK dr Fogiel poinformowała mnie tylko, że jeśli nie urodzę do przewidywanego terminu, to w tym dniu mam się stawić na ktg w szpitalu; posłuchałam, zamiast od razu zapisać się do niej na wizytę na wszelki wypadek; poród się opóźniał, w szpitalu po ktg kazali czekać kolejny tydzień, a ja nie miałam możliwości skonsultowania się z moim lekarzem, bo nie było terminów wizyty... zapisałam się więc do pierwszego wolnego lekarza - na szczęście bardzo dobrze trafiłam, od razu dał mi skierowanie do szpitala i dzięki temu wszystko skończyło się dobrze; podsumowując - dr Fogiel jest nieuprzejma, zupełnie nie ma podejścia do pacjentki, a na koniec ciąży zostawiła mnie bez opieki, nigdy więcej!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 20 maja 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Stanowczo nie polecam, byłam zmuszona pójść do pani doktor z wynikami, zostałam bardzo źle potraktowana zero jakiegokolwiek zainteresowania. Jeżeli nie jest się pacjentem tego lekarza TO ZDECYDOWANIE NIE RADZĘ SIĘ FATYGOWAĆ PO CO KOLWIEK.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 21 marca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Dziś pierwszy raz odbyłam wizytę u tej Pani doktor i jestem pozytywnie zaskoczona, zważywszy na wcześniejsze komentarze na jej temat. Ginekolog odpowiedziała wyczerpująco na każde moje pytanie, rozwiała każdą wątpliwość, przedyskutowała ze mną dobór leków, co więcej, nigdy nie miałam tak delikatnie przeprowadzonego badania, a Pani doktor sama zaproponowała wykonanie cytologii i badanie piersi (wcześniej mnie to nie spotkało). Sympatyczna, fachowa, uśmiechająca się kobieta. Na pewno nie raz jeszcze się do niej wybiorę. POLECAM !!

  zgłoś nadużycie
 • 2 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  U Pani Doktor leczę się ponad 3 lata. Pierwsza wizyta była zupełnie przypadkowa, ale od razu kompetencje Pani Doktor mnie do niej przekonały. Pierwsze wrażenie może nie jest najlepsze, ale lekarz ma się znać na swojej robocie, a nie uśmiechać i bawić pacjentów. Po bliższym poznaniu jednak okazuje się, że Pani Doktor to bardzo ciepła osoba, która pięknie się uśmiecha. Pani Doktor jest konkretna, zawsze przeprowadza szczegółowy wywiad, dokładnie tłumaczy, co się dzieje, a badanie ginekologiczne jest bezbolesne. Zawsze, przy każdym badaniu Pani Doktor instruuje mnie, jak mam się zachowywać podczas badania, aby nie bolało. Cytologia trwa krótko i też jest bezbolesna. Zleca też mnóstwo innych badań (krwi, usg) i sama pilnuje terminów. Raz zapomniałam o cytologii to zadzwonili do mnie z Luxmedu z informacją, że Pani Doktor zaprasza na badanie. Obecnie Pani Doktor prowadzi moją ciążę, dba o mnie i o dziecko, o wszystko, o badania, o moje samopoczucie fizyczne, a nawet psychiczne.

  zgłoś nadużycie
 • 29 listopada 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem pacjentką od 2005 r. Wcześniej w enel-med, a teraz w lux med. Pani Doktor prowadziła moją pierwszą ciążę po wcześniejszym poronieniu. Znakomita, profesjonalna, konkretna lekarka. Faktycznie może wylewna nie jest, ale liczy się posiadana wiedza i kompetencje. Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 14 października 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Stanowczo odradzam! Byłam u tej Pani dr po raz pierwszy ok.7 miesięcy wcześniej. Wspominałam, że w przeciągu najbliższego pół roku będziemy się starać o dziecko. Pani doktor skierowała mnie na szczepionkę przeciw zółtaczce. Wróciłam po ponad pół roku oznajmiając, że jestem w ciąży i potrzebuję koniecznych badań. Pani doktor zapytała wyniośle: "A skąd Pani to wie??". Poczułam się jak na egzaminie podczas którego musialam wymieniać podstawowe objawy ciąży. Pani doktor zapytała również czy na 3 miesiące przed zapłodnieniem brałam kwas foliowy. Powiedziałam, że nie wiedziałam o tym, i że mogła mi powiedzieć gdy byłam u niej podczas ostatniej wizyty. Zapytałam czy mam brac dalej -dodam ,że byłam w 7,5 tygodniu ciąży. Pani doktor odparła -teraz to juz nie. Nie polecam nikomu tak niesympatycznej i wyniosłej kobiety. Podczas pierwszej wizyty odniosłam nagatywne wrażenie, ale chciałam jej dać "drugą szansę"-niestety utwierdziłam się w tym przekonaniu.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 10 września 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Niestety moje wrażenie bardzo negatywne. Byłam zmuszona pójść do niej po skierowanie na usg, ponieważ lekarz prowadzący ciążę jest na urlopie. Na wejściu miała pretensje do mnie, ze na 1 usg potwierdzającym ciąże nie było napisane który to tydzień, stwierdziła ze wielkość pęcherzyka jest dziwna i to nie zgadza się z jej wykresem. Powiedziałam jej, ze to moja 1 ciąża i nikt nie powiedział mi, że takie dane muszą byc, bo to chyba lekarz, który przeprowadza badanie wie co ma napisać. ' Pani powinna wiedzieć' Chyba z 5 minut zastanawiala sie co z tym zrobić, w końcu poszła do innego gabinetu i slychać było jak wytłumaczył jej co i jak. Po powrocie do gabinetu tylko zdawkowa informacja, ze jednak wszystko w porządku. AAaaaaa!! spędziłam tam ponad 20minut w niemiłej atmosferze. Porażka. Czułam sie jakbym trafiła tam za karę, Oby nigdy więcej kontaktu z tą panią.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online