Małgorzata Armańska

Pediatra

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Brak słów żeby opisać fachowość i niesamowitość Pani Doktor. Leczymy się od 7 lat, zawsze strzela w 10. Leczy nawet przez telefon. W każdym mieście powinna być taka Doktor. Pewnie z wnuczkami tez będę jeździła te ok. 150km. Pozdrawiamy i polecamy.

 • bardzo dobry

  Zgłosiliśmy się do pani doktor z córką - wcześniakiem - z problemami gastrycznymi i już po problemach. Zastosowana terapia zadziałała w 100% - jelitka zaczęły samodzielnie pracować i wszystko obyło się bez proponowanych przez wszystkich czopków. Dodatkowo pani doktor cierpliwie odpowiedziała na wszystkie nasze pytania dot. zdrowia dziecka, wyjaśniła wątpliwości oraz zwróciła nam uwagę na kilka rzeczy przeoczonych przez innych specjalistów, co pozwoliło nam zadziałać już na samym początku. Profesjonalizm, skuteczność a przy tym doskonały kontakt zarówno z rodzicami jak i z dziećmi. Oby więcej takich lekarzy.

 • bardzo dobry

  Najlepszy pediatra jaki nam się przytrafił. Córka uwielbia Panią doktor. Zawsze dostępna, pomocna, zainteresowana, niezwykle kompetentna. POLECAM

 • bardzo dobry

  Czy mogłabym poprosić aby podał mi ktoś numer telefonu lub gdzie przyjmuje.Bardzo proszę. Z góry dziękujeol

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest wspaniałym lekarzem , ma podejście do dzieci , miła uśmiechnięta, pogodna.Ma podejście dla dzieci.Kompetentna w wykonywanym zawodzie.

 • bardzo dobry

  PANI DR ARMAŃSKA BARDZO DOBRZE WYTŁUMACZYŁA MI WSZYSTKO TAK JAK MA BYC POMOGŁA KUPIC NAWET TANSZY INHALATOR ALE I BARDZIEJ SKUTECZNY POZDRAWIAM I POLECAM!!

 • dobry

  Pani dr Małgorzata Armańska to przede wszystkim wspaniały człowiek, umiejący świetnie nawiązać kontakt z dzieckiem. Jest cierpliwa i odpowiada na wszystkie pytania zaniepokojonego rodzica . Spokojnie analizuje stan zdrowia dziecka , nie przepisuje leków pochopnie. Doradza ,rozmawia. Rozumie,że dziecko ma prawo się bać,a rodzic być zestresowany chorobą dziecka i o wszystko pytać. Pani dr jest niezwykle miła [ również ładna ], i szczerze zainteresowana pacjentem. Pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam.

 • bardzo dobry

  Dr Armańka to najlepsza pediatra w kraju. Zawsze nam pomaga, nawet przez telefon super poradzi. Nie ma takich słów,które wyraziłyby jej podejście do dzieci. Polecam z całego serca. Pozdrawiamy.

 • bardzo dobry

  Pani dr Małgorzata Armańska jest wspaniałym człowiekiem,wspaniałym lekarzem.Ufam jej bardziej niż sobie.Zawsze uśmiechnięta,zawsze gotowa pomóc.Ma świetny kontakt nie tylko z dziećmi,ale również z rodzicami.Wie co dla danego pacjenta jest najlepsze.Wszystko jasno i przejrzyście tłumaczy a przy tym ma anielską cierpliwośc.Pani Doktor dziekujemy za wszystko i życzymy wszystkiego naj.

 • bardzo dobry

  PANI DOKTOR TO NAJWSPANIALSZY CZŁOWIEK, PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA...PO DŁUGIM WYWIADZIE STAWIA NIEZWYKLE TRAFNĄ DIAGNOZĘ, NIE NADUŻYWA ANTYBIOTYKÓW!!!! I CO WAŻNE KAŻDE DZIECKO TRAKTUJE TAK JAK WŁASNE, JEST CIEPŁA, SYMPATYCZNA I ZAWSZE SŁUŻY DOBRĄ RADĄ. KAŻDEMU MAŁEMU PACJĘTOWI ŻYCZĘ TAKIEGO PRZYJACIELA!!! WIELKI SZACUNEK DLA PANI DOKTOR ARMAŃSKIEJ

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Grzegorz Tokarski - pediatra, Tomasz Łęczycki - pediatra, Maria Teresa Dziemidok - pediatra, Ewelina Dorota Sękowska - pediatra, Elżbieta Dorocińska-Skrzypiec - pediatra, Lidia Małgorzata Szczepaniak - pediatra, Regina Czesława Dereniewicz-Wincewicz - pediatra, Mieczysław Szalecki - pediatra, Halina Wiek - pediatra, Magdalena Kraj-Mikuliszyn - pediatra, Eliza Beata Wójcik - pediatra, Barbara Pasiek - pediatra, Zdzisław Domagała - pediatra, Agnieszka Ewa Ludwinek - pediatra, Irena Maria Jałowiec - pediatra, Apolinary Małolepszy - pediatra, Grażyna Pazera - pediatra, Zofia Szeliga - pediatra, Ewa Pychyńska-Jasińska - pediatra, Małgorzata Janina Bobrowska - pediatra
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Dariusz Adamczyk

neurolog,  pediatra

Umów się