Maja Jędrzejewska, psycholog Koszalin

Maja Jędrzejewska

8

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Specjalista Psychologii Klinicznej, Psychoterapeuta - praca pod superwizją od 2000 roku w zawodzie.
  Psychoterapia indywidualna, diagnoza neuropsychologiczna, przeprowadzający konsultacje psychologiczne i diagnozy psychologiczne (intelekt , osobowość ).

  Pełny zakres psychologii klinicznej i psychoterapii. Współpraca ze specjalistami terapii uzależnień.

Usługi

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • 6 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Po pierwszej wizycie oceniam lekarza bardzo dobrze. Mimo oporów dziecka, nawiązała z nim kontakt i syn wyszedł ze spotkania zadowolony i chce ponownie się spotkać.

  zgłoś nadużycie
 • 23 stycznia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  psycholog z powołania, wiedza poparta doświadczeniem, fantastyczne podejście do człowieka, empatia, serdeczność, ciepło. Bardzo polecam Panią Maję.

  zgłoś nadużycie
 • 17 stycznia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Pani Maja Jędrzejewska to wyjątkowy psycholog, który potrafi pomóc nawet w bardzo trudnych przypadkach. Na swojej drodze do "normalności" spotkałam kilku psychologów i mam porównanie. Pani Maja zostawia ich daleko w tyle i jako jedyna potrafiła mi pomóc. Nie mówiła pięknych słów, nie głaskała po głowie, wymagała...milczała...słuchała...mówiła - wszystko w odpowiedniej dawce ale to przynosiło niespodziewane efekty. Dziś jestem innym człowiekiem... szczęśliwym człowiekiem. Rozstałam się z przeszłością, brakiem wiary w siebie, w lepsze jutro, strachem przed odrzuceniem, poczuciem winy, negatywnym myśleniem o sobie i nie jestem już perfekcyjnym pracoholikiem...mogłabym wymieniać i wymieniać pozytywne przemiany jakie dzięki Pani Mai zaszły w mojej osobie i pewnie dnia by mi zabrakło:). Wszystkim, którzy potrzebują fachowej pomocy gorąco polecam Panią Maję Jędrzejewską. Nie znam lepszego lekarza. Renata

  zgłoś nadużycie
 • 15 maja 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Można byłoby pisać dużo, ale kto czyta długie komentaże. Spotkałem na swojej drodze wielu "fachowców". Jednak Pani Maja Jędrzejewska wykracza poza wszelkie ramy. Głęboka wiedza, olbrzymie zaangażowanie w to co robi. PRAWDZIWE zainteresowanie pacjentem ! Tylko dzięki Pani Maji świat zaczął wyglądać inaczej - po prostu przyjaźnie. Dziękuję.

  zgłoś nadużycie
 • 24 maja 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, to mało powiedziane!!! Ta Pani zasłużyła już dawno na Profesora psychologi.Subtelna , zarażająca swym spokojem i niosąca pomoc przekazując wiedzę, którą nie tylko posiadła ,ale ma w sobie.Widząc moje heroiczne pchanie się po pomoc,podała rękę walcząc o przyjęcie mnie w poczet tych , którym w miejscu gdzie byłam nie bardo chciano pomóc.Tylko ona potrafi widzieć nie pytając, leczyć łagodząc ból,powodować że nie możliwe staje się realne.Gdyby inni potrafili tak żyć, z ręką wyciągniętą do innych........ Dziękuję za wielkie serce, cierpliwość i profesjonalizm.Potrafi tak wiele,wiedząc czego oczekują pacjenci.Umiała pogodzić mnie z przeszłością, nauczyła wybaczać i natchnęła, mnie wiarą w lepsze jutro.Ale dobrze wiedzieć że nie koniec na tym że składało się wizyty u Pani doktor i skoro pomogła to koniec jej ciepłych słów, bo to co umiem już! pielęgnować będę za każdym razem gdy będę ćwiczyć relaksację.Kochana Pani Doktor, byłam nie do przerobienia,dzięki Pani żyję bez bólu i nadmiernych emocji negatywnych.Dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! polecając Panią innym potrzebującym

  zgłoś nadużycie
 • 26 marca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Pani Maja postawila mnie na nogi i pozwolila normalnie funkcjonowac. Cierpliwa, rozsadna, nie obiecujaca gruszek na wierzbie, ale zachecajaca do cierpliwej pracy przynoszacej wymierne efekty! Jezeli szukasz fachowej pomocy i liczysz na efekty - z czystym sumieniem polecam - najlepsza w Koszalinie!

  zgłoś nadużycie
 • 2 stycznia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem wdzięczna losowi, że na swojej drodze mogłam spotkać psycholog Panią Maję Jędżejewską. Dzięki temu jeszcze jestem. W ciężkich i trudnych chwilach zawsze znalazła dla mnie czas i dobre słowo dające nadzieję. Jestem skomplikowanym i wybrakowanym egzemplarzem człowieka ale dzięki takiemu dobremu, ciepłemu, życzliwemu mającemu serce na dłoni ludzkiemu psychologowi pomimo wszystko mozna zawalczyć o jutro. Z Panią Mają jest to mozliwe!!! Kochana Pani Maju, bardzo dziękuję za już i proszę o jeszcze...

  zgłoś nadużycie
 • 22 maja 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Pani Jędrzejewska jest wykwalifikowanym psychologiem i terapeutką. Poza tym ma w sobie bardzo dużo ciepła i życzliwości dla pacjentów, w kontakcie pozostaje po prostu "ludzka". Bardzo szybko potrafi nawiązać z pacjentem kontakt i stworzyć atmosferę prywatności i zaufania. Bardzo mi pomogła i zawsze będę jej za to wdzięczna!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja