Mahmoud Mala

stomatolog

Oceń lekarza To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

 • Prywatny Gabinet Stomatologiczny.

  Brzeska 16
  21-505 Biała Podlaska, lubelskie

  122
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Polecam Pana dr. Zeby leczy profesjonalnie i bezboleśnie. Troszkę długi czas oczekiwania na wizytę, ale warto czekać.

 • bardzo słaby

  Byłam u Pana doktora 2 tyg temu z mężem. Chodziłam do niego kiedyś jak jeszcze przyjmował na Olimpijczyków a jego polski nie był tak dobry. Wtedy był fantastycznym dentystą. Dziś niestety nie mogę tego powiedzieć. Cenę za wizytę każdy płaci inną. Przed nami pan z dzieckiem zapłacili po 70zł a my po 150 zł. Mężowi tak leczył zęba że aż mu wiertłem dziąsło pociął. Mi bez pytania zdjął aparat bo nie mógł podejść do zęba, który i tak był zdrowy. Nie polecam!!!!!!!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Nie polecam, musiałem skorzystać z pomocy innego dentysty. Słaby kontakt z klientem, jakby mu wcale nie zależało. Nie pozdrawiam.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Wyjątkowy lekarz, któremu zależy na pacjencie i efekcie swojej pracy. Dba o dobre samopoczucie pacjenta. Radzi i wyraźnie stara się wybrać optymalny sposób leczenia. Oddzwania, kiedy nie jest w stanie odebrać telefonu. Dzwoni do pacjenta z pytaniem o samopoczucie po leczeniu. Duża rzadkość.

 • bardzo dobry

  Najlepszy specjalista! Pan Mahmoud zna się na rzeczy i ma bardzo dobre podejście do swego pacjenta. Gabinet i sprzęt na naprawdę wysokim poziomie. Ceny też nie są zbyt tragiczne jeśli chodzi o wizyty prywatne. Dla dzieci jest nawet gaz rozweselający. Polecam gorąco!

 • dobry

  Bardzo profesjonalne podejście do sprawy, zarówno gabinet jak i lekarz na bardzo wysokim poziomie :)


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam doktora. Jest przemily, bardzo fajnie sie z nim rozmawia. Zeby leczy perfekcyjnie, chociaz troche wysokie ma ceny. Ale coz- jest bardzo dobry.

 • bardzo dobry

  stomatolodzy powinni brać z niego przykład!!!: czysto, nie drogo i przy tym nie jest bufonem, za każdym razem widać w jego gabinecie coraz to lepsze udoskonalenia. ps jak czegoś nie wie to konsultuje i nie udaje cudotwórcy wszechmogącego.

 • bardzo dobry

  SUPER DENTYSTA!PROFESJONALIZM W 100%. NAPEWNO NAJLEPSZY, GABINET REWELACYJNY, SPRZĘT NAJNOWSZY. MNĄ I DZIECKIEM ZAJĄŁ SIĘ BARDZO DOBRZE. POLECAM.

 • bardzo dobry

  zabki leczy bezbolesnie i nie zdziera kasy,a i wizyty mozna dopasowac przyjmuje od rana do poznego wieczora.na pewno polecam