Magdalena Nadolna-Raczkowska, dermatolog Olsztyn

Magdalena Nadolna-Raczkowska

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

19

Adresy

 • 20 lutego 2013

  Ocena: słaby

  Miałam kłopoty z cerą. rodzaj trądzika różowego , momentami intensywne zaczerwienienie twarzy. Przez kilka lat uczeszczałam do tej pani. Przypisywała mi prawie to samo robioną biała robioną w aptece maść. Potem jak rozmawialam z innymi pacjentami potwierdzili ten sam sposob leczenia. Nie wiem kto pisze takie rewelacje o wspaniałym lekarzu...

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 5 czerwca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Wspaniały lekarz,więcej takich lekarzy uratowała mi życie, dzięki Pani żyję.Pozdrawiam.

  zgłoś nadużycie
 • 21 lutego 2012

  Ocena: neutralny

  Solidny lekarz,ta Pani jako pierwsza przeanalizowała trądzik mojej córki pod kątem innych problemów zdrowotnych.Zleciła dodatkowe badania i jest bardzo miła.

  zgłoś nadużycie
 • 1 września 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Najsympatyczniejszy lekarz jakiego dotąd poznałam, bardzo sobie cenię takich, którzy umieją wysłuchać, doradzić, odpowiedzieć na zadane pytania- to właśnie Pani Raczkowska. Cierpliwa, systematyczna, bezproblemowa, mająca wiedzę na temat tego co robie, nie tak jak reszta "doktorków". POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam, Joanna U.

  zgłoś nadużycie
 • 5 maja 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam panią doktor. Mam (a właściwie już mogę powiedzieć MIAŁAM) wielkie problemy z trądzikiem. Zwiedziłam wiele gabinetów dermatologicznych, ale dopiero tu dostałam leki, które pomogły. W dalszym ciągu chodzę do pani doktor (prywatnie w klinice Dermourody), jednakże teraz w celu usunięcia pozostałości po kilkuletniej walce z paskudztwem na twarzy.

  zgłoś nadużycie
 • 7 kwietnia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Świetna specjalistka! Chodziłam do niej, jak miałam problemy skórne. Teraz, kiedy moje dzieci mają problemy dermatologiczne, nie waham się do niej pójść. Przystępna, otwarta i bardzo ludzka. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 3 marca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo DOBRY Lekarz!!! a do tego przesympatyczna Kobietka! POLECAM wszystkim którzy są w potrzebie i stracili wiarę:)!

  zgłoś nadużycie
 • 3 lutego 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Pani Doktor przyjmuje również prywatnie w KLINICE DERMOURODY (ul.Mochnackiego1-nad sklepem z lampami LUMEN-ART)raz na 2 tygognie (w środy). Koszt wizyty 70/80zł, tel. 89 511-94-54

  zgłoś nadużycie
 • 16 listopada 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem zadowolona z usług dr M. Nadolnej Raczkowskiej, wspniały lekarzy-dermatolog,przyjaciel, potrafi nie tylko doradzić ale i wysłuchać.

  zgłoś nadużycie
 • 27 października 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Witam, To najlepsza Pani dermatolog, ktora poznalam w zyciu, a poznalam wielu dermatologow. Mila, zyczliwa, przyjacielska, usmiechnieta. Naprawde chce pomoc i pomaga. wyslucha i slucha. Mam tylko jedno ale i to duze: ma za malo czasu dla pacjenta. Pozdrawiam

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online